Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 31687 Online Üye ve Ziyaretçi: 727

GönderenKonu: Redyellow'un Kervan'ı 2044 (19.10.2017) Seviyorum Ulan Bu Demokrasiyi!!!  (Okunma sayısı 1802 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8457
 • Toplam Konu: 3551
 • Süper Puan: 103035
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]

Kuzey ırakta pkakalı hainlerce şehit edilen Piyade Uzman Çavuş İlhan Sezer'in 10 gün önce evlendiği eşi gelinliğini şehidin mezarının üzerine bırakmış.

Hakikaten çok çok üzücü, çok iç acıtıcı bir kare.

Öncelikle bütün şehitlerimize rahmet diliyorum, mekanları cennet olsun, ailelerine Allah sabırlar versin.

Bu insanlara, bu ülkeye  bu acıları yaşatan o şerrrefsiz hainlerin de Allah bin türlü belasını versin.Başbakan yıldırım yeni TEOG sisteminin bir haftaya kadar açıklanacağını söylemiş.

Yeni sistemin ne zaman açıklanacağı değil NE ZAMAN İPTAL EDİLECEĞİ önemli!

Malum akp eğitimde aklına ne gelirse onu yapıyor, bi bakıyorsunuz A diyorlar bi bakıyorsunuz A çok kötüdür W olsun diyorlar.

Teog'u da bunlar getirmişti ama sanki kendilerinin hiç haberleri yokmuş gibi teog için bir sürü laf söylediler.

Bakalım getirecekleri yeni sistem ne kadar dayanacak!!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türküm demek en tabi hakkındır ama Türkçülük yapmak hakkın değildir. Çünkü bunlar bölücülüktür" demiş.

Böyyyük Türk milliyetçisi devlet bahçeli beye duyurulur. Gerçekten bu sözlere devlet bahçeli ne diyecek veya bi şey diyebilecek mi?
Akpli mehmet metiner, 'Parti liderimiz gerekli gördüğünde, değişim isteği doğrultusunda her türlü tasarrufta bulunabilirler. O belediye başkanı arkadaşımız da der ki; eğer ben partime, davama zarar veriyorsam, 'Bir Melih Gökçek değil bin Melih Gökçek feda olsun der." demiş.

Yağcılıkta zirve!!!

Abdden heyet gelmiş, görüşmeler devam ediyormuş, vize kriziyle ilgili OLUMLU gelişmeler varmış, erdoğanın sözcüsü kalın da krizin çözülmesinden yanayız açıklamasında bulunmuş.

Çözülürrrr, merak etmeyin, bir iki bağırdık çağırdık hani barzaninin VANASINI KAPATACAKTIK ya, işte o VANA İŞİNİ VİZE KRİZİ İLE UNUTTURDUK...

Maksat hasıl oldu, yakında çözülür!!!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in istifa etmesinin ardından istifa edeceği konuşulan belediye başkanları arasında ismi geçen AKPli niğde belediye başkanı istifa etmiş.

Basında, medyada adı geçenler birer birer gidiyor, demek ki melih gökçek de her ne kadar müze konusunu görüştük vs. dese de o da yolcu.

Yüzbinlerce, belki milyon oy alarak belediye başkanı SEÇİLEN insanlar patır patır istifa ettiriliyor.

Demokrasi demek ki böyle bir şey!!!

Seviyorum ulan bu DEMOKRASİ denilen şeyi!

Milyonlarca insan oy verip seçtirmiş bile olsa TEK BİR KİŞİ çıkıyor ve yallah deyince iş bitiyor!

YAŞASIN DEMOKRASİ!!!!

Aynı konu iki ayrı haber sitesinin aynı konuyu veriş şekli.

Suriyeli Tümgeneral İssam Zahreddin öldürülmüş.

Bu kişi için birisi "suriyede tarih yazmıştı, suriye halkı onun için ağlıyor" diyor, diğer haberde ise aynı kişi için  "parçalanmış cesetleri tavana astırıp fotoğraf çektiren katil esatın katil komutanı" diyor.

Bizim medyamız işte bu kadar acaip farklı, aynı şeye birisi A derken öbürü rahatlıkla W diyebiliyor.Davutoğlu Bahçelinin eleştirilerine ,"Türkmen'e Türklük dersi vermeye çalışmak, hayatları boyunca bir kez Kerkük'e uğramamış olanların haddine değildir." demişti.

Mhpden semih yalçın "Davutoğlu'nun himayeci politikaları yüzünden FETÖ'cüler 15 Temmuz'un zeminini hazırlayabilmişlerdir. Sahi, Sayın Davutoğlu 15 Temmuz 2016 gecesi nerede saklanmıştır?" demiş.

Atışmalar sertleşecek anlaşılan, bu arada mhpli yalçının 'himayeci politikalar yüzünden fetöcüler 15 temmuzun zeminini hazırladılar' sözü neden sadece davutoğluna soruluyor anlamadım, davutoğlundan çooook daha uzun başbakanlık yapanlar ve davutoğlunun daha da üzerinde makamda olanlar var değil mi?

Böyle bir soruyu, böyle bir eleştiri oraya yapabilir mi mhpli yalçın?


"IKBY bölgesinde yapılacak her türlü iş birliğini merkezi hükümete değil, o bölgenin esas sahibi olan Barzani yönetimiyle yapacağız."

Bu cümle 11 ay önce Türkiye cumhuriyeti başbakanlığı resmi twetter hesabında yazılmış bir cümle.

YORUMSUZ.Erdoğan diyor ki "ECDADIMIZ MUSTAFA KEMAL Misakı milli ile bu hattı çizmişti, Kerkük'e nasıl sırtımızı döneriz"

Mutad muhtarlar toplantısında konuşmuş ve bunları söylemiş.

Dikkat çekici.Akp genel başkanı erdoğana "başkanlar istifa etmezse??" diye sormuşlar, aynen SONUÇLARI AĞIR OLUR demiş.

Yukarıda dediğim gibi sen istersen milyonlarca insanın oyunu al, seçil fark etmiyor, yarın tek bir kişi çıkıyor hiçbir yasal suçun vs. yokken hadi sen git diyor ve gidiyorsun, yoksa sonuçları ağır olur diye de tehdit ediliyorsun!

Seviyoruz ulan bu demokrasiyi; YAŞASIN DEMOKRASİ!!!!!
LAİK Türkiye cumhuriyetinin bir MEMURU oluna Müftülere de AYNEN belediye memurları gibi nikah kıyabilme yetkisi veren yasa TBMM'de kabul edilmiş.

Olumlu bir gelişme, hayırlı olur inşaallah.
Redyellow'un Kervan'ı 2044 (19.10.2017) Seviyorum Ulan Bu Demokrasiyi!!!
 

GoogleTaggedTaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
2 Yanıt
1810 Gösterim
Son İleti 13 Şubat 2015, 10:41:25
Gönderen: pride
0 Yanıt
1243 Gösterim
Son İleti 31 Ocak 2017, 07:01:06
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
2001 Gösterim
Son İleti 21 Şubat 2017, 05:45:33
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
2120 Gösterim
Son İleti 23 Şubat 2017, 06:30:01
Gönderen: redyellow
12 Yanıt
4123 Gösterim
Son İleti 04 Temmuz 2018, 12:48:47
Gönderen: placeboUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak