Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 2 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 37736 Online Üye ve Ziyaretçi: 998

GönderenKonu: Youtube Twitter ve İnternet Yasağını Google Chrome ve Zen Mate ile kolay aşın  (Okunma sayısı 2384 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Technico

 • Gümüş
 • *
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 144
 • Toplam Konu: 95
 • Süper Puan: 20383
 • PuanBank: 0
 • Katılım: 12/2008
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Ülkemiz ne yazık ki antidemokratik yolda Kuzey Koreyi geçmek üzere. Çok üzücü durum. Bu nedenle videolarınızı rahat izlemek için rahat twit atmak izlemek için lütfen google chrome kullanın. Hem hızlı hem de internet dostu tarayıcı için biçilmiş kaftan. Google chrome kurduktan sonra da çok kolay ve başarılı bir eklenti ZENMATE  kurdunuz mu ver elini dünyanın tüm siteleri elinizin altında. Hem de IP'niz gizlensin. İstediğiniz ülkeden girin. Hangisi daha hızlı ise oradan.

Unblocking adı altında slogan taşıyan bu eklenti google web mağazadan yüklenebiliyor. Zaten google'da zen mate yazdığınızda ilk çıkan link sizi buraya götürür. Çok kolay yüklenme işlemi vardır. Türkçedir yani tarayıcının dili ile konuşur. Hiç zorluk çıkarmadan bakarsınız ki yasak kalkmış.

Linkleri görmek için üye olun veya giriş yapın.
Bu iletiyi beğenen üyeler: gölge


ekşın

teşekkürler çok işe yarıyor bunun dışında tunnelbear var o da çok pratik
Youtube Twitter ve İnternet Yasağını Google Chrome ve Zen Mate ile kolay aşın
 

GoogleTaggedTaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
524 Gösterim
Son İleti 05 Nisan 2009, 23:44:41
Gönderen: metalok
22 Yanıt
1421 Gösterim
Son İleti 10 Temmuz 2009, 17:54:16
Gönderen: YuNuSsss
6 Yanıt
2004 Gösterim
Son İleti 19 Mayıs 2010, 21:39:40
Gönderen: Raskolnikov
1 Yanıt
472 Gösterim
Son İleti 05 Ekim 2010, 10:18:01
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
2767 Gösterim
Son İleti 15 Ağustos 2018, 19:29:00
Gönderen: gölgeUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

Linkleri görmek için üye olun veya giriş yapın.


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak