Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
01 Eylül 2017 Kurban Bayramına Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 22140 Online Üye ve Ziyaretçi: 360

GönderenKonu: Redyellow'un Kervan'ı 1850 (13.03.2017) Avrupa'nın Köpekleri!  (Okunma sayısı 1852 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8007
 • Toplam Konu: 3133
 • Süper Puan: 84020
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]Hollanda krizi yankıları devam ediyor.

Ama 5-10 güne sakinleşir ortalık.

Çünkü Hollanda da bu ÇARŞAMBA günü seçimler var, HOLLANDA TARAFI bilerek, isteyerek  iç siyasete yönelik dış tahrik yapıyor, TRÜBÜNLERE oynuyor Hollandalı siyasetciler, Türkiyede de nisanda referandum var, bizimkiler de bunun üzerine katarak olay devam ediyor.

Düzelir düzelir..

Sıkıntı yok yani!
AVRUPA BİRLİĞİ RÜYASI BİTTİ diyor bakan.

Bu sözünüzde samimiyseniz hemen bugün AB BAKANLIĞINI LAĞVEDİN!

Laf üretmeyin laf, icraat yapın!
Barzani'nin Türkiye'deki uzantısı KDP Birlik İnsiyatifi'nin sözcüsü Ahmet Acar, 16 Nisan'da yapılacak referandumda 'Evet' oyu kullanacaklarını açıklamış.

Felancalar hayır diyor o zaman otomatikman evet demeliyiz diyenlere gelsin bu haber.

Bakın barzaninin uzantısı EVET diyecekmiş, buyrun siz de şimdi otomatikman HAYIR deyin!


Hollandanın bu yaptıklarının arkasında çarşamba günü yapılacak olan genel secimler olduğu haberleştirilmiş.

Katılıyorum.

Hollandalı siyasetciler de bizimkiler gibi iç siyasete yönelik şeyler yapıyorlar, GERGİNLİKTEN siyasi rant elde etmeye çalışıyorlar.

Yukarıda dediğim gibi seçimler biter, gerginlikler sona erer.
Erdoğan hollandadaki olaylar için BEDELİNİ ÖDEYECEKLER diyor.

Bakalım bizimkiler bu sözlerinin gereğini nasıl yerine getirecekler, hollandaya ne yapacaklar gerçekten çok merak ediyorum.


Kılıçdaroğlu da bahçeli de hükümete HOLLANDA İLE İLİŞKİLERİ ASKIYA ALIN diyor.

Ama başbakan yardımcısına göre Hollanda 16 nisanda hizaya geliyormuş!

Ben demiyorum, numan amca diyo!!

Kılıçdaroğlu ve bahçeli haklı, HEMEN yaptırım yapmazsanız konuştuğunuz lafların hiçbir önemi olmaz, hiçbir kıymeti olmaz, kuru gürültüden öteye bir şey ifade etmez.

Bu bağırmalarda, çağırmalarda SAMİMİYSENİZ buyrun Hollanda ile ilişkileri askıya alın, ekonomik ve diplomatik ilişkileri kesin, diplomatları KOVUN!

Aynen onların bizim kadın bakana yaptıkları gibi diplomatları tutun yunan sınırına kadar götürün oraya bırakın!
Çok ilginç bir haber.

Nisan 2004

Rauf denktaş türkiyede miting yapmak istiyor.

Başbakan tayyip erdoğan rauf denktaşa  "NE ANLATACAKSAN KIBRISTA ANLAT; NİYE TÜRKİYEDE MİTİNG YAPIYORSUN?" diyor!

Arşivler affetmiyor arkadaş!!
İnternette bazı şerrefsizler hollandayla krizi bahane edip bayan bakanın başörtülü olmasına, başörtüsüne hakaret ediyorlar, hatta küfür ediyorlar.

Bunlar nasıl insan?

Bu nasıl bir şerrefsizliktir, nasıl bir namussuzluktur anlamak mümkün değil.

Siyasetciyi eleştir, yanlış de, beğenmiyorum de ama bir kadın siyasetcinin başındaki örtüden sana ne be haysiyetsiz yaratık?

Emniyet bu hainler hakkında gerekeni yapmalıdır.

Herkes haddini bilsin, bilmeyene de emniyet bildirsin!

HADSİZLER!

Ayıp ya!
Sıra danimarkada, danimarka başbakan yıldırımın ziyaretinin iptalini istemiş.
Hollanda başbakanı Rutte, katıldığı bir televizyon programında, Türkiye'nin "özür dileyin" çağrısının anımsatılması üzerine "İlişkilerin yumuşatılmasından yanayız. Ama özür dileyerek değil. Deli misin?" diyor.

Çarşamba seçimler var, seçimlerde kaybederse zaten gidecek, kazanırsa  bu uslup gider bence.
AVRUPA ÜLKELERİNE GİDEMEYEN AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI KENDİNİ FESHETMELİDİR denilmiş.

Kesinlikle doğru, son derece yerinde bir tespit.
Ve pyd menbiçte sözde yönetim ilan etmiş.

Bu hainleri Abd destekliyor, rusya destekliyor, bunlar da kuduruyor, Türkiyeyi TAHRİK etmeye devam ediyorlar.

Türkiye bu tahriğe, bu kışkırtmaya gelmemeli.


GÜNÜN MANŞETİ:Günün manşeti milli gazeteden: AVRUPANIN KÖPEKLERİ!!


Relusion

Redyellow'un Kervan'ı 1850 (13.03.2017) Avrupa'nın Köpekleri!
« Yanıtla #1 : 13 Mart 2017, 14:58:26 »
 
TC bakanının uçak bileti Hollanda tarafından iptal ediliyor. Ama koca koca insanlar (büyüklerimiz!) 'ülkemizde siyasi propoganda istemiyoruz, gelirseniz laleleri görürsünüz kardeşim' denilen yere aile bakanı ile birlikte ufak bir heyetle bu sefer kara sınırından girmeye çalışıyor. 

Bir insan düşünün 'Seni istemiyorum, izin vermiyorum.' lafını işittiniz, eğer kendinize saygınız varsa bu size ağır gelir.
Geriye çekilirsiniz, o kişi ile aranıza ilişki açısından bir sınır koyarsınız. Milletin yetki verdiği siyasiler ne yapıyor? 'Kapıdan kovulup bacadan girmeye' çalışıyor.  Bu davranışın sonucunda alınmayacakları bildikleri halde bunu yapıyor. Peki sonucu açık seçik belli olan bu hamle neden yapılıyor!!!

Çünkü;Hali hazırda Avrupa bizim gelişmelerimizi kıskanıyor, Bizi dışlıyorlar, dış mihraklar gelişmemizi istemiyor algısının zemini yıllarca oluşturuldu.  Öncelikle değil Avrupa dünyanın hiçbir devleti ülkemizin gelişmesini söz sahibi olmasını istemez.  Uluslararası arenada kimse kimsenin gözünün yaşına bakmaz, dostluk kardeşliği masalları geçelim... Önemli olan tek şey çıkardır, çıkarı olana kadar seni kullanır bunlar sonra atar, sözlerini unutur vs. Dolayısı ile uluslararası siyaset tayin ederken birkaç adım ötesini net bir şekilde görüp ona göre adım atmak ve mümkün mertebe milletimizin saygınlığını kaybetmeden, çıkarımıza olacak eylemlere girmek gerekir.

Bu insanlar bu kadar   mı sıradan halkın bile düşündüğü şeyleri bile bile yapıyor. Tabi ki hayır!  Bence arkasındaki düşünce tamamen mağduriyet algısı yaratarak  'oy devşirmek.' İçerdeki mağduriyetler yetmiyor, bu sefer de dışarıdan düşmanlar yaratılıp referandumda 'Tüm Avurpa bize engel olmaya çalışıyor algısı görsel olarak da oluşturuluyor.' Ve bu durum Tv'lerde insanımızın gözüne sokuluyor. Dış mihrak algısı daha da güçleniyor, pekişiyor. Toplumsal uca kaymalar, kararlar daha da güçlenip makas açılıyor. 

Belki referandumda 'evet' çıkacak belki 'hayır', memleket için hayırlısı ne ise o olsun. Ancak ilerleyen vadede itibar adına bir şey kalmadığı gerçektir, şamar oğlanına dönmüş durumdayız, hiçbir Avrupa ülkesi bizden sanıldığı gibi çekinmiyor, bize ekonomik bir bağımlılıkları yok, bilim yok, örnek alınacak bir eğitim sistemimiz yok, varolan değerli birçok insan da tedirgin şekilde yaşıyor. Bizi neden kıskansınlar, bizim sahip olduğumuz ama onların olmadığı ne var ki bizden çekinsinler.  Uluslararası arenada bir gün dediğimizi ertesi gün yalarlar yutar olmuşuz, sabit tutarlı bir politikamız yok. Referandumdan istenilen sonuç hükümet çephesinden alınsa da, ortalık durulsa da bir kere bu seviyesiz dalaşa ne yazık ki girildi. Geri dönüşü umarım olur.


Bu iletiyi beğenen üyeler: redyellow

« Son Düzenleme: 13 Mart 2017, 15:05:53 Gönderen: Relusion »Redyellow'un Kervan'ı 1850 (13.03.2017) Avrupa'nın Köpekleri!
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
1151 Gösterim
Son İleti 17 Ocak 2017, 06:53:46
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1520 Gösterim
Son İleti 16 Şubat 2017, 06:37:52
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1782 Gösterim
Son İleti 20 Şubat 2017, 06:16:37
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1736 Gösterim
Son İleti 21 Şubat 2017, 05:45:33
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1801 Gösterim
Son İleti 23 Şubat 2017, 06:30:01
Gönderen: redyellowUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak