Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 53343 Online Üye ve Ziyaretçi: 928

GönderenKonu: Soylu: İnsansız hava araçlarıyla yaptığımız operasyonlarda bir şehit bile vermed  (Okunma sayısı 1328 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8459
 • Toplam Konu: 3553
 • Süper Puan: 103117
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]


Bakan Soylu: İnsansız hava araçlarıyla yaptığımız operasyonlarda bir şehit bile vermedik

İçişleri Bakanı Soylu'nun "İnsansız hava araçlarıyla yaptığımız operasyonlarda bir şehit bile vermedik" ifadelerini kullandığı açıklaması sosyal medyada alay konusu oldu.

Bakan Soylu konuşmasında, insansız hava araçları (İHA) ile gerçekleştirilen operasyonlara değinerek, "Türkiye'nin İHA'larını özel sektörde bu işe kendisini adamış bir anlayış kurdu. Terörle mücadelede özelikle bu bahardan itibaren ne kadar üstünlük kurduğumuz açık ortada. İHA'larla yaptığımız operasyonlarda bir şehit bile vermedik. Acaba bu sistemi bugüne kadar engelleyen unsur kimdi ve neydi?" ifadelerini kullandı.

KAYNAK
Soylu: İnsansız hava araçlarıyla yaptığımız operasyonlarda bir şehit bile vermed
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
2 Yanıt
2532 Gösterim
Son İleti 21 Haziran 2010, 15:49:18
Gönderen: halkapınar
3 Yanıt
866 Gösterim
Son İleti 31 Ağustos 2010, 22:44:00
Gönderen: candy
0 Yanıt
557 Gösterim
Son İleti 07 Şubat 2013, 05:27:05
Gönderen: raprap
2 Yanıt
1828 Gösterim
Son İleti 09 Mart 2015, 23:55:24
Gönderen: placebo
0 Yanıt
1384 Gösterim
Son İleti 21 Şubat 2018, 20:23:43
Gönderen: redyellowUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak