Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
2018 Yeni Yıla Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 39968 Online Üye ve Ziyaretçi: 777

GönderenKonu: Redyellow'un Kervan'ı 1747 (20.11.2016)  (Okunma sayısı 2180 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8256
 • Toplam Konu: 3377
 • Süper Puan: 94678
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Redyellow'un Kervan'ı 1747 (20.11.2016)
« : 20 Kasım 2016, 07:33:17 »
Fırat kalkanı operasyonuna katılan askerlerimize işidli hainler tarafından saldırı düzenlenmiş, şehit ve yaralı askerlerimiz varmış.

Şehitlerimize rahmet, yaralı askerlerimize Allahdan acil şifalar diliyorum askerlerimize.

Bu suriyedeki operasyon vs.vs. çok uzadı, daha fazla uzamadan ve daha fazla saldırıya vs. muhatap olmadan artık çekilmemiz lazım diye düşünüyorum.Suriyede şehit olan topçu er 21 yaşındaki Oğuzhan Demir'in memleketi Kocaeli'nin Gebze İlçesi'ndeki baba ocağına ateş düşmüş, binlerce insan şehitin evine koşmuş.

Yukarda dediğim gibi suriyeden bir an önce çekilmeliyiz, daha fazla ocağa ateş düşmeden, analar daha fazla ağlamadan suriyedeki askerlerimiz geri çekilmeli.

Türkiyedeki pkakalı hainlerin kuduruklukları yetiyor zaten, bir de suriyeden acı haber gelmesini tahammülü yok bu milletin.

Her şehitin vebali akpnin boynunadır.
Binali yıldırım "Diyoruz ki gelin şu anayasa değişikliğini yapalım, güven ve istikrarı kalıcı hale getirelim. 'Başkanlık sistemi' tutturdular. Hadi vazgeçtik Cumhurbaşkanlığı. Madem sizi rahatsız ediyor, Cumhurbaşkanlığı. Cumhurbaşkanlığı'nın korkacak ne tarafı var" demiş.

Haydaaaaa, bunu "başkanlık sistemi gelmezse asıl o zaman ülke bölünür" diyen başbakan mı söylüyor?

Hani başkanlık sistemi gelmezse ülke bölünürdü?

Ya bu sözünüz doğru değildi, insanları kandırıyordunuz ya da  gelmezse ülke bölünür dediğiniz başkanlık sisteminden vazgeçerek ülkeyi bölmeye niyetlendiniz, öyle mi?

Hangisi???İki gündür çok tartışılan cinsel istismar suçundan ceza alanların affıyla ilgili tasarı için tasarıyı eleştirenlere, muhalefete binali yıldırım "bunların yaptığı siyasi istismar" demiş.

İyi güzel diyorsunuz da, yahu arkadaş sizin derdiniz gerçekten normal olarak evlenmişler ama kız 18 yaşından küçük olduğu için cezaevinde olanların sıkıntısını gidermek ise niye yasa taslağına 'CİNSEL İSTİSMAR SUÇUNDAN….' diye yazıyorsunuz?

Türkçeniz mi kıt?

'normal olarak evlenmiş ancak kız 18 yaşından küçük olduğu için ceza alanlar bir defaya mahsus olmak üzere tahliye edilirler' demek bu kadar zor muydu?Bekir bozdağ tekrar açıklama yapmış ve sözkonusu yasa tasarısıyla kesinlikle tecavüze af vs. getirilmediğini söylemiş.

Ben de bu yasa taslağında tecavüze af olduğuna katılmıyorum, öyle bir şey yok… bazılarının iddia ettiği gibi tecavüze uğrayan tecavüzcüsüyle evlendirilsin gibi bir şey de yok tasarıda, yukarıda yazdığım gibi tasarıyı hazırlayanların dilinde yamukluk var.

Tasarı yeniden hazırlanmalı, cinsel istismar suçundan vs.vs. gibi bölümler çıkarılmalı (şu anki mevcut yasaya göre 18 yaşından küçük evlilik olayına cinsel istismar deniyorsa bu açıkca belirtilmeli, açıklama konulmalı), çok net ifadelerle durum netleştirilmelidir.


Ve cumhurbaşkanı erdoğan BUNLAR TERÖRİST dediği İTrail televizyonuna konuşmuş!

Acaip NORMALLEŞİYORUZ!!!


Devlet bahçeli ve kılıçdaroğlunun korumaları fetöden  açığa alınmışlar.

Maliye bakanlığında fetö operasyonu, 56 kişi gözaltında.

Fetö/darbe haberlerinden kısa kısa.Kemal kılıçdaroğlu "terörü 4 yılda bitirmezsem siyaseti bırakırım" demiş.

Oooovvvv çok iddialı.

Allahdan taksimde kendimi yakarım vs. dememiş!


Kuraklık...

İnsanların, insanlığın en korktuğu şeylerden birisi.

Ve maalesef ülkemiz bu aralar baya bir kurak gidiyor, barajlarda su seviyesi çok düşük.

İstanbul barajlarında 4 aylık, Ankara barajlarında 8 aylık yetecek su kalmış.

Allah kuraklıkla, yoklukla imtihan etmesin bizleri.
Tipik yılmaz özdil hezeyanı.

Konu ne olursa olsun, tartışma ne olursa olsun mutlaka ama mutlaka İMAM kelimesi, DİN kelimesi vs. kullanılıyor bu tipler tarafından.

Konu çocuk istismarı, buna karşı çıkılıp buna tepki gösterilmesi gerekirken araya hemen İMAM kelimesini sıkıştırmış yılmaz özdil denen kişi.

Bekir bozdağ ilahiyat mezunu doğru, ama aynı zamanda HUKUK MEZUNU!

HUKUKÇU!

AVUKAT!

Neden "adalet bakanı AVUKATTIR iyi bilir bu işleri"  demiyorsun yılmaz efendi?

MHP akpnin yeni anayasa teklifini değerlendirmesini bitirmiş, iki parti yetkilileri önümüzdeki hafta bir araya geleceklermiş.

Keşke adam gibi bir anayasa olsa, muğlak ifadelerin olmadığı, insana hizmet eden, halka hizmet eden, güzel, sivil bir anayasa olsa ama akp ve mhpden böyle bir şey beklemek de biraz hayalcilik olur doğrusu.


Terör devleti İTrail zindanlarında halihazırda 350 filistinli ÇOCUK MAHKUM varmış.

ÇOCUK...

Zindandalar...

Dünyadaki çocuk savunucularından vs. pek ses çıkmaz bu konuda değil mi?

Ama tersi olsaydı, Yahudi çocuklar, hristiyan çocuklar vs.vs. bir Müslüman ülkede zindana atılsaydı hepsi ayaklanırdı sözde çocuk hakları savunucuları!
Redyellow'un Kervan'ı 1747 (20.11.2016)
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
4 Yanıt
1925 Gösterim
Son İleti 03 Ocak 2016, 17:17:43
Gönderen: Herhangi
0 Yanıt
1226 Gösterim
Son İleti 06 Şubat 2016, 08:14:31
Gönderen: redyellow
1 Yanıt
2036 Gösterim
Son İleti 10 Şubat 2016, 01:22:11
Gönderen: Herhangi
0 Yanıt
1968 Gösterim
Son İleti 12 Şubat 2016, 08:13:04
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
2009 Gösterim
Son İleti 13 Şubat 2016, 07:57:53
Gönderen: redyellowUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak