Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 3 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 34782 Online Üye ve Ziyaretçi: 1049

GönderenKonu: Tren seferlerini kaldıran, öğrenci bileti hakkını elimizden alanlara tepkim var  (Okunma sayısı 1365 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

marophat

 • PLATİN Üye
 • *
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 2816
 • Toplam Konu: 111
 • Süper Puan: -47710
 • PuanBank: 0
 • Katılım: 11/2008
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
TCDD'yi ne hale getirdiklerini görünce daha da bir sinirlendim bugün. Yahu var olan seferler kaldırılmış. Nereden baksanız 10 yıl önce ki seferlerin yarısı gitmiş.

Isparta zaten toptan kapatılmış, Afyon-İzmir seferleri yok, Adana-Eskişehir seferi yok vs vs. Birde demezler mi şu kadar hat yaptık bu kadar hat yaptık. Ulan var olan hatları kapatmışsınız zaten.

Ayrıyetten okullar kapanınca öğrenci tarifesi de kaldırılıyor. Nasıl bir manyaklıktır bu? Ben zaten okullar kapanınca yolculuk yapıyorum. Böyle zihniyetin allah bin türlü belasını versin be.

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!Tren seferlerini kaldıran, öğrenci bileti hakkını elimizden alanlara tepkim var
 

Benzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
6 Yanıt
84 Gösterim
Son İleti 14 Aralık 2008, 11:57:36
Gönderen: EngineerInDefenceInd
0 Yanıt
318 Gösterim
Son İleti 24 Şubat 2010, 19:54:36
Gönderen: Darulhikme
8 Yanıt
1423 Gösterim
Son İleti 16 Ağustos 2010, 23:19:43
Gönderen: zorless
1 Yanıt
1257 Gösterim
Son İleti 19 Ağustos 2012, 00:04:12
Gönderen: biyoliz
0 Yanıt
1293 Gösterim
Son İleti 28 Haziran 2017, 03:36:01
Gönderen: vertyucekUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak