Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 8381 Online Üye ve Ziyaretçi: 584

GönderenKonu: Redyellow'un Kervan'ı 2081 (25.11.2017) Yağdanlıklar, AKtröller, ÖZÜR DİLEYİN!!  (Okunma sayısı 1772 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8501
 • Toplam Konu: 3595
 • Süper Puan: 104407
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Nato tatbikatında Atatürk ve Erdoğan fotoğrafı hedefe konulmuş ve ateş edilmişti, bu rezalet üzerine Türkiyenin tepkisi üzerine ilgili kişinin görevden uzaklaştırıldığı yazılmıştı.

Fakat Habertürk yazarı Murat Bardakçı, NATO tatbikatında Atatürk'ü düşman liderler arasında gösteren personelin Macar olduğunu ve hala görevde olduğunu yazmış.

Bardakçının iddiası doğruysa Nato bizi fena kekliyor!
 
Akpyi kandıranların arasına NATO'da girdi demektir!!İyi parti genel başkanı akşener 2019 c.başkanlığı seçimlerinde ikinci tura Akp ve chpnin kalması durumunda CHP'Yİ ŞARTSIZ ŞURTSUZ DESTEKLEYECEKLERİNİ açıklamış.

Bence çok saçma, çok gereksiz ve çok yanlış bir açıklama.

Daha ortada aday vs. belli değilken, aylar öncesinden ŞARTSIZ ŞURTSUZ diye bir şey olamaz, chp tutar senin fikrinin, düşüncenin tam tersi, tam zıddı birini aday gösterirse ne yapacaksın???Bülent Arınç "Akp mhplileşmemeli" demişti, mhp buna çok bozulmuş.

Mhpli ismet büyük ataman arınç için "PKK VE FETÖ MUHİBİ" demiş.

Ovvvvv kavga çok fena!

Bakalım akp bu kavgada kimden yana tavır alacak, akpli bülent arınçdan mı yoksa yedek mhpden yana mı???15 temmuz darbe girişiminin en kilit ismi olarak aylardır aranan adil öksüzü almanyadan resmen istemiştik.

Ben de o zaman "acaba resmi bir bilgi, kanıt, delil vs. var mı?" demiştim, Adalet bakanına konu sorulmuş bakan gül "'Haberlerde Almanya'da olduğunu duyduk, biz de bize iade edin dedik" diye cevaplamış.

Haberlerde duymuşlar, istemişler!

Ya Allah aşkına böyle bir devlet anlayışı, böyle bir yönetim anlayışı olur mu?

Bizim istihbaratımız yok mu, bizim emniyetimiz vs. yok mu? Bunlardan ciddi bilgiler vs. gelmeden medyadaki haberlerde duyduğumuzla devletlerarası talepler olur mu?

Çok garip gerçekten.

Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında Erdoğan'a 'Senin çocuklarının yurt dışı hesaplarına gönderdiği milyonlarca para var mı' demişti.

Erdoğan bu sözler üzerine "kendisine, çocuklarına ve ailesine yönelik sözleri nedeniyle  1 milyon 500 bin lira değerinde manevi tazminat davası" açmış.

Çok ciddi bir rakam talep edilen miktar.

Bakalım nasıl sonuçlanacak.

Mahkeme olduğu gibi kabul ederse kılıçdaroğlu ayvayı yedi!


Mısırda bir camiye cuma namazı sırasında yapılan saldırı sonucu şu ana kadar 200e yakın kişinin öldüğü, çok sayıda da yaralı olduğu bildiriliyor.

Vahşet, katliam, alçakkklık, ne derseniz uyar.

Bunu yapanlar bırakın insan olmayı emin olun en vahşi hayvan bile olamazlar, en vahşi hayvana kurban olsun bu namussuzlar.

Lanet olsun bunu yapanlara, lanet olsun bunu yapanlara destek verenlere. Elleriniz kökünden kurusun hepinizin!


Kadir topbaşın yerine getirilen akpli istanbul belediye başkanı mevlut üysal  öğretmenler günü sebebiyle bir etkinlikte konuşmuş.

Uysal "Konuşan öğretmen arkadaşımız; sınıfa abdestsiz girmemek gerektiğini, sınıfın mabet olduğunu söyledi. İnşallah bu düşünceyle biz sizlere çocuklarımızı, yeni neslimizi rahat rahat teslim ediyoruz," demiş.

Konuşan öğretmen sıvamış, belediye başkanı da devam ettirmiş.

MABET nedir ya? Abdestsiz girmemek nedir ya?

Gereksiz, saçma, lüzumsuz ve HADSİZ bir benzetme olmuş.

İnsanlar bir şeyi övmek isterken illaki saçmalamak zorunda mı acaba?

Trum ve Erdoğan telefonda görüşmüşler.

"Abd ypgye silah vermeyeceğini" belirtmiş!!!

Buna inanan var mı acaba?

Eğer Erdoğan buna inandıysa Erdoğanın BENİ TRUMP DA KANDIRDI demesi yakındır!

Ayrıca zaten binlerce tır silah gönderdiler, teslim ettiler, ypgnin her tarafı silahla, hem de en ağır silahlarla dolu.

Bunlar ne olacak?

Şimdi bizim medya Erdoğan trumpa pes ettirdiiii, geri adım attırdııııı diye algı yapacaktır ama bu silahlar ne olacak, bu silahlar en ufak bir sürtüşmede Türk askerini dönmeyecek mi?
Melih Gökçek'in 'Kanal Ankara' projesini iptal eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, şimdi de Başkent'in kedili logosunu değiştiriyormuş.

Geçenlerde de dediğim gibi "akp akpye muhalefet" ediyor!

Milli eğitimde böyle, belediyelerde böyle, hatta akp genel başkanı erdoğan bile bazen sanki kendisinin hiç haberi yokmuş gibi bizzat akpnin yaptığı şeylere muhalefet ediyor.

İşin garibi akp bir şeyi yaptığında alkışlayan akpliler yine akpli birinin onu iptal etmesinde yine alkışlıyorlar!!15 Temmuz sonrası çıkarılan 27 KHK'ya 2 ek geliyor. İlk KHK'da "İhraç ve iadeler" yer alacak. Diğer KHK'da ise şehit subay ve polislerin birinci derece yakınlarına askerlik muafiyeti varmış.

Şehit yakınlarına askerlik muafiyetine takıldım ben, bu doğru olur mu?

HAYIR, bence çok yanlış olur.

"ŞAMLA YAKIN TEMAS KURACAK MISINIZ?" diye soruluyor Erdoğan, "KESTİRİP ATMAK DOĞRU OLMAZ, SİYASET KAPILARI HER ZAMAN AÇIKTIR" diye cevaplıyor.

Erdoğan şamla yakın temas kurarsa, yine bir zamanlar olduğu gibi Esatla görüşmeler vs. olursa akp yağdanlıkları ne derler, nasıl takla atarlar çok merak ediyorum.

Suriyede olaylar henüz yeni başlamışken, Müslüman kanı akmasın, olaylar büyümesin diye Suriyeye giderek esata ve Suriyelilere tavsiyelerde bulunan dönemin saadet partisi genel başkanı Mustafa Kamalak'a ve saadet partisine etmedik hakaret bırakmamıştı bu akpli yağdanlıklar.

Kamalak'tan özür dileyecek misiniz ey yağdanlıklar, ey AKtröller?

Bir gram insanlığınız kaldıysa özür dileyin, helallik isteyen kamalaktan.

Buyrun, bizzat Erdoğan siyaset kapıları her zaman açıktır diyor, ne yapacaksınız?

Kaldı ki Erdoğan bu sözleri yıllar önce söyleseydi, siyasi diyaloğu kesmeseydi, yüzbinlerce Suriyeli ölmeseydi daha iyi olmaz mıydı?
Redyellow'un Kervan'ı 2081 (25.11.2017) Yağdanlıklar, AKtröller, ÖZÜR DİLEYİN!!
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
1853 Gösterim
Son İleti 07 Şubat 2017, 07:29:38
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1707 Gösterim
Son İleti 19 Eylül 2017, 07:31:46
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1665 Gösterim
Son İleti 02 Kasım 2017, 06:09:22
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1715 Gösterim
Son İleti 12 Kasım 2017, 07:21:02
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
906 Gösterim
Son İleti 24 Ocak 2018, 07:51:54
Gönderen: redyellowUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak