Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 31705 Online Üye ve Ziyaretçi: 727

GönderenKonu: Bağırsak Genişleme Hastalığına (hemoroid  (Okunma sayısı 2248 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Herhangi

 • Zümrüt
 • *
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 262
 • Toplam Konu: 87
 • Süper Puan: 23072
 • PuanBank: 0
 • anindatepki
 • Katılım: 11/2014
  YearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Bağırsak Genişleme Hastalığına (hemoroid
« : 14 Ekim 2017, 12:12:06 »
                                          Bağırsak Genişleme Hastalığına](hemoroid) Çözüm
     Basur veya diğer ismiyle Hemoroid rahatsızlığına en iyi çözüm daha büyük su ih tiyacı hissetmemişken tuvalete gidip dışkının, var olan kıs-mının boşaltılması, birikerek kalınlaşmasını önlediği için en pra-tik, kolay olan ve hiç bir ilaca da gerek duyulmayan bir çözüm yoludur.. Keza barsak genişlemesine nedeni zaten dışkının biri-kerek kalınlaşması nedeniledir..
      Siz küçük su için bir gün içinde birkaç defa tuvalete gidi-yorsanız günde en az bir defa da büyük su için de tuvalete gitmek çok zahmetli bir iş değildir.Kendinizi biraz zorlayarak var olan kısmı-nı bo şaltırsanız birikmez. Birikmediği için de rahatsızlığa neden olmaz.
      Kesinlik derecesinde emin değilim ama bu şekilde;dışkının biri kmesini engellediğiniz için bir süre sonra barsaklar kendi kendi- ni tamir edebilir de..  Var olan rahatsızlık birikmeden kaynaklan-dığına göre .. Herkese sağlık dolu günler.
                                         
                                         

« Son Düzenleme: 14 Ekim 2017, 12:46:18 Gönderen: Herhangi »
Münafık Kafir'den Eşed'dir- HZ.MUHAMMED-S.A.V
Bir Zaman Gelecek Küfür  İle İman Aynı Dükkanda Satılacaktır-HZ.MUHAMMED (S.A.V)Bağırsak Genişleme Hastalığına (hemoroid
 

GoogleTaggedTaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
5 Yanıt
1021 Gösterim
Son İleti 21 Aralık 2008, 22:32:33
Gönderen: passarante
6 Yanıt
707 Gösterim
Son İleti 21 Temmuz 2010, 13:01:30
Gönderen: El-Cezeri
2 Yanıt
1096 Gösterim
Son İleti 28 Mart 2013, 06:15:25
Gönderen: trainer
3 Yanıt
560 Gösterim
Son İleti 14 Ağustos 2011, 13:10:44
Gönderen: inancveahlak
0 Yanıt
392 Gösterim
Son İleti 31 Ocak 2012, 11:09:32
Gönderen: ÜlküUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak