Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 57316 Online Üye ve Ziyaretçi: 1205

GönderenKonu: Redyellow'un Kervan'ı 2070 (14.11.2017) Bush da kandırmış!!!  (Okunma sayısı 1340 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8522
 • Toplam Konu: 3616
 • Süper Puan: 105080
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
AKP meclis başkanlığı için mevcut başkan ismail kahramanı TEKRAR aday gösterecekmiş.

Ancak bu konu akp genel başkanı erdoğanı sorulduğunda "BEN DE SİZLERDEN ÖĞRENDİM, bana düşen hayırlı olsun demek" gibi son derece dikkat çekici bir söz söylemiş.

Ne yani akp meclis başkanlığı gibi ciddi bir konuda akp genel başkanının haberi, bilgisi vs. olmadan mı hareket ediyor???

Yok artık!!!

Erdoğanın bu çıkışı acaba Kahramanı adaylıktan vazgeçirtir mi?


''Fetullah Gülen benimle görüşmek için 5 milyon TL teklif etti''

Bunları söyleyen doğu perinçek.

Beyaztv de bir programa katılmış ve 1996 yılında böyle bir şeyin olduğunu söylemiş.

Perinçek bu aralar pek rağbette, çok da konuşuyor, ne kadarı doğru ne kadarı eğri bilemiyoruz.

Yorumsuz aktaralım.
Irak merkezli şiddetli bir deprem oldu önceki gün, Türkiyeden ve irandan da hissedildi, Türkiyede can kaybımız yok şükür ama iranda ve ırakda yüzlerce can kaybı var.

Ve maalesef BİZİM ÜLKEMİZDE bu deprem için yukardaki yazıları yazan İNSANLIKTAN NASİPLERİNİ ALMAMIŞ İKİ AYAKLI YARATIKLAR VAR!

Nasıl bu kadar vicdansız olabiliyor bunlar, nasıl böyle acaipleşiyor bunlar anlamak mümkün değil. Bu yaratıklarla aynı havayı almaktan insan utanıyor.Binali yıldırım abdye gitmişti, orada cnn televizyonuna konuşmuş.

"BİZ BUSHA İNANDIK; SORGULAMADAN AFGANİSTAN'A ASKER GÖNDERDİK" demiş.

Birincisi bunları kandıranlar kervanına abd de eklenmiş oldu.

Bizimkileri Bush da kandırmış yani!

İkincisi darbenin arkasında fetö var, bize iade edin diyorlar, abd de delil istiyor, abdnin delil isteğine  "Amerika bu saldırının arkasında El-Kaide var, El-Kaide sorumlu dedi. Kimse ABD'ye El-Kaide'nin yaptığına dair delil var mı diye sormadı" diye cevap veriyor.

İyi de bu sözler aynı zamanda "bizim elimizde DE sizin el kaide olayında olduğu gibi delil vs. yok, aynı sizin gibiyiz" anlamına gelmez mi?

İadesini istediğiniz bir kişiyle ilgili böyle konuşma olur mu yahu??

Bunlar hakikaten ne söylediklerini de bilmiyorlar.

Üçüncüsü siz hiç sorgulamadan, delil vs. var mı demeden yardım göndermişseniz o kusura bakmayın ama bizim saflığımızdandır, sorsaydık kardeşim.Akpnin DERİN yazarlarından abdulkadir selvi "AK Parti hiç bu kadar Atatürkçü olmamıştı. Ey yüzde 50 artı 1, nelere kadirmişsin." diye yazmış.

Bunu da yorumsuz geçelim!!1994 yılında sınır karakolunda vatani görevini yaparken firar ettiği iddiasıyla Suriye topraklarında vurulan ama FİRAR ETTİĞİ gerekçesiyle şehit sayılmayan hatta vatan haini denilen piyade er Nihat Özcan'a tam 24 yıl sonra şehitlik unvanı verilmiş.

Gerçekten çok ilginç bir haber.
Redyellow'un Kervan'ı 2070 (14.11.2017) Bush da kandırmış!!!
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
1990 Gösterim
Son İleti 04 Ağustos 2015, 07:19:08
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1103 Gösterim
Son İleti 28 Ekim 2015, 07:31:22
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1363 Gösterim
Son İleti 08 Kasım 2016, 07:24:22
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1720 Gösterim
Son İleti 08 Kasım 2017, 07:16:35
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1611 Gösterim
Son İleti 28 Kasım 2017, 06:23:35
Gönderen: redyellowUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak