Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 25648 Online Üye ve Ziyaretçi: 842

GönderenKonu: Redyellow'un Kervan'ı 2064 (08.11.2017) Kandırılmak Size Caiz...!  (Okunma sayısı 1720 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8522
 • Toplam Konu: 3616
 • Süper Puan: 105086
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]


 Erdoğan 'FETÖ'nün bankasına para yatıranların şimdi gelip ağladıklarını' söylemiş ve  "Bilerek yapmadık" diyenler için, "Hepsini bilerek yaptınız. Arabanızı sattınız, dairenizi sattınız yatırdınız." demiş.

Buyur buradan yak.

KANDIRILDIK; ALDATILDIK, SAFMIŞIZ diyen Erdoğanın bizzat kendisi ama sözkonusu başkaları olunca olmazzzzzz diyor.

İyi de usta mit sana bağlı, askeriye sana bağlı, emniyet sana bağlı, adalet bakanlığı sana bağlı, içişleri bakanlığı sana bağlı, hal böyle iken sen 12 sene boyunca KANDIRILDIM diyorsun da öbür vatandaşın bilerek yapmadım demesine niye inanmıyorsun?

Üstelik o bankayı bizzat sen açtın be usta????

O dönemlerde sana da uyarı yapanlar vardı onlara sen inanmadım, sana da bazıları inanmamış demek ki.

Sayın cumhurbaşkanı bu tavırlarıyla bana göre yanlış yapıyor.

KANDIRILMAK size caiz de başkalarına haram mı???

Başbakan binali yıldırımın gemicilikle uğraşan çocuklarıyla ilgili bir takım iddialar var bu aralar.

Binali yıldırıma bunlar sorulmuş  o da "çocuklarımın soruştulmasını istiyorum" demiş.

Doğru bir söylem ancak söyleyen kişi başbakan, buyursun adalet bakanlığana talimat versin ve soruşturma açılsın.

Şu ortamda bizzat ya erdoğanın ya yıldırımın talimatı dışında hiçbir savcı kendiliğinden soruşturma açamaz başbakanın oğulları hakkında.


Beytüşşebap'ta şehit düşen yüzbaşı Ali Alkan'ın cenazesinde hükümete yönelik eleştileriyle gündeme gelen ve geçtiğimiz dönemde KHK ile ihraç edilen  yarbay Mehmet Alkan CHPye katılmış.

Bence yanlış yapmış, eleştirisi, yüreğinin acısıyla tepki vermesi SON DERECE DOĞRUYDU, ihraç edilmesi YANLIŞTI ama chpye katılması da bence YANLIŞ olmuş.Müjdeler olsun!!!

BENZİNE YİNE ZAM GELİYORMUŞ!

Bu aralar akp müthiş çalışıyor.

DURMAK YOK!

ZAMLARA DEVAM!Genel kurmay başkanı hulusi akar hakkaride esnaf ziyareti yapmış, esnafla aralarında güzel sohbetler olmuş.

Çok güzel, çok yerinde bir davranış, paşaya tebrikler.

Bu her zaman olmalı.

Asker, bürokrat, polis, siyasetci halk ile iç içe olmalı, halkla beraber olmalı.

Tekrar tebrik ederim hulusi paşayı.Rusyada Suriye ile ilgili bir kongre yapılacakmış, buraya rusya pyd'yi de çağırmıştı, cumhurbaşkanlığı sözcüsü ibrahim kalın Türkiyenin buna itiraz ettiğini ve KONGRENİN ERTELENDİĞİNİ söylemişti.

Ancak rusya dışişleri bakanı lavrov kongrenin ertelenmesinin sözkonusu olmadığını, hazırlıkların devam ettiğini söylemiş ve erteleme olayını yalanlamış.

İbrahim kalını resmen yalancı durumuna düşürmüş lavrov, bakalım kalın yeni bir açıklama yapacak mı bu duruma???Adı ucuz et olan ama zaten bim'in aylardır aynı fiyata sattığı kıyma ve et'in neden sadece 2 markete verildiği tartışılmaya devam ediyor.

bence de sadece 2 firmaya verilmekle büyük hata yapıldı, bunun bir sürü dedikodusu olacaktır, bir sürü fitnesi vs. olacaktır,  bakanlık yanlış yaptı.


MHP'li oktay öztürkün bbpyi fetö kurdurdu diyerek rahmetli Yazıcıoğlu'na attığı büyük ve çirkin, iğrenç iftiranın yankıları da devam ediyor.

Gazeteci elif çakır "17 -25 Aralık 'Yolsuzlukla Mücadele Haftası' olsun diye kanun teklifi veren sen değil misin oktay öztürk?" diyor.

'Ne paraleli kardeşim, paralel korku yaratarak, cambaza bak yapıyorlar, suç üstü yakalandılar' diyen sen değil miydin diyor oktay öztürk'e.

MHPli Oktay öztürk gerçekten büyük terbiyesizlik yapmış, kınıyorum.

Kendilerine kendilerinin eski sözlerini bile hatırlatmaya gerek yok, Vefat etmiş, sana cevap veremeyecek durumda olan Rahmetli Yazıcıoğluna bu şekilde bir suçlama, bu şekilde bir siyaset anlayışı gayri ahlaki bir davranıştır.


Ankarada içinde gazi olan, içinde belinden aşağısı  tutmayan bir başka gazi daha olan, kadınlar olan, 2 yaşında bir çocuk olan araca saldıran ve içindeki insanları darp eden 6 İKİ AYAKLI YARATIK yakalanmıştı.

Ancak mahkeme bunlardan 2 sini tutuklamış, 4'ünü salmış.

Milli savunma bakanlığı da şikayetci olmuş.

Dilerim diğer 4 kişi de tekrar yakalanıp tutuklanırlar ve tümü de ciddi bir cezaya çarptırılırlar.

Yok gazi olduklarını bilmiyorduk yok felan filan, bunlar hikaye, bırakın gazi olduklarını bilmeyi adamın belden aşağısı tutmuyor, ayağa kalkamıyor ona saldırıyorsunuz ulan!!

2 yaşındaki çocuğu dövmeye kalkıyorsunuz utanmazlar!
Kendisini tutuklamaya gelen askerlerle çıkan çatışmada öldürüldüğü söylenen Prens Abdülaziz bin Fahd'ın Temmuz ayında Twitter'da yayınladığı mesajda İsrail'e karşı "El Aksa için savaşın" çağrısında bulunduğu ortaya çıkmış.

BAE'nin  politikalarını da sert bir şekilde eleştiren Fahd,  paylaşımlarını silmesine yönelik taleplere, "Yorumlarımı silmektense boynumu vurdurmayı tercih ederim" şeklinde yanıt vermiş.

Böyle birine karşı yolsuzluk operasyonu sizce inandırıcı mı?

Ben pek inanmıyorum, suudide olan olaylar günahları boyunlarına  ama TAHT kavgasından başka bir şey değil gibi.

Melih Gökçekin yerine atanan yeni belediye başkanı mustafa tuna büyükşehir belediyesindeki tüm bürokratların istifasını istemiş.

Eskiden FARKLI  partiden yeni başkan seçilince bu tür şeyler olurdu, şimdi giden de akpden gelen de akpden ama gelen öncekinin bürokratlarının tümüne yallah diyor.
Abd dışişleri sözcüsü arakanlıların kamplarını dolaşmış, GÖRDÜKLERİMİZ KARŞISINDA ŞOK OLDUK açıklamasında bulunmuş.

Allah Allah, niye şok oldular ki?

DAHA HALA MÜSLÜMAN KALDI MI? diye mi  şok oldular acaba, müslümanların tümü ölmedi mi hala? diye mi şok oldular acaba???

Utanmaz reziller bi de konuşuyorlar.

Redyellow'un Kervan'ı 2064 (08.11.2017) Kandırılmak Size Caiz...!
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
1990 Gösterim
Son İleti 04 Ağustos 2015, 07:19:08
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1339 Gösterim
Son İleti 14 Kasım 2017, 06:10:18
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1344 Gösterim
Son İleti 15 Kasım 2017, 06:13:16
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1610 Gösterim
Son İleti 28 Kasım 2017, 06:23:35
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1523 Gösterim
Son İleti 21 Nisan 2018, 10:59:11
Gönderen: redyellowUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak