Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 2 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 23533 Online Üye ve Ziyaretçi: 1189

GönderenKonu: TRT'den büyük ayıp milyon dolara Mehmet Ali Ağca röportajı ayarlandı NO TRT!  (Okunma sayısı 1782 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

krakula

 • Pırlanta Üye
 • ***
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 846
 • Toplam Konu: 302
 • Süper Puan: 27681
 • PuanBank: 7505
 • leb de desen leblebi de desen anladığım kadardır
 • Katılım: 05/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Bir bu eksikti. Meczupluğu kilometre öteden belli birinin ne diyeceklerini bilmek için kahin olmaya gerek yoktur. Ne yüzle halkın kurumu trt bu adamı milyon dolar ödeyip çıkaracak. Herkes böyle bir yayında TV sini başka kanala çevirsin. TRTYE boykot! :s19:
Alıntı Yap (Seçim)
TRT bir skandala daha imza attı
Mehmet Ali Ağca, serbest bırakıldıktan sonra ilk kez bir TV programına çıkacak. Merak edilen soru; TRT, röportaj için 2 milyon dolar isteyen Ağca'ya ne kadar ödeyecek?
TRT bir skandala daha imza attıTRT'de Rıdvan Memi'nin hazırlayıp sunduğu Kozmik Oda'ya konuk olacak olan Ağca cezaevinden çıktıktan hemen sonra özel röportaj isteyen televizyon kanallarından 2 milyon dolar talep etmişti.

ETİK TARTIŞMASI BAŞLAYABİLİR

Şüphesiz Ağca gibi, Türkiye'nin son 30 yılına damgasını vurmuş önemli bir aktörün televizyon programına çıkartılması ve sorulan sorulara yanıt vermesinin sağlanması çok önemli. Ancak işlediği cinayetler ve "katil" sıfatı mahkeme tarafından resmen onanmış bir kişinin, cinayetleri nasıl işlediğini canlı yayında, üstelik TRT gibi devletin resmi kanalında anlatma imkanı verilmesi de etik bir tartışmaya yol açacak gibi görünüyor.

TRT PARA ÖDEDİ Mİ?

Ağca'nın tahliye olmasının hemen ardından konuşmak için yüklü bir para talebinde bulunması üzerine televizyon kanalları sessiz bir centilmenlik anlaşması yapmış ve Ağca'ya talep ettiği parayı vermeyerek yayınlarına çıkartmamışlardı.

Gazeteciler. Com'un derlediği habere göre, şimdi herkes şu soruyu soruyor: "TRT, Ağca'ya canlı yayına çıkması için para ödedi mi? Ödediyse ne kadar ödedi?"

HANGİ SORULARI YANITLAYACAK?

"Kozmik Oda" programının yapımcılarından basına yollanan maillerde bu akşam saat 23:00'de ekrana gelecek programda Ağca'nın "13 Mayıs 1981'de Sen Pietro Meydanında Papa'yı neden vurdu? Suikast girişiminin P2 Mason Locası ile bağlantısı var mı? Perde arkasında Bulgar-Rus işbirliği olduğu doğru mu? Sen Pietro Meydanında kendisinden başka suikastçi var mıydı? Cezaevinde kendisini ziyaret eden Papa ile ne konuştular?" sorularına yanıt vereceği açıkladı.

ha drakula, ha krakula nasılsa ikisi de yok!

mystery

 • Gümüş
 • *
 • Toplam İleti: 191
 • Toplam Konu: 43
 • Süper Puan: 20352
 • PuanBank: 21411
 • sır en büyük sırdır...
 • Katılım: 04/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Ne bekliyordunuz memeleket katiller kanlılar memleketi oldu. Bir iki adam meşhur olsun siz de vurun sonra peşinizde tvler milyon dolarlar tepede olursunuz bu kadar kolay


ekşın

Ayıp ne kelime şeref vermişler desek daha doğru beyefendi yakında başımıza bakan olur kötü mü?

Alıntı Yap (Seçim)
Ağca TRT'de şov yaptı
Ağca TRT'de şov yaptıMilliyet gazetesi Genel Yayın Müdürü Abdi İpekçi'nin katili olan ve Vatikan'da Papa 2. Jean Paul'e suikast düzenleyen Mehmet Ali Ağca dün TRT Haber'de yayınlanan Kozmik Oda programına çıktı. Geçtiğimiz 18 Ocak'ta Kartal Cezaevi'nden tahliye olan Ağca'ya Papa suikastiyle ilgili sorular yöneltildi.

Ağca'nın açıklamalarından satır başları şöyle: 'Bana Papa II. Jean Paul'ü vurma talimatını, dönemin Vatikan Başbakanı Agustino Kazoroli verdi. Vartikan'ın adamı Padre Miklele bana geldi ve pazarlık yaptı. Pazarlıklarımız daha önce Zürih'te başlamıştı. Bana 'Vur ama öldürme, yarala. Karnından, başından vurma' dediler. Papa vurulacak, komünist Sovyetler Birliği dağılacaktı. 4-5 ayda Vatikan'dan 40-50 bin dolar para aldım. Silahı da kendim temin ettim. Papa, 22 Haziran 1983'te beni cezaevinde ziyaret etti. 22 dakika görüştük. Çok ilginçtir, bana, suikastla ilgili hiçbir şey sormadı. Biliyordu çünkü. 'Ben senin için her gün dua ediyorum' dedi. Daha sonra etrafından İtalyanları uzaklaştırdı, Polonyalıları etrafında topladı. Yanımda bir Vatikan istihbarat ajanı daha vardı, şu anda öldü o. Padre Mikele adlı aajana gerçek adını açıklamayacağıma dair söz verdim.'

Üfür üfür serin oluyor...  +4S>
TRT'den büyük ayıp milyon dolara Mehmet Ali Ağca röportajı ayarlandı NO TRT!
 

GoogleTaggedBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
5 Yanıt
645 Gösterim
Son İleti 16 Şubat 2010, 23:52:14
Gönderen: redyellow
6 Yanıt
700 Gösterim
Son İleti 01 Aralık 2011, 13:09:11
Gönderen: Ülkü
4 Yanıt
750 Gösterim
Son İleti 07 Ocak 2012, 21:03:59
Gönderen: bahtiyar0011
0 Yanıt
533 Gösterim
Son İleti 29 Ocak 2012, 16:51:46
Gönderen: LockedIn
2 Yanıt
567 Gösterim
Son İleti 22 Mayıs 2012, 00:25:55
Gönderen: El-CezeriUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak