Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 2 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 49403 Online Üye ve Ziyaretçi: 1349

GönderenKonu: 'Tarkan Adam Olmayı Unutmuş' Pardon adam mıydı?  (Okunma sayısı 843 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gececi

 • Zümrüt
 • *
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 242
 • Toplam Konu: 81
 • Süper Puan: -43586
 • PuanBank: 18388
 • Geceler yarim oldu...
 • Katılım: 04/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
'Tarkan Adam Olmayı Unutmuş' Pardon adam mıydı?
« : 22 Mayıs 2011, 03:41:54 »
Hülya Avşarıda sevmem ama Tarkan için yerinde söylemiş. İyi nağme yapıyor ama adam değil. Artık elektronik orglar da güzel ses veriyor ama adam değil mesela
Alıntı Yap (Seçim)
'Tarkan adam olmayı unutmuş!'
Kral TV Müzik Ödülleri töreninde En İyi Erkek Sanatçı ödülünü Tarkan'a vermek için sahneye çıkan ancak Megastar ödülü almaya gelmeyince şoke olan Hülya Avşar ağır konuştu:


BİRÇOK SANATÇIYI ÇOK KIRDI

Hülya'nın son vuruşu çok sert oldu! Kral TV Müzik Ödülleri'ne 7 dalda ödül alarak damga vuran Tarkan, törendeki tavrıyla birçok sanatçıyı kırdı! Ödülleri almak için sahneye çıkmayıp gecenin sonunda toptan alan Tarkan'a kırılan sanatçılardan biri de Hülya Avşar! En İyi Erkek Sanatçı ödülünü vermek için sahneye çıkan ancak Megastar ödülü almaya gelmeyince şoke olan Avşar, çok ağır konuştu: 'Tarkan çok başarılı biri ama bence adam olmayı unutmuş...'
'Tarkan Adam Olmayı Unutmuş' Pardon adam mıydı?
 

Benzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
7 Yanıt
2747 Gösterim
Son İleti 17 Mart 2013, 12:47:52
Gönderen: redyellow
5 Yanıt
833 Gösterim
Son İleti 25 Eylül 2013, 02:30:45
Gönderen: raprap
2 Yanıt
505 Gösterim
Son İleti 08 Mayıs 2013, 22:13:30
Gönderen: MertEr
0 Yanıt
3261 Gösterim
Son İleti 09 Eylül 2016, 07:19:30
Gönderen: redyellow
5 Yanıt
3224 Gösterim
Son İleti 14 Haziran 2018, 11:41:24
Gönderen: placeboUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak