Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 8276 Online Üye ve Ziyaretçi: 581

GönderenKonu: TV'de haber kaçırdım diye üzülme buradan geçmişi dakika dakika izle tvarşivi  (Okunma sayısı 2785 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fyonk

 • Gümüş
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: istanbul
 • Toplam İleti: 166
 • Toplam Konu: 83
 • Süper Puan: 21913
 • PuanBank: 0
 • Katılım: 08/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Bu site çok gerekli bir açığı kapatmış bravo diyorum. Bazen haberdeki ilginç bir noktayı kaçırırsınız dalarsanız işteyken veya başka kanala bakarken. tüh artık ya onu gece tekrardan bakabilirsiniz ya da oraya buraya sorup ederek. İşte bu sıkıntıyı ortadan kaldıran bir site keşfettim paylaşayım dedim. Ulusal çok kanal var. Tarih seç kanal seç saatini hatırlıyorsan onu da seç sonra dakika ekran görüntüsü gelecek oradan seçimini yap. İzle. Kaçırmadın hiçbir şeyi.
Bu arada siteyi de kutlamak lazım o kadar arşivi tutacak serverin da büyük olması lazım. Çünkü izlerken hiç takılmıyor ve seri çalışıyor.

http://tvarsivi.com/maniac

güzelmiş teşekkürler çok işime yarayacak  :great:
TV'de haber kaçırdım diye üzülme buradan geçmişi dakika dakika izle tvarşivi
 

GoogleTaggedBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
2 Yanıt
467 Gösterim
Son İleti 29 Temmuz 2009, 23:10:26
Gönderen: El Fuego
1 Yanıt
385 Gösterim
Son İleti 29 Aralık 2009, 18:24:19
Gönderen: halkapınar
2 Yanıt
2022 Gösterim
Son İleti 07 Mayıs 2010, 18:21:11
Gönderen: Raskolnikov
0 Yanıt
286 Gösterim
Son İleti 27 Haziran 2010, 17:20:50
Gönderen: slayt
0 Yanıt
211 Gösterim
Son İleti 02 Ağustos 2010, 02:38:26
Gönderen: indigoUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak