Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 3 Açılan Konular: 2 Okunan sayfa sayısı: 38523 Online Üye ve Ziyaretçi: 1527

GönderenKonu: Redyellow'un Kervan'ı 2088 (04.12.2017) BOP ne oldu BOP????  (Okunma sayısı 1256 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8552
 • Toplam Konu: 3646
 • Süper Puan: 106123
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]


Temel karamollaoğlu BOP'UN PARÇASI OLDUK; HUZURUMUZ BOZULDU diyor.

BOP EŞBAŞKANIYIM diye övünen Erdoğan'a duyurulur!

Bu arada gerçekten BOP ne oldu BOP??

Ne oldu bu bop projesi, Erdoğan hala bop eşbaşkanı mı? ayrıldı mı? Şu an ne düşünüyor erdoğan bu konuda acaba????YPG, petrol zengini Deyr ez Zor'u ABD ile Rusya'nın lojistik, hava ve sahada koordinasyon desteğiyle IŞİD'den aldıklarını duyurmuş.

ABD savunma bakanı da ayrıca 'YPGYİ POLİS GÜCÜ OLARAK DESTEKLEYCEĞİZ' açıklamasında bulunmuş!

YPG kim: Türkiyenin TERÖR ÖRGÜTÜ dediği bir örgüt!

TÜRKİYENİN MÜTTEFİKİ rusya ve abd ne yapmış; TERÖR ÖRGÜTÜNE DESTEK VERMİŞLER!!!

Her zaman ne diyorum; Ne abdden ne rusyadan MÜSLÜMAN TÜRKİYEYE DOST OLMAZ!!!

Bunlardan TÜRKİYEYE MÜTTEFİK OLMAZ!!!

Keşke bunu Türkiyeyi yönetenler de anlayabilse.

Haber sitesi 'büyük kriz çıkartacak' demiş yorumunda, bi şey olmaz, bizimkiler maalesef sadece laf üretirler, Amerika gözümüzün içine baka baka binlerce tır silah yağdırdı, ne yaptık, ne kriz çıkartabildik?


Chpli Özgür özel belgeleri pazartesi günü savcılığa teslim edeceklerini söylemiş.

Ayrıca  YENİ BOMBA SALI GÜNÜ PATLAYACAK demiş.

Bakalım nasıl bir bombaymış bu bomba.Erdoğan'ın talimatıyla AKP, MHP'nin 'ittifak' çağrılarına formül aramak için hukukçu milletvekillerinden oluşan bir komisyon kurmuş.

Öyle görünüyor ki akpde ciddi bir panik var, 2019 c.başkanlığı seçimlerinde lazım olan yüzde 51 olayı baya bir sıkıntı çıkartacak gibi.
 
Akp bence yüzde 50+1 olayını getirdiğine çoktan pişman oldu bile.Vatandaşın birisi AYRILDIĞI eski eşini "başkasıyla evlendi" diye 11 yerinden bıçaklamış! Ayrıca da tabanca ile kurşun yağdırmış!

Millet iyice manyaklaştı yahu, ya arkadaş kadından ayrılmışsın, boşanmışsın, senin yolun ayrı, onun yolu ayrı, ne diye gidip evlendin diye saldırıyorsun?


Ahmet hakan ZAFER ÇAĞLAYAN NEDEN SUSUYOR? diye sormuş.

Hakikaten ilginç değil mi, zarraf zafer çağlayana rüşvet verdim vs. diye İDDİADA bulunuyor, buna cumhurbaşkanı konuşuyor, başbakan konuşuyor, bakanlar konuşuyor, ana muhalefet konuşuyor, ilgili ilgisiz herkes konuşuyor ama rüşvet aldığı İDDİA EDİLEN zafer çağlayandan şu ana kadar tık yok.

Konuşması lazım, sustukça iddiaları, ithamları üzerine almış olacak.


Erdoğan BİZİMLE DOST OLAN KAZANIR demiş.

Yorumsuz verelim!Meteoroloji bu haftadan itibaren yurt genelinde sıcaklıklarda 8 ile 16 dereceye varan düşüşler olacağına açıklamış.

Kışlıkları hazırlayın, kombilerin ayarlarını biraz daha yükseltin!
Erdoğan bakanlar kuruluna seslenmiş ve "mal varlığını yurt dışına çıkarmaya çalışan işadamları olduğu duyumunu alıyorum, bunlara izin vermeyin" demiş.

Çok ciddi bir suçlama, ciddi bir açılama.

Kim ki bunlar, duyum olduğuna göre isim vs. de vardır, açıklarlar mı acaba?Kuru fasulye, barbunya, nohut ve börülcede aracıların fiyatları yükseltmesinin önüne geçilmesi amacıyla gümrük vergisi oranları sıfıra indirilmiş.

Amaç gerçekten fiyatların yükselmesinin önüne geçmek mi, yoksa birilerinin dışardan getireceği bakliyatlarla semirmesi mi???

Fiyatların yükselmesinin önüne geçilmesi amaçlanıyorsa neden DIŞARDAN GETİRİLECEK olanda vergi sıfırlanıyor, bunun yerine içeride, ülkede yetiştirilen bakliyat satışlarındaki vergiler sıfırlansın???Uğruna iki defa amerikaya nota verdiğimiz rıza sarrafın mal varlıklarına el konuşması kararlaştırılmıştı.

Ancak sarrafın amerikada tutuklanmasının ardından Türkiyedeki bir çok yatırımını, binasını, dövizcisini vs. BOŞALTTIĞI ortaya çıkmış!!

Sarraf binaları, dövizcisini vs. boşaltmış ama bir tane YARIŞ ATI varmış, bu at şimdilik DEVLETE kalmış!

Fakat bu atış aylık 30 BİN TL'ye yakın bakım, yiyecek vs. masrafları var!

HAYIRSEVER İŞ ADAMI bizi kandırmış mı yani???

Devletimizin gözü aydın!Saadet lideri Temel Karamollaoğlu son zamanların sıkıntılı konusu bylock mağdurlarıyla ilgili bir açıklama yapmış twetter sayfasından.

Çok yerinde, çok güzel uyarılar var.
Redyellow'un Kervan'ı 2088 (04.12.2017) BOP ne oldu BOP????
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
1923 Gösterim
Son İleti 15 Şubat 2017, 07:40:54
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1823 Gösterim
Son İleti 16 Şubat 2017, 07:37:52
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
2213 Gösterim
Son İleti 20 Şubat 2017, 07:16:37
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1743 Gösterim
Son İleti 08 Mart 2017, 07:01:17
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
2213 Gösterim
Son İleti 11 Nisan 2017, 07:33:32
Gönderen: redyellowUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak