Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 25881 Online Üye ve Ziyaretçi: 848

GönderenKonu: Photography thread...  (Okunma sayısı 1973 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

JesseVoss

 • Hoşgeldin!
 • *
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 2
 • Toplam Konu: 2
 • Süper Puan: -1521
 • PuanBank: 0
 • anindatepki
 • Katılım: 05/2018
  Years
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Photography thread...
« : 15 Mayıs 2018, 14:01:15 »
Hi,

I finally got my first DSLR camera! A modest Canon 1100D along with a 18-55mm f/3.5-5.6 kit lens plus a 55-250mm f/4-5.6 & a 50mm f/1.8 lens which I added later on.. Here are few of my first pictures which I have taken in last week..I am learning something new every single day...Photography blogs & Flickr being my biggest savior...I am not going to bother you guys by posting each & every pic I take but maybe posting once in a while to check if I am going in the right direction..We already have a wildlife photography thread going strong..I request you all to feel free to add your favorite shots in this thread?

Please help.

I didn't find the right solution from the Internet.

References:-
https://indiansforguns.com/viewtopic.php?t=21674
Motion graphics video animation studio

Thanks!


Photography thread...
 

Tagler

UNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak