Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 10223 Online Üye ve Ziyaretçi: 646

GönderenKonu: Redyellow'un Kervan'ı 2089 (05.12.2017) Çevir Kazı Yanmasın mı???  (Okunma sayısı 1233 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8501
 • Toplam Konu: 3595
 • Süper Puan: 104407
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu "15 Temmuz, Türkiye'de kim tarafından yapıldı? Hepimiz aklı başında insanlarız. Şu Fethullah Gülen denen sümsüğün bu işi yapabileceğine inanabiliyor muyuz?" diye sormuş.

Haydaaaa, bu ne şimdi?

Ne oluyoruz ya???

Akp 15 temmuz alçakkk darbe girişimininde okları fetöden başka bir yerlere mi çevirecek yoksa????

Bunun hazırlığı mı bu sözler????

ÇEVİR KAZI YANMASIN olayı mı başlıyor????


Dünün hayırsever işadamı!!, bugünün ajanı, haini rıza zarraba akp hükümeti yetkilileri tarafından ödül verilmesinin görüntüleri bugünlerde tekrar gündemde.

Milli gazete de "UNUTULMADI" demiş bu fotoğraf için.

Doğru, unutulmalı, belki akpliler unutmak istiyor olabilir ama genelde unutulmadı.
Halk tv İhsan şenocak ile ilgili bir haber yapmış ve abuk subuk ithamlarda bulunmuştu.

Dün halk tv hem tekzip metnini yayınlamış hem de "kamuoyundan ve adı geçen şahıstan özür diler gerçekleri kamuoyuna ilan ederiz" demiş.

Araştırmadan etmeden, özellikle de ÖNYARGI ile, PEŞİN HÜKÜM ile haber yaparsanız halk tv olmaktan çıkar HALT tv olursunuz ve özür dilemek zorunda kalırsınız.

Erdoğan'dan yine bir geri adım.

Erdoğan "mal varlığını yurt dışına kaçırmaya çalışan işadamlarının  olduğu duyumunu alıyorum" demişti. Ve bakanlar  kuruluna da 'bunlara engel olun' talimatı verdiği haberleştirilmişti.

Esip gürlemişti yani.

İşadamları da ERDOĞAN O İSİMLERİ AÇIKLASIN demişti.

Önceki gün gürleyen Erdoğan dün yeni bir açıklama yapmış.

'BÖYLE BİR TALİMATIM YOK' diyor Erdoğan, 'YANLIŞ ANLAŞILDIM' diyor, 'İsteyen yurt dışına parasını çıkartabilir' diyor.

Sert bir giriş yapmıştı, anlaşılıyor ki İŞ DÜNYASINDAN, PATRONLARDAN tepki görünce yumuşatmak ihtiyacı hissetmiş Erdoğan bunları söyleyerek toparlamaya çalışmış.

Siyasetciler, özellikle de yönetici konumunda olan siyasetciler ağızlarından çıkan, çıkacak her lafa azami dikkat göstermeli.

Chpnin açıkladığı, akplilerin önce sahteeeee dediği sonra, resmi ticaret kayıt belgeleri vs.vs. dedikleri, savcılığa verrrr, niye savcılığa veremiyorsunuzzzz vs. dedikleri belgeler ankara cumhuriyet başsavcılığına teslim edilmiş.

Daha önce de yazmıştım, bu belgelerden BİR ŞEY ÇIKMAZ, çünkü bunlar kanunen, yasal olarak SUÇ OLMAYAN şeyler ama ETİK DEĞİL, AHLAKİ DEĞİL, fakat ülkemized ahlaki olmayan şeyler suç kapsamına girmiyor.

Ayrıca Chp BUGÜN için YENİ BELGELER; YENİ BOMBALAR GELİYOR açıklamasında bulunmuş, bakalım ne çıkacak yeni denen şeylerde.Habere göre GS yönetimi  ilk yarının bitimine kadar Tudor ile görevi devam edilmesini, ilk yarı sonunda lider olunmazsa o zaman yeni kararlar alınmasını kararlaştırmış.

Gs taraftarının biz kısmı ısrarla tudor gitsin terim gelsin diyor, ben tudorun gitmesine tarafım fakat terimin asla ve asla gsye gelmesini istemem.

Terim Gsyi yarı yolda bırakıp demirörenin yanına kaçtığında benim için bitmiştir.

Ayrıca bazı kişilerin her şeyde durmadan zırt pırt terim de terim demesini anlamıyorum, bu ülkede bu yeryüzünde başka teknik direktör mü yok yahu?Hükümet sözcüsü bekir bozdağ "kılıçdaroğlunu istifa etmeye davet ediyorum" demiş!

Haklı, 15 senedir iktidar olan kılıçdaroğlunu önene gelen herkes kandırıyor, fetö kandırdı, aldattı, çözüm sürecinde pkaka kandırdı, aldattı, abd kandırıyor, felan kandırıyor, rıza sarraf bile kandırdı!!!

Hatta vatandaşlara dövizle alış veriş yapmayın, dövize yatırım yapmayın, dolarlarınızı bozdurun derken Türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının yüzde 99.9 unun adını bile duymağı MAN adası devletinde milyonlarca dolar alış verişi yapan da kılıçdaroğlu!!!

İstifa etmeli kılıçdaroğlu, o gitmeli akp hükümet olmalı ki bütün bunları düzeltsin!!!!!Erzincanda bir askerin bir kediye inanılmaz işkenceleri görüntülere yansımış ve çok büyük tepki çekmişti.

Kediye işkence yapan bu İNSAN KILIKLI yaratık yakalanmış.

Ve SERBEST BIRAKILMIŞ!Enflasyon yüzde 13e dayandı, mehmet şimşek ise "merak etmeyin, enflasyon rakamları düşecek" demiş.

Düşer düşer, en azından hükümet rakamlarla oynayarak DÜŞÜK RAKAM AÇIKLAR ki maaşlara da düşük zam yapabilsinler değil mi sayın şimşek???

Bu arada yüzde 13 vs. deniyor ama özellikle gıda, mutfak rakamları emin olun 25'in altında değil, belki daha da yüksek.


BBPli mustafa destici akp genel başkanı erdoğan ile görüşmüş.

Destici görüşmenin ardından yaptığı açıklamada "Bizim arzumuz hem baraj sıfırlansın, hem de seçim ittifakları yasal hale getirilsin" demiş.

Destici referandumdan önce saraya bir çıktı, orada ne olduysa öyle bir U dönüşü yaptı ki tam dönüş!

Öyle görünüyor ki mhpden sonra ikinci bir milliyetçi parti daha akpye yamanmış durumda.Temel Karamollaoğlu NATO'YA MAHKUM DEĞİLİZ demiş.

Keşke bunu iktidar sahipleri, devlet yetkilileri de anlayabilse ve UYGULAYABİLSE!
Redyellow'un Kervan'ı 2089 (05.12.2017) Çevir Kazı Yanmasın mı???
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
1430 Gösterim
Son İleti 17 Ocak 2017, 07:53:46
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1794 Gösterim
Son İleti 16 Şubat 2017, 07:37:52
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
2170 Gösterim
Son İleti 20 Şubat 2017, 07:16:37
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
2030 Gösterim
Son İleti 21 Şubat 2017, 06:45:33
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
2141 Gösterim
Son İleti 23 Şubat 2017, 07:30:01
Gönderen: redyellowUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak