Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 3 Açılan Konular: 2 Okunan sayfa sayısı: 37501 Online Üye ve Ziyaretçi: 1522

GönderenKonu: Redyellow'un Kervan'ı 2087 (03.12.2017) Filler Semiriyor...!  (Okunma sayısı 1376 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8552
 • Toplam Konu: 3646
 • Süper Puan: 106123
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]


ABD'nin Tel Aviv Büyükelçiliğinin Kudüs'e taşınması ve Kudüs'ün İTrail başkenti olarak tanınmasına ilişkin açıklamalarda bulunan Amerikalı yetkililer, şu anda böyle bir durumun olmadığını ancak Başkan Donald Trump'ın zaman içinde bu yönde bir karar alacağını belirtmişler.

Yani BÜYÜK ŞEYTAN İŞ BAŞINDA!

Bu trump seçildiğinde sevinen müslümanlar vardı, hatta TRUMP REİS diyenler vardı!

Şu çok net:

Büyük şeytanın başına kim gelirse gelsin İTrail denen melanet yuvasının aleyhine, MÜSLÜMANLARIN LEHİNE bir şey yapmaz!

MÜSLÜMANLAR bunu kafalarına iyi soksunlar!

Ayıdan post, abd-rusya vs. bunlardan da MÜSLAMANA DOST OLMAZZZZZZ!

Türkiye rıza zarrafın mal varlığına el koydu, yüzlerce milyon dolarlık mal varlığı, yarış atları vs.vs.  el konulanlar arasında.

Hukuki durum nedir bilemiyorum ama yarın bir gün bunları iade edecek miyiz etmeyecek miyiz?

El koyma gerekçesi ne?

Yarın bir gün buna borçlu çıkmayalım?????Erdoğan'ın çağrısı ile başlatılan 'Dolar bozdurma' kampanyasının ardından Hac ve Umre işlemlerini Dolar yerine Türk Lirasına endeksleyen Diyanet İşleri Başkanlığı, bu kararından döndü ve Suudi Riyaline geçmiş.

Eeee bu işler lafla olmuyor, kuru gürültüyle olmuyor.

GÜÇLÜ DEĞİLSEN; paran pul gibiyse dövizle olmazzzz vs. demekle olmuyor, eninde sonunda bi yerde patlıyor kuru gürültü.

Bu arada aklıma gelmişken yazayım; Diyanet hem hac olayında hem umre olayında ÇOK PAHALI, hacıları adeta yolunacak kaz gibi görüyor. Chpli özel "Belgelerin gerçeklerini görmedikçe bu belgelere sahtedir' deriz" diyen AKP Sözcüsü Mahir Ünal'a randevu vermiş.

Randevu yeri olarak da Ankara cumhuriyet başsavcılığını göstermiş.

Özel  "Saat: 13.00. Tarih: Önümüzdeki Pazartesi. Yer: Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı. Git oraya bekle, belgelerin esaslarını da oraya yolluyoruz. Orada görürsün"  demiş.

Yani chp sözkonusu belgeleri savcılığa pazartesi günü teslim edecekmiş.

Yalnız ben hiç 1 sterlinlik firma ile onmilyonlarca dolarlık ne alışverişi yapılmış, neyin ticareti vs. demeden direk söyleyim:

Akplilerin dolarları bozdurun, dövizle alışveriş yapmayın vs. diye konuşurken, vatandaşın dolarlarını, dövizlerini bozdurturken kendi akrabalarının, yakınlarının yurt dışı ile milyonlarca dolar ile ilgilenmeleri, hem de VERGİ CENNETİ olarak adlandırılan yerlerle, adı sanı duyulmadık yerlerle milyon dolarlar üzerinden ilgilenmeleri  ETİK DEĞİLDİR; AHLAKİ DEĞİLDİR.

Ama ETİK OLMAMAK Türkiyede suç değil.

BU BELGELERDEN BİR ŞEY ÇIKMAZ!

YASAL ama ETİK DEĞİL!!!

Savcılık takipsizlik kararı verir, akpliler de tüm medyayı arkasına alarak bakın aklandıkkkkk diye propaganda yaparlar!Dışişleri bakanı çavuşoğlu fetönün abd yargısına, tüm kurumlarına sızdığını söylemiş!

Gel de gülme,  senelerce kendi yönettikleri devlete sızanları göremeyenler abdye sızanları görüyormuş!!!Müftülere DE nikah kıyma yetkisi resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmiş.

Bakmayın bazı dangalakların laikliğe aykırı vs. diye zırlamalarına, laiklikle vs. hiçbir alakası yoktur bu olayın.

Hayırlı olsun.Kılıçdaroğlu geçen gün hükümete "suriyeliler için 30 MİLYAR DOLAR HARCADIK diyorsunuz, bu kadar parayı nereye, nasıl harcadınız?" diye sormuştu.

Erdoğan kılıçdaroğlunun bu sorusuna "Sen kimsin ki bunu sana ispatlayacağız" gibi müthiş açıklayıcı!! bir cevap vermiş!

Kılıçdaroğlu mersinde konuşmuş.

"Bir şirket var sermayesi 1 sterlin. 1 ortağı var. 15 milyon dolar bir  tarafta, 1 sterlin bir tarafta" diyor,

"Bu nasıl bir ticaret. Böyle bir ticareti ben bilmiyorum. Bu ticareti ancak üç kağıtçılar bilir. Normal tüccar nereden bilecek bunu? Herkes var. Herkes şu veya bu şekilde bir ticaret yapıyor. En azından fırından bir ekmek alıyor. Ama böyle bir hokkabazlığı hiç görmedik. 'Efendim bu bir ticarettir'. Çık bunu millete bir anlat. Nasıl bir ticaret bu. 15 milyon bir tarafta 1 sterlin yani 5 lira bir tarafta." diyor.

"Salıya kadar Erdoğan'a izin veriyorum. Sarraf'a devletin sırlarını kim teslim etti? Çık, anlat." diye de ekliyor.

İlginç,

Salı günü yeni bir şeyler mi açıklanacak acaba? Öyle bir şeyse muhtemelen sarraf olayı ile ilgili olmalı.

Bekleyelim.
Saadet lideri Temel Karamollaoğlu "Milli gelir arttı deniyor ama vatandaşa yansıması yok" diyor, "sıkıntı garibanın sırtına" diyor.

Haksız mı?

Yüzde yüz haklı, lafa gelince kişi başı milli gelir şu kadar arttı deniyor, türkiye şu kadar büyüdü deniyor ama vatandaşın cebi hiç büyümüyor, bırakın büyümeyi vatandaşın maaşı, aylığı her geçen gün eriyor.

Bankaların kârı hep artıyor, holdinglerin karı artıyor, kodamanların karı, yükseklişi katlanıyor ama vatandaş hüsnü hep geriye gidiyor!

FİLLER SEMİRİYOR, ÇİMENLER EZİLİYOR!
Redyellow'un Kervan'ı 2087 (03.12.2017) Filler Semiriyor...!
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
1581 Gösterim
Son İleti 08 Ekim 2015, 08:14:46
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1960 Gösterim
Son İleti 27 Nisan 2016, 07:13:57
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1552 Gösterim
Son İleti 09 Kasım 2016, 07:25:32
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1923 Gösterim
Son İleti 15 Şubat 2017, 07:40:54
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1823 Gösterim
Son İleti 16 Şubat 2017, 07:37:52
Gönderen: redyellowUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak