Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 29077 Online Üye ve Ziyaretçi: 819

GönderenKonu: STV iki dünya arasında dizisinde sınav ve okunmuş şekerler  (Okunma sayısı 1327 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gearW

 • ALTIN Üye
 • *
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 1362
 • Toplam Konu: 491
 • Süper Puan: 37516
 • PuanBank: 22828
 • AnındaTepki
 • Katılım: 04/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Samanyolu televizyonu malum cemaatin tvsidir. Nerdeyse her dizisinde akıl dışı olaylar konu edildiği gibi dinin özüne uymayan diziler de yayınlanıyor.  Bugün öğlen saatlerinde tam da okul çocuklarının gittigi saatlere denk düşen bir zamanda enteresan diyaloglar geciyor bu iki dünya arasında dizisinde. Bir kise öğrencisi önemli bir sınavdan çıkıyor.  O sırada annesi arıyor.  Sınavın nasıl geçti oğlum diyor. Çocuk ta çok iyi geçti anne diyor ama okunmuş şekerler de işe yaradı diye ekliyor. Sonra annesinin evdeki sahnesinde annesi bir hanımla konuşuyor ve sınavı iyi geçmiş okunmuş şekerler de ise yaramış diye teyit ediyor.

Şimdi bu akıl dışı bilim dışı olayı genç dimaglara vermek ne kadar sağlıklı.  Ne kasar doğru bir davaranis. Bunun genç zihinlere bir porno kadar zararlı olduğunu düşünüyorum.  Çünkü dinimize göre de çalışmaktan başka yol yokken bunu ortaya sermek akla ziyandır.
STV iki dünya arasında dizisinde sınav ve okunmuş şekerler
 

GoogleTaggedBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
244 Gösterim
Son İleti 02 Ağustos 2010, 04:01:52
Gönderen: indigo
0 Yanıt
145 Gösterim
Son İleti 02 Ağustos 2010, 04:08:23
Gönderen: indigo
10 Yanıt
3020 Gösterim
Son İleti 26 Eylül 2011, 00:09:56
Gönderen: bahtiyar0011
9 Yanıt
1625 Gösterim
Son İleti 23 Şubat 2012, 22:01:25
Gönderen: bahtiyar0011
6 Yanıt
2832 Gösterim
Son İleti 21 Ocak 2016, 20:07:45
Gönderen: HerhangiUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak