Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 2 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 32146 Online Üye ve Ziyaretçi: 748

GönderenKonu: Redyellow'un Kervan'ı 1995 (10.08.2017) Hazımsız Çamuriyet!  (Okunma sayısı 1303 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8363
 • Toplam Konu: 3457
 • Süper Puan: 99357
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
cumhuriyet gazetesi "müftünün nikah kıymasının kime ne zararı var?" diyen yazarları nuray mert'i kovmuş.

Bu gazete sözde özgürlükçü, sözde demokrat ama işlerine gelmeyince de pat diye yazarını kovabiliyor.

Cumhuriyet adını değiştirip 'hazımsız çamuriyet' yapsa daha yerinde olur.
 


Bakan zeybekciye kurban bayramı tatili 10 gün olacak mı diye sormuşlar.

"Türkiyenin tatilden çok çalışmaya ihtiyacı var" demiş.

TBMM şu an ne yapıyor sayın bakan: TATİLDE!

Bu ÇALIŞMAK olayı TBMM için de geçerli değil mi sayın bakan?????

Bizim siyasetciler çalışmak dendiği zaman demek ki akıllarına sadece vatandaş geliyor!

Muğla ve yöresi özellikle de bodrum adeta bir beşik gibi durmadan sallanıyor.

Allah beterinden korusun inşallah.

Kuzey kore amerikaya hırlıyor, Amerika kuzey koreye hırlıyor.

Acaba İT İT'İ ISIRMAZ DESEM ayıp olur mu?

Veya ısıracak köpek dişini göstermez desem?
"ürünlerin pastörize edilmeden, katkı maddesiz raf ömrünü uzatma projesi" olduğu halde organik hoşaf projesi diye alay edilen, BAŞÖRTÜLÜ bir gıda mühendisinin hazırladığı proje ile ilgili olarak sözcü yazarı soner yalçın bir yazı yazmış.

'GARDROP MUHALEFETİNİ BIRAKIN' diyor.

'Kübra Ağca, katkı maddesiz raf ömrü uzun doğal bir içecek buldu ise, bu büyük buluştur.

Diğer yarışmacıların hakkını yemek istemem ama yapım şirketinin açıklaması doğru ise Kübra'nın hakkı birinciliktir. Kübra Ağca buna karşı alternatif sağlıklı beslenme için çaba harcıyor ise nasıl onu desteklemeyiz? Zihninizi kirleten 'Gardrop muhalefetini' bırakınız artık'
diyor Soner yalçın.

Biz desek duymazlar da Soner yalçın söyleyince belki duyarlar.

BAZILARINA duyurulur.Mahkeme dosyasından alınan bir belgeye göre "Başkanlık Ulusal Güvenlik Birimi" diye bir birim varmış.

Ama resmi kayıtlarla böyle bir kurum, birim, müdürlük, genel müdürlük yokmuş.

Bunun özel istihbarat birimi olduğu iddia ediliyor, akpden ve c.başkanından bu konuyla ilgili açıklama isteniyor chp tarafından.

İlginç bir iddia gerçekten.

Bu ülke yıllarca JİTEM (jandarma istihbarat merkezi) diye bir birimin olup olmadığını, bu ad altında özellikle doğuda neler yaptığını tartışdı durdu, dilerim ona benzer bir durum çıkmaz ortaya.
Emniyet genel müdürlüğü yukarıdaki haberle ilgili olarak bilahare bir açıklama yapmış, açıklamada 'Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı 'Ulusal Güvenliğe Yönelik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün kısaltmasıdır. Başkanlık ibaresi ise KOM Daire Başkanlığını ifade etmektedir' deniliyor.

Böyle bir müdürlüğün, 'Ulusal Güvenliğe Yönelik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü' adındaki müdürlüğün isminin 'BAŞKANLIK ulusal güvenlik KURUMU'  şeklinde kısaltılması ilginç olmuş değil mi?
 


Akıncı üssü darbe davası devam ediyor.

Duruşmada  Hulusi Akar'a darbe bildirisini imzalatmaya çalıştığı iddia edilen İstanbul Kuzey Deniz Saha eski Komutanı Tuğamiral Ömer Faruk Harmancık  ifade vermiş.

Genelkurmay Başkanı'nın bulunduğu odaya nasıl gittiği sorulan Harmancık, "Makamındayken hangi şartlarda yanına gittiysem, Akıncı Üssü'nde bulunduğu odaya da aynı şartlarda gittim. Tehdit edildiği bir pozisyon yoktu. Etrafında kendini tehdit eden silahlı kişiler yoktu. Ben Genelkurmay Başkanının zorla tutulduğunu görmedim" diye konuşmuş.

Buna herhangi bir yorum yapmak zor, kim doğru söylüyor kim yalan söylüyor şu an belli değil, ortam çok toz duman.

Bekleyelim.

Çünkü kim ne yalan söylerse söylesin, kim neyi saklarsa saklasın 'gerçeklerin mutlaka ama mutlaka bir gün günyüzüne çıkmak' gibi bir huyu vardır.

fetöden tutuklu boydak holding sahiplerinden memduh boydak mahkemede 'Ben Erzurum'da Fethullah Gülen'in ağabeyinin cenazesine ağabeyim Hacı Boydak ile gittim. Bizim gittiğimiz zamanda Çalışma Bakanı Faruk Çelik, Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve dönemin Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım da vardı. Bizim Erzurum'da bulunma sebebimiz baş bayiimiz olan ve kolon kanseri olan Şerafettin Aslan'ı ziyaret etmekti. Cenazeye katılan diğer kişilerle ilgili hiçbir soruşturma yok.' demiş.

'cenazeye katılan diğer kişilerle ilgili hiçbir soruşturma yok' demiş sanık, olmaz tabi, sen kendini onlarla bir mi tutuyorsun?

Onlar KANDIRILDI!!!!

Onlar SAF!!!!Gazetelerdeki traj kayıpları devam ediyormuş.

Bence çok normal.

Bu kadar çok yalan, asparagas yapan, yandaşlık için elli tane takla atan gazetelerin trajının düşmesi çok doğal.

Kalan tirajları bile çok bunların.
Galatasaraydan ayrılan sneijder ingiliz gazetecinin tuzak sorularına "Türkiye'de hiçbir zaman kendimi güvende hissetmediğim bir durum olmadı.Galatasaray ve İstanbul hayatımın bir parçası ve bu deneyimi asla unutmayacağım" diye cevap vermiş.

Bravo.

FETÖ'den tutuklu sanık, EDOK Okullar Komutanı eski korgeneral Abdullah Barutcu, çıkarıldığı mahkemece tahliye edilmiş.

Geçen gün de yazmıştım, özellikle de asker tutuklular hakkında acaip hakaretler, suçlamalar vs. yapılıyor, fakat bu kişiler henüz mahkum olmamışlar, haklarında hüküm verilmemiş ve sadece sanık durumundalar, suçu sabit olmamış insanlara hain vs. denilerek hakaret edilmesi yanlış demiştim.

Bu kişi gibi daha pek çok kişi tahliye olacak, belki darbeyle vs. alakaları olmadıkları anlaşılacak ve  beraat edecekler.

Darbeyle ilgili suçları kesinleşinceye kadar insanlar hakkında vatan hainiiii, haiiinnnn gibi suçlamalarda bulunmak, bağırmak, çağırmak yanlış demek ki.


Bu fotoğrafdaki kişi bir dönem çok meşhur olan hakan taşıyan isimli sanatçı.

Bu duruma düşmesinin sebebi ise ALKOL.

Fotoğraf her şeyi anlatıyor, ayrıca yoruma gerek yok.
Redyellow'un Kervan'ı 1995 (10.08.2017) Hazımsız Çamuriyet!
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
901 Gösterim
Son İleti 03 Mart 2016, 06:30:36
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1770 Gösterim
Son İleti 15 Şubat 2017, 06:40:54
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1685 Gösterim
Son İleti 16 Şubat 2017, 06:37:52
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
2018 Gösterim
Son İleti 20 Şubat 2017, 06:16:37
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1909 Gösterim
Son İleti 21 Şubat 2017, 05:45:33
Gönderen: redyellowUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak