Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
2018 Yeni Yıla Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 39889 Online Üye ve Ziyaretçi: 776

GönderenKonu: Redyellow'un Kervan'ı 1690 (22.09.2016) Yine İdam...  (Okunma sayısı 1538 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8256
 • Toplam Konu: 3377
 • Süper Puan: 94678
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]


Siirt Eruhda hainlerin saldırısı sonucu 1 askerimiz şehit oldu, 2 de yaralımız var.

Allah şehitlere rahmet eylesin, yaralılara acil şifalar versin.

Askerimize, polisimize, vatanımıza uzanın kirli eller, hain eller kökünden kurusun inşaallah.


15 temmuzda darbe yapmaya kalkan ama milletten  tokatı yeyince yunanistana helikopterle kaçan askerler "biz kemalist askerleriz, bizi iade ederseniz işkence göreceğiz" vs.vs. demişlerdi ama yunanistan bunu yutmamış ve bu darbecilerden 3'ünün sığınma taleplerini reddetmiş.

Bu sahtekarların sığınma taleplerinin reddedilmesi güzel, doğru karar… iade de gerçekleşirse tam olur…bakalım iade gerçekleşecek mi?
Hakkaride 2si uzman çavuş 4 kişi kaçırılmış.

Daha önce de basına yansımıştı ama pek ses çıkmadı, şu an halihazırda terör örgütünün elinde çok sayıda asker, devlet görevlisi var ve aylardır bu asker ve görevlilerimiz bu hainlerin elindeler.

Şimdi de 4 kişi daha kaçırılmış.

Bu kaçırılan insanlar aylardır nerede tutuluyor da bulamıyoruz?

Ya da bu pkakalı hainler tarafından kaçırılan ve aylardır ellerinde olan askerlerimizi vs. arıyor muyuz?

İTrail büyükelçiliği önünde saldırı paniği yaşanmış, saldırgan bacağından vurulacak etkisiz hale getirilmiş, saldırganın herhangi bir sabıkası, örgüt ilişkisi vs. yokmuş.

Bu tür saldırılar tamamen gereksiz, lüzumsuz, saçma sapan saldırılar.


C.Başkanı Erdoğan birleşmiş milletlerin  yapısına, düzenine isyan ediyor, böyle birleşmiş milletler olamaz diyor, veto sistemini vs. eleştiriyor.

Çok doğru söylüyor ama bunlar sadece lafta kalıyor.

Bu sözlerde samimiyseniz buyrun D8'i canlandırın, aktif hale getirin, Türk cumhuriyetlerini, müslüman ülkeleri yanınıza alın, emperyalizmden, bmnin şu anki yapısından rahatsız olan bir çok ülke var, onları da alın ve natoya, birleşmiş milletlere alternatif kuruluşlar oluşturun.

Erbakan kurdu diye D8i beğenmezseniz ayrı, yeni bir oluşum yapın.

Bmye atıp tutup hiç bir icraat yapmadan yine bm ile devam ederseniz bu konuşmaların bir önemi olmaz ki.Suriyede El-Bab için de operasyon yapılacağı, bu operasyona piyade askerlerimizin de katılacağı yönünde haberler vardı.

Bakan bu haberleri yalanlamış ve piyadelerin girmesinin sözkonusu olmadığını söylemiş.

Doğru ve yerinde bir açıklama bence, suriyeye ve ıraka KARADAN mümkün olduğunca asker sokmamalıyız.... karadan çok  şehit veririz,  hedefler uçaklarla yerle bir edilmeli ama karadan asker girmemeli.

Münihde bir alman ırkçısı başörtülü anne ve kızına saldırmış, gözaltına alınan faşist karakolda polislere de hakaret etmiş, MÜSLÜMANLARDAN NEFRET ETTİĞİNİ söylüyormuş.

Faşist her yerde faşist, ırkçı her yerde ırkçı, insanlıktan nasibini almamış yaratıklar her yerde aynı!

Yazıklar olsun.


Tapu ve parsel sorgulama işlemlerinin akıllı telefonlardan hızlıca takip edileceği uygulama hizmete sunulmuş, uygulamayla  vatandaşlar, satın almak istedikleri bir parselin konumunu, tapu alanını, niteliğini ve pafta bilgilerini görebilecekmiş.

Güzel çalışırsa gerçekten hoş bir uygulama.


İstanbul belediyesinin chpli meclis üyeleri kadir topbaşın damatının fetöden tutuklanmasını da örnek göstererek "İBBde plan değişiklikleri yapılmasaydı fetö bu kadar güçlenemezdi" diyerek kadir topbaş hakkında suç duyurusunda bulunmuşlar.

Bi şey çıkar mı?

Zor.


Başbakan binali yıldırım kredi kartı borcuyla ilgili  yeni düzenlemeye gidileceğini, borçların 72 aya kadar yapılanmasını sağlayacaklarını açıklamış.

Ben bu kredi kartı borcuyla devletin bu kadar ilgilenmesini hiç anlamıyorum, borç yapan ödesin kardeşim, hatta bazıları kredi kartı borçları affedilsin gibi abuk subuk şeyler bile istiyor, bence çok saçma devletin bu borç olayıyla ilgilenmesi.
İnsan haberi okurken utanıyor.

Yine afedersiniz eşşşekkk kadar bir sözde adam!!!  ve yine tecavüz, yine iğrençlik, yine ahlaksızlıkta doruk nokta,

Yine İDAM diyorum.

Demeye de devam edeceğim.

Suçu sabit olan böylelerinin idam edilmesi gerekir ama maalesef ülkemizde idam yok, bu tür kanı bozuklar bir kaç sene yatıp çıkıyorlar.

Adalet sistemimiz baştan aşağıya yenilenmeli ve suçlunun değil mağdurun hakkını arayan, suçluyu cezalandıran bir sistem olmalı.
Redyellow'un Kervan'ı 1690 (22.09.2016) Yine İdam...
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
1231 Gösterim
Son İleti 25 Şubat 2015, 07:58:08
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1226 Gösterim
Son İleti 06 Şubat 2016, 08:14:31
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
2416 Gösterim
Son İleti 22 Şubat 2016, 08:00:41
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
2249 Gösterim
Son İleti 07 Nisan 2016, 07:36:39
Gönderen: redyellow
1 Yanıt
3523 Gösterim
Son İleti 30 Haziran 2016, 11:16:53
Gönderen: RelusionUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak