Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 2 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 78379 Online Üye ve Ziyaretçi: 866

GönderenKonu: Redyellow'un Kervan'ı 1959 (05.07.2017) Zıvanadan Çıkmak!!  (Okunma sayısı 1155 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8362
 • Toplam Konu: 3456
 • Süper Puan: 99303
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]


Yüzlerce hakim ve savcının yerini değiştiren yaz kararnamesi yayınlanmış.

Çok ilginç iddialar var.

Mesela darbe girişimi tüm hızıyla sürdüğü saatlerde cuntacılar hakkında soruşturma başlatıp yakalama kararı vererek ilk adımı atan, Ankara Anayasal Düzene Karşı Suçlar Bürosu Başsavcıvekili Necip Cem İşçimen'in kızağa çekilmesi devam ettirilmiş.

Mesela Akıncı Üssü'nden kaçarken yakalanan Adil Öksüz'ü Ankara Batı Adliyesi'nde sorgulayan ve tutuklamaya sevk eden savcı Cihan Ergün ise Kırıkkale'ye gönderilmiş.

Avukat celal ülgen "Bir zamanlar FETÖ yargısı ile savaş veren Yargıda Birlik Platformu'nda sosyal demokrat ve ülkücü yargıçlara yeni kararname ile tasfiye geldi" diyor.

Bu iddialar doğruysa hakikaten garip şeyler oluyor demektir.
 Akplilerin muhalefetten gelen her şeye otomatikman karşı çıkmaları gibi bazılarında da otomatikman muhalefet etme saçmalığı hakim.

Can ataklının tweti.

"Yerli uçak gemisi yapılacakmış. 3 tarafı deniz olan Türkiye zaten uçak gemisi gibi değil mi? O gemiyi nerede kullanacağız?" diye yazmış.

Türkiyenin  3 tarafı denizle çevrili diye uçak gemisine ihtiyaç yok mu?

İtalya da yarım ada, uçak gemisi yok mu?

Bu nasıl bir kafa yahu?

İnsanlar bazen siyaset yapacağız derken hakikaten saçmalıyorlar.

Bu da siyaset yapacağım derken zırvalayan, zıvanadan çıkan tiplerden!Başbakan yardımcısı Nurettin canikli BYLOCK KULLANAN YENİ VEKİL VE BAKAN YOK demiş.

Gerçekten çok ilginç; Nedense hep ESKİlerde var mevcut görev yapan hiçbir akpli vekilde, bakanda bu bylock yok!

Türkiyedeki bütün kurumlara, emniyete, askeriyeye, belediyelere her yere sızan cemaat son seçimlerde akpye hiç sızamamış!!


Hürriyet gazetesi ankara temsilcisi hande fırat "ERDOĞANLA AYDIN DOĞANIN ARASI ÇOK İYİ" diyor.

Kitap hazırlamış, kitabı hazırlarken de bir çok kişiyle., kurumla görüşmüş, başbakanla görüşürken karşılıklı çok duygulanmışlar,  birlikte gözyaşı dökmüşler.

Erdoğanda darbe gecesi konuştuğu telefona çok para teklif etmişler ama satmıyormuş, evde duruyormuş, kırılır diye kullanmaya da korkuyormuş.

Yakında çıkacak kitabının çok süper reklamını yapmış hande Fırat!!


ülkücü kesimin en önemli sanatçılarından ozan arif ile mhp-devlet bahçeli arasındaki atışmalar devam ediyor.

Hatta buna atışma da denmez, resmen kavga ediyorlar, sokak kavgasında bile söylenmeyecek kadar ağır sözler söylüyorlar birbirlerine.

Bakalım bu iş nereye varacak??binali yıldırım chpnin yürüyüşünü eleştiriyor ve "Yolları yaptık güzel güzel tıpış tıpış yürüyorsun Ya yol olmasaydı? Dağlarda kaybolup gidecektin." diyor.

İyi de chp Ankara-İstanbul yolunda yürüyor, Ankara-İstanbul yolunu akp mi yaptı?

Akpden önce ankara-istanbul yolu herhalde patikaydı ve  yolculuk katırlarla yapılıyordu herhalde!

!!

Böyle saçma sapan konuşmalara ne gerek var anlamıyorum.


GÜNÜN GÜZELLİĞİ:

Kalp yetmezliği hastalığı olan ve nakil için 4 milyon TL gerekli olan KARTAL BEBEK için sosyal medyada bir kampanya yapılmış.

Açılan kampanyada 19 saatte tam 1.099.000 euro toplanmış.

Çok güzel insanlarımız var değil mi?

Bravo.
 Hatayda istediği yerde indirmeyen şoföre kızan KADIN hem küfürler yağdırmış hem de otobüsü taşlamış.

Bunu yapan bir KADIN!

Millet iyice zıvanadan çıktı, kafayı yedi millet!


Akpliler (ömer turan gibi, hatta melih gökçek gibi isimler de dahil) sosyal medyada ve haber sitelerinde bir kaç gencin abdest alırken fotoğraflarını yayınlıyorlar ve bu fotoğrafdaki gençlerden birinin de chp milletvekili eren erdem olduğunu, fotoğraf mekanının da fetö yurdu vs. olduğunu iddia ediyorlardı.

Chpli eren erdem açıklama yapmış ve bu 'görüntülerin bir kadir gecesinde sultan ahmet camiine gittiklerinde çekilen fotoğraflar olduğunu' açıklamış.

Bu ereni hiç sevmem, ayrıca kimin iddiası doğru bilemem ama 4-5 gencin YILLAR ÖNCE abdest alırken ki görüntüsünden bir fetö vs. olayı çıkarmak hangi vicdana sığar bunu anlamak mümkün değil?

Namaz kılmak, abdest almak sadece fetöcülere has bir şey mi? Namaz kılmak suç mu yahu, bu nasıl bir vicdansızlık, nasıl bir çirkeflik??? Her namaz kılan fetöcü mü?

Neresinden bakarsanız bakın saçmalık.

Ve ayrıca melih gökçek de dahil tüm akpliler akp-cemaat ilişkisi sorulunca, yüzlerine vurulunca hemen 17 aralıktan sonraaaa vs. demiyorlar mı? kendileri bu eren erdeme vurmak için niye yıllar öncesinin, taaaa lise yıllarının fotoğraflarına sarılıyorlar ki?

İyice zıvanadan çıkıyor bazı kişiler.
Kılıçdaroğlu istanbula alınmamaları durumunda oturma eylemine başlayacaklarını açıklamış.

Hükümet yürüyüş kortejini istanbula  almamak gibi bir yanlışa düşmemeli.

Beğenelim beğenmeyelim yürüyüş şu ana kadar gayet olumlu, olaysız, taşkınlık vs. olmadan yapıldı, sonuna kadar da izin verilmeli ve olaysız bir şekilde bitmesi için gayret gösterilmeli.
Alıntı Yap (Seçim)
"11 Ekim 1998'de başörtüsüne destek veren insanlar evlerinin önüne çıkıp el ele tutuşarak Edirne'den Ardahan'a uzanan bir zincir oluşturmuştu. Zincire katılanlar sadece üniversiteden uzaklaştırılan başörtülü kızlar veya irticacı damgası ile kamu görevinden uzaklaştırılanlar değildi. Adalet, demokrasi ve eğitim hakkı isteyen herkesin katılımıyla büyük bir sivil itaatsizlik örneği ortaya konulmuştu. Tuhaf bir şekilde bugün roller ters dönmüş durumda: O gün darbe yanında durarak 'insan hak ve özgürlüklerini' ihlal eden parti 'Adalet' diye yürüyor; o günün 'Demokrasi' diyerek yürüyen mağdurları ise devletten ve 'güvenlikten' yana duruyor."

Alıntı Yap (Seçim)
'CHP'nin, bir milletvekilinin ve yakın gördüğü bazı gazetecilerin tutuklanması nedeniyle kendini mağdur hissetmesi ve muhalefet partisi olarak kamudan haksız ihraçlar, uzun süren gözaltılar ve iddianamelerin gecikmesi gibi nedenlerle 'adalet' istemesi anlaşılabilir.'

Alıntı Yap (Seçim)
Ömer Dinçer, Ak Parti'nin yürüyüşe yönelik söylemlerini ve tutumunu eleştirdi. 'Şaşılacak bir şekilde AK Parti muhalefetin bu hamlelerini okumakta zorlanıyor' diyen Dinçer, 'AK Parti'nin tutumu geçmişin mağdur ve mazlumunu hiç yansıtmıyor' dedi.

Akpnin bir dönem etkili isimlerinden olan, eski bakanlardan ömer dincerin sözleri bunlar.

YORUMSUZ aktarıyorum.[/color][/size]
Redyellow'un Kervan'ı 1959 (05.07.2017) Zıvanadan Çıkmak!!
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
1324 Gösterim
Son İleti 17 Ocak 2017, 06:53:46
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1685 Gösterim
Son İleti 16 Şubat 2017, 06:37:52
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
2018 Gösterim
Son İleti 20 Şubat 2017, 06:16:37
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1909 Gösterim
Son İleti 21 Şubat 2017, 05:45:33
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
2023 Gösterim
Son İleti 23 Şubat 2017, 06:30:01
Gönderen: redyellowUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak