Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 28816 Online Üye ve Ziyaretçi: 817

GönderenKonu: Doğu Perinçek- Ahmedinejat buluştu  (Okunma sayısı 2344 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

placebo

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 7374
 • Toplam Konu: 386
 • Süper Puan: 12770
 • PuanBank: 0
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 11/2008
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Doğu Perinçek- Ahmedinejat buluştu
« : 01 Mart 2015, 00:26:55 »


Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ile görüşmeye giden Türkiye heyeti, ziyaret öncesinde Atatürk Havalimanında Ahmedinejad ile görüştü.

Görüşmede Doğu Perinçek "Biz bir milletiz. Bin yıllık dostluğumuz var. 1074 Kaşgarlı Mahmud'un Divanı Lugatit Türk'te söylediği gibi 'Börksüz baş, Fars'sız Türk olmaz.'" ifadelerini kullandı.

En büyük edebiyat eserlerinden olan Firdevsi'nin Şahnamesi'nde de Türk-Fars dostluğunun anlatıldığını söyleyen Perinçek şöyle devam etti: "Sizi de Türkiye'de çok seviyorlar. Bu kadim dostluğumuz sayesinde Türkiye, İran, Irak, Suriye, Lübnan işbirliği yapacak ve bölgeye barış gelecek. Emin olun Türkiye'de yakın dönemde İran'ın gerçek dostları hükümet olacak."

Bu sözlere karşılık Ahmedinejad ise "Biz gerçekten bir milletiz. Biz kendimizi burada vatanımızda hissediyoruz. Birçok kelime birçok gelenek ortak. İran ve Türkiye el ele verirse tüm sorunların üstesinden geliriz. Türkiye'nin ve İran'ın yükselmesini Batılı kuvvetler istemiyorlar. Biz Türkiye'nin yükselmesi ile iftihar ederiz." dedi.

Buluşma sırasında fotoğraflar çekilirken Perinçek "Umarım bu fotoğrafı Tahran'da da veririz." deyince Ahmedinejad "En yakın zamanda sizleri İran'da görmek isteriz." diye cevap verdi.

http://www.odatv.com/n.php?n=cok-konusulacak-bulusma-2802151200

türkiye pkk'nın dümbüğü haline gelmiş bölünmeye doğru giderken, çözümün siyonizm ve ona hizmet eden akpkk iktidarından vazgeçip, iran ve suriye ile el ele olmamızdan geçtiğini düşünüyorum bende.

bu konuda politika izleyen tek parti de vatan partisi, vatan partisinin dış politikası bu ülkenin gerçek dış politikası olmalı.

Önce 4.000 kitap okuyup iki dil öğreneceksin,ömrünü ülkene adayacaksın, sonra cephede canını ortaya koyup dünyaya diz çöktürerek bir vatan kurtaracaksın,yani Atatürk'e laf etmek için küçük y o b a z, önce sen adam olacaksın!Doğu Perinçek- Ahmedinejat buluştu
 

GoogleTaggedTaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
573 Gösterim
Son İleti 02 Mart 2010, 23:50:52
Gönderen: redyellow
1 Yanıt
521 Gösterim
Son İleti 02 Nisan 2011, 21:50:12
Gönderen: Rawman
1 Yanıt
235 Gösterim
Son İleti 20 Haziran 2012, 21:10:40
Gönderen: El-Cezeri
3 Yanıt
1945 Gösterim
Son İleti 07 Mart 2015, 21:35:39
Gönderen: Herhangi
3 Yanıt
2956 Gösterim
Son İleti 06 Mart 2015, 20:03:25
Gönderen: placeboUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak