Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
01 Eylül 2017 Kurban Bayramına Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 22151 Online Üye ve Ziyaretçi: 360

GönderenKonu: Redyellow'un Kervan'ı 1839 (02.03.2017) Sıfırlamayın!  (Okunma sayısı 1337 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8007
 • Toplam Konu: 3133
 • Süper Puan: 84020
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Ve suriyede bir cephe daha, menbiçte öso güçleri ile ypg çatışması başlamış, TSK da top atışıyla destek vermiş.

En başından beri Mehmetciğimizin suriyede karadan girerek orda bulunmasından hiç hoşlaşmıyorum, o kadar mehmetciğimiz de şehit oldu, hala da orda başka yerlere giriyoruz.

Ypg vs bir tarafa da yarın bir gün esat güçleri ile tsk karşı karşıya gelirse bir tarafdan pkaka bir tarafdan esat bir tarafdan işid… Allah muhafaza çok kayıp veririz.

İnşallah tek bir mehmetciğimizin bile burnu kanamadan bu Suriye batağından bir an önce çekiliriz!
Devlet Bahçeli ile akpli hürriyet yazarı abdulkadir selvi birbirine girmiş, bahçeli isim vererek ağır sözlerle selviyi eleştirmiş, selvi de ADALET ÖNÜNDE HESAPLAŞACAĞIZ diyerek mahkemeye vereceğini belirtmiş ve ağır sözler sarfetmiş.

İkisi de akpli!!!

Biz araya girmeyelim, ne halleri varsa mahkemede görsünler.Hürriyetde deprem devam ediyor, Erdoğanın 'hesabını verecekler' sözünden hemen sonra gazete genel yayın yönetmeni Sedat ergin görevden alınmış ve yerine Fikret bila getirilmiş.

Tsk hürriyetin haberinin içeriğini tamamen yalanlamadı, özellikle tsknın başörtüsünden rahatsız olduğuna dair haberde geçen hiçbir şey yalanlanmadığı halde bu olay sadece gazetedeki değişiklikle kapatılacak gibi!

Tsk içindeki adeta muhtıraya benzer açıklama yapma meraklıları, siyasete müdahale etme meraklıları yine saklı gizli kaldılar!MHP Lideri Devlet Bahçeli, 'Barzani bize tercih ediliyorsa bunu iyi yorumlamam, samimiyetle okuyamam" demiş.

Çok merak ettim, iyi yorumlamayınca ne yapar ki acaba?

Veya bi şey YAPABİLİR mi bahçeli?

Kurultay tehlikesi varken, Meral Akşener tehlikesi varken ve akpye bu kadar boyun eğmişken hiç bir şey yapamazsın bahçeli, kaptırdın bi kere, işin zor!

Haber sitesi ATEŞ PÜSKÜRDÜ demiş, tam da atasözünün yeri: ATEŞ OLSA CÜRMÜ KADAR YER bile YAKAMAZ bahçeli artık!

Zaten bu çıkışlar da TABANIN GAZINI ALMAK için yaptığı çıkış bence!
Bazı akplilerin çağrıldıkları halde, davet edildikleri halde hem Erbakan hocayı anma toplantısına katılmamaları, hem de davete icabet ederek toplantıya katılan ve Erbakan hocaya dua eden Kılıçdaroğlu için 'vaaaayyyy sadet nasıl cppyi çağırır" diye yaygara yapmalarına Temel Karamollaoğlu 'YENİKAPI İÇİN AYAĞINA GİTMİŞLERDİ' diyor.

E haklı, gerçekten de yenikapıya kılıçdaroğlunu getirebilmek için c.başkanı da başbakan da hep araya girdiler, adeta yalvar yakar olarak yenikapıya getirmişlerdi.

Şimdi utanmadan saadete laf söylemeleri ancak ikiyüzlülük olur.
Hürriyetin sahibi aydın doğanın da sanıklar arasında bulunduğu AKARYAKIT KAÇAKCILIĞI davasında aydın doğan için zorla getirtilme kararı verilmiş.

Bu zorla getirilme kararının tam da bugünlere denk gelmesi ilginç değil mi?

Bir tv kanalında sözde bir YARIŞMA yayınlanıyormuş, burda kimi bayılmış kimi terketmiş vs.vs.

Ya Allah aşkına bu saçma sapan iğrenç programlara kimler bakıyor hakkaten çok merak ediyorum.

Tümü kurmaca, tümü yalan, tümü kandırmaca.

Milyonlarca insan oturup bu rezaletlere nasıl bakar anlamak mümkün değil yahu.

Pes!


Erzurumdaki fetö davasında yargılanan bir kişinin fetö yanlısı bir sendikaya üye olduğu iddianamede yer almış.

İlgili kişinin avukatı "sözkonuyu sendikaya üye olmamız için dönemin bakanı hüseyin çelik talimat vermiştir" diyor, hüseyin Çelik'in de ByLock sorgulaması yapılması gerektiğini savunuyor.

Gerçekten ilginç değil mi?

Dönemin bakanları, yetkililer insanlara bu sendikalara üye olun, bu bankaya para yatırın vs.vs. diye teşvik etmişlerse üye olanlar bugün mahkeme oluyorsa teşvik edenlerin de olması gerekmez mi?Haberin devamı da çok ilginç.

Aynen şöyle:


"Mahkeme heyeti Muhammet Lütfi Bayrak'ı önce 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan 7,5 yıl, daha sonra iyi hal indirimi uygulayarak 6 yıl 3 ay hapis cezasına mahkum etti. ByLock kullanmadığı tespit edilmesi üzerine Muhammet Lütfi Bayrak hükümle birlikte tahliye edildi"

Mahkeme önce SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜNE ÜYESİN diye 7,5 yıla mahkum ediyor.

Aaaa bylock kullanmadığı tespit edildi denilerek BERAAT ettiriliyor!

Mahkeme mi tiyatro mu anlamak mümkün değil!

Bylock kullanmadığını önceden tespit edip hiç mahkum etmeseniz olmaz mıydı?

Bazı mahkemeler, bazı kişiler, bazı yetkililer 15 temmuz darbe girişimi davalarını SULANDIRIYORLAR bence!Siyonist İtrailin bir bakanı İNCİLE GÖRE FİLİSTİN BİZİM demiş.

Anadoluda bir söz vardır ya: YÜZ VERİRSEN AYIYA; GELİR MIÇAR HALIYA diye!

O aklıma geldi nedense!

Sosyal medyadaki paylaşımları sebebiyle büyük tepki çeken ve tutuklanan barbaros sansal dün TAHLİYE edilmiş!

Sansal 'İÇERİSİ DAHA GÜVENLİ' demiş.

Yine 3 aydan fazladır tutuklu bulunan grup yorum üyelerinin TAMAMI TAHLİYE EDİLMİŞ.

Bu kişilerin fikirlerini, düşüncelerini hiç sevmem, hiçbir birlikteliğim olamaz düşünce olarak, fakat çok kolay tutukluyoruz, çok kolay salıyoruz, böyle olmamalı.

Tutuklayacak kadar suçlu ise, delil vs. varsa bir iki gün sonra pat diye salmanın anlamı yok, tahliye olacak kadar delil yoksa, suç görünmüyorsa niye tutuklanıyor insanlar?

Böyle at içeri, sal dışarı yaparsanız bunlar da böyle alay eder gibi konuşurlar ve işin kötüsü ülkede yargıya, hukuka olan GÜVEN SIFIRLANIR.

Yargının, hukukun güvenirliğinin SIFIRLANMASININ  ülkeye bir faydası olmaz, sadece ve sadece suçluya, kötüye, kötü niyetli kişilere faydası olur.

Tüm yetkililer, savcılar, hakimler:

Lütfen milletin hukuka, mahkemelere, yargıya olan güvenini SIFIRLAMAYIN!Redyellow'un Kervan'ı 1839 (02.03.2017) Sıfırlamayın!
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
1151 Gösterim
Son İleti 17 Ocak 2017, 06:53:46
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1520 Gösterim
Son İleti 16 Şubat 2017, 06:37:52
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1782 Gösterim
Son İleti 20 Şubat 2017, 06:16:37
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1736 Gösterim
Son İleti 21 Şubat 2017, 05:45:33
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1801 Gösterim
Son İleti 23 Şubat 2017, 06:30:01
Gönderen: redyellowUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak