Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 2 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 31846 Online Üye ve Ziyaretçi: 747

GönderenKonu: Redyellow'un Kervan'ı 1980 (26.07.2017) Yüz Verirsen Ayı'ya...  (Okunma sayısı 1485 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8363
 • Toplam Konu: 3457
 • Süper Puan: 99357
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Ve İTrail dışişleri bakanlığından direk erdoğanı hedef alan açıklamalar.

"ifadeleri saçma, hayali ve çarpıtılmıştır. Kendi ülkesinin zor sorunları ile ilgilenmesi çok daha akıllıca olurdu" diyorlar, "Osmanlı İmparatorluğu günleri geride kalmıştır. Kudüs geçmişte de Yahudi halkının başkenti olmuştur, halihazırda Başkentidir ve gelecekte de öyle olacaktır." diyorlar, "Camdan bir sarayda yaşayanların başkalarına taş atmamaları gerekir" diyorlar.

Hadsiz!

Çirkin!

Seviyesiz!! açıklamalar.

Hainler hem suçlular hem yüzsüzler!

eeeee ne demişler; YÜZ VERİRSEN AYI'YA; GELİR MIÇAR HALIYA!

Bu itrail zulüm ettikce biz onlarla doğal gaz görüşmeleri yaparsak, bütün tepkilere rağmen İSRAİLE İHTİYACIMIZ VAR gibi saçma sapan sözler söylerek mavi Marmara anlaşmasını yaparsak  onlar da böyle KUDURURLAR!

İki parti iki ayrı açıklama.

Birinde akpli dışişleri bakanı AB İLE İŞBİRLİĞİMİZİ GÜÇLENDİRMELİYİZ diyor.

Diğerinde Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu İSLAM BİRLİĞİNE İNANMALIYIZ diyor.

Aradaki fark bu kadar net.
Bahçeli, Tuğrul Türkeş'in kabine dışında kalmasının ardından yaptığı açıklamaları nasıl değerlendirdiğinin sorulması üzerine "Gidişinden haberimiz yokken, gelişimizden nasıl haberi olacak? Onu Ahmet Davutoğlu ölçüsüyle birilerinin izah etmesi lazım." diyor.

Ahmet davutoğlu da bahçelinin bu sözlerine "Her zaman yaptığı gibi nezaketsiz bir şekilde şahsım üzerinden gündem değiştirme çabasına girmiştir. Bahçeli, beklenen, nezaketten ve siyasi olgunluktan yoksun tavırlar yerine kendi sorunlarıyla yüzleşme cesaret ve erdemini göster" diye cevap veriyor.

Oldukça sert bir cevap olmuş davutoğlunun cevabı.

Fakat ben Bahçelinin Tuğrul türkeşle ilgili soruya Davutoğlunu niye karıştırdığını anlayamadım.

Kaldı ki Tuğrul türkeşin akpye alınması sadece davutoğluyla olacak bir şey değil ki, bahçeli o konuyla ilgili laf atacaksa Erdoğana laf atması gerekmez mi?

Bunu yapacak durumu var mı bahçelinin?Kemal Kılıçdaroğlu '15 Temmuz'u Atatürkçüler, ulusalcılar yapmış olabilir' diyen Fetullah Gülen'e 'densiz' demiş..

DİB Başkanı Mehmet görmezin görevden alındığı iddia ediliyordu, Erdoğan da 'Görmez başka bir görev istiyor ama henüz öyle bir şey yok vs.vs' demişti.

Bu sözleri  hatırlatılmış ve 'Dün kurduğunuz cümleler çokça tartışılıyor. Bir açıklamanız olacak mı?" sorusu üzerine "Zaten tartışılması için öyle kurdum." demiş.

Garip  gerçekten, birincisi diyanet işleri başkanlığı makamını tartışmaya açmanın ne anlamı var?

İkincisi her atama, her üst düzey atamalar tartışılıyor mu ki bu atama tartışılsın? Daha yeni bir sürü bakan ataması vs. yapıldı, hangisini tartışmaya açtın ki diyanet işleri başkanının atanmasını tartışmaya açıyorsun?

Üçüncüsü böyle bir şeyi TARTIŞMANIN FAYDASI NE?İTrailin Mescidi Aksanın kapılarına yerleştirdiği metal dedektörleri kaldırdığına dair haberler var tekrar.

Devlet bahçeli de 'İsrailin yönetimi terörden farksız' demiş.

Hayret, Mescidi Aksa konusunda günler sonra nihayet konuşabilmiş bahceli!
Abd donanması iran sahil güvenlik botuna ateş açmış.

Büyük şeytandan her türlü melanet beklenir, ayrıca İTrail terör devletinin mescidi aksada yaptığı zalimliklerden gözlerin körfeze çevrilmesi için bir düzenleme de olabilir.İçişleri, Adalet ve Sağlık bakanlıkları MENZİLCİLER denilen grubun elindeymiş, onlar ağırlıklıymış.

Başka yerlerde de bu tür konuşmalar var şimdi de haber yapılmış.

Menzilci, Gülenci, felancı, feşmekancı...

Bu iddialar ne kadar doğru, doğruluk payı nedir bilemiyorum ama doğru ise şu çok net:

Atamalar böyle olmamalı.

Atamalar İŞ VE LİYAKATA göre olmalı.

EMANETİ EHLİNE VERİN sözü hiç bir zaman akıldan çıkarılmamalı.

Bugün YANDAŞIM diye doldurursan, yarın kavga edersin o zaman da işin içinden çıkamazsın.
Akp genel başkanı erdoğan müslümanlara seslenmiş ve "kudüse gidin, gidemiyorsanız da yardım edin" demiş.

Ben şahsen Kudüse gitmeyi, Mescidi Aksa'yı görmeyi çok arzu ediyorum uzun süredir ama bunun İTrail denen devleti tanımak olduğunu düşününce, pasaportumda İTrail mühürü olmaması için gitmiyorum.

Ama yardım konusuna katılıyorum, Mescidi Aksa için canla başla direnen insanlara mutlaka ama mutlaka yardım yapılmalı.


Doğu perinçek chpnin adalet yürüyüşü ile ilgili konuşmuş, ayrıca 'Meral Akşener kontrgerilla veya Gladio'nun kraliçesi' demiş.

Perinçek'in bu sözlerine tepki oldukça sert; 'DÜN MAOCU; BUGÜN TAYYİPCİ; DÖNEK BİLE DEĞİL; PERVANE' demişler perinçek için!Redyellow'un Kervan'ı 1980 (26.07.2017) Yüz Verirsen Ayı'ya...
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
5 Yanıt
1547 Gösterim
Son İleti 18 Şubat 2015, 21:52:27
Gönderen: was
0 Yanıt
1770 Gösterim
Son İleti 15 Şubat 2017, 06:40:54
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1685 Gösterim
Son İleti 16 Şubat 2017, 06:37:52
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
2018 Gösterim
Son İleti 20 Şubat 2017, 06:16:37
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1909 Gösterim
Son İleti 21 Şubat 2017, 05:45:33
Gönderen: redyellowUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak