Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
01 Eylül 2017 Kurban Bayramına Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 2 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 205897 Online Üye ve Ziyaretçi: 974

GönderenKonu: Redyellow'un Kervan'ı 1760 (06.12.2016) Dünya Lideri....  (Okunma sayısı 641 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8001
 • Toplam Konu: 3127
 • Süper Puan: 83783
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Ve benzin yeniden 5 TLyi aştı!!

Yaşasın!

Muhtemelen bu bir dünya rekorudur, akp sayesinde bunu da becerdik!

Tekrar DÜNYA LİDERİYİZ!!!

Bravo!!!!


Şu kadar dolar bozdur ekmek bedava, şu kadar bozdur felan bedava komedisine bursada "2000 dolar bozdur MEZAR TAŞIN BİZDEN HEDİYE"  olayı da karışmış!

Her şeyi sulandırmakta üzerimize yoktur zaten!

Kılıçdaroğlu'nun Adana'daki mitingde tutuklu olan FETÖ terör örgütü yazarlarının isimlerini anons ettirmesine kızan Nihat Genç, 'Kılıçdaroğlu senin belanı Allah'a bırakanın da Allah belasını verir' demiş.

Gülenin bedduasına benzemiş biraz!

Diyanet hac ve umre fiyatlarını TL üzerinden fiyatlandırma kararı almış.

Aslında Erdoğan konuşmadan çoook daha önce alınması gereken bir karardı, maalesef yıllardır döviz üzerinden hacıları yoldular.

Eğer nasıl olsa döviz şu kadar yükselir diye TL üzerinden ama çok fahiş bir fiyat belirlemezlerse geç de olsa, Erdoğana yaranmak için alınmış bir karar bile olsa doğru ve  güzel bir karar, tebrik ederim.


Arakan…

Zulüm devam ediyor.

Allah bütün zalimleri kahreylesin.
Hak-iş 'taşeronlaşma son bulmalı' demiş.

Kesinlikle katılıyorum.

Özellikle de devletin hiçbir kademesinde, hiçbir kurumunda taşeron işçi çalıştırma olayı olmamalıdır, taşeron sistemi bazı kodamanları işçi üzerinden zengin etme, kodamanların işçiyi sömürme sistemidir, tümüyle kaldırılmalıdır.Ato seçimlerini  emine erdoğanın akrabasına karşı kaybeden melih gökçekin oğlunun suçlamaları devam ediyor.

Açıkca kaybetmesinin sebebini fetö olarak gösteriyor küçük gökçek, bu direk olarak emine erdoğanın akrabasını fetöcü olmakla suçlamak oluyor aslında.

Bakalım erdoğan tarafı bu suçlamalara ne kadar sessiz kalacak.

Başbakan binali yıldırımla süpriz bir görüşme yapan devlet bahçeli anayasa çalışmalarıyla ilgili olarak PÜRÜZ YOK açıklaması yapmış.

Doğrudur, pürüz yoktur, Mhp'de kurultay tehlikesi olduğu sürece PÜRÜZ OLMAYACAKTIR da!Bütçe görüşmeleri sırasında kılıçdaroğlu dövizi bozdurun tlye yatırın diyen erdoğana "200 BİN DOLARI TL'YE ÇEVİRDİN Mİ?" diye sormuş.

Gerçekten de Erdoğanın mal beyanında albarakatürk hesabında 200 BİN DOLARI yakın para görünüyordu, bunu bu son kampanya döneminde veya daha önce tlye çevirdi mi acaba?


Yunanistan darbe girişiminin hemen akabinde helikopterle yunanistana sığınan darbeci askerlerden 3ünün yargılamasını bitirmiş ve bunların Türkiyeye iade edilmemesine karar vermiş.

Şaşıran var mı bu karara?Ve MAALESEF akp-itrail arasında imzalanan anlaşmadan sonraki gelişmeler.

İtrail elçisi geldi, SARAYDA karşılandı, SARAYDA İTRAİL MARŞI çalındı!

Erdoğan meydanlarda TERÖRİST İSRAİLLLLLLL diyordu, şimdi sarayında İTRAİL ULUSAL MARŞI çalınıyor!

Vah ki vah!
GÜNÜN TEKLİFİ:Son günlerin modasına bizim de bir katkımız olsun isteyen bir esnafımızın teklifi!!

Güzel bir teklif!


Chpli milletvekili "bahçeli erdoğanın koltuk değneği olmuştur" demiş.

Bir ara chp ve mhp arasında LASTİK kavgası vardı şimdi de DEĞNEK kavgası çıkacak demek ki!

Kılıçdaroğlu erdoğanın albarakatürkdeki hesabında bulunan 200 BİN DOLARını TLye çevirip çevirmediğini sormuştu, bakan bozdağ 'evet çevirdi' demiş ve uzaktan bir dekont sallamış.

Chpli grup başkan vekili bu işlemin gerçekleşme tarihini sormuş ve "dekontun fotokopisini istemiş" fakat bozdağ  dekontu vermemiş!!!!

Yorumsuz aynen aktaralım.

Redyellow'un Kervan'ı 1760 (06.12.2016) Dünya Lideri....
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
2 Yanıt
2880 Gösterim
Son İleti 01 Şubat 2015, 19:43:54
Gönderen: placebo
0 Yanıt
1591 Gösterim
Son İleti 31 Ocak 2016, 07:11:41
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1131 Gösterim
Son İleti 06 Şubat 2016, 07:14:31
Gönderen: redyellow
1 Yanıt
1953 Gösterim
Son İleti 10 Şubat 2016, 00:22:11
Gönderen: Herhangi
0 Yanıt
1872 Gösterim
Son İleti 12 Şubat 2016, 07:13:04
Gönderen: redyellowUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak