Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 18321 Online Üye ve Ziyaretçi: 966

GönderenKonu: Redyellow'un Kervan'ı 1320 (25.07.2015) İslam'ın Haram Kıldığı Bir Çok Şey...  (Okunma sayısı 1903 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8526
 • Toplam Konu: 3620
 • Süper Puan: 105241
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Diyarbakır-Bingöl karayolunda bir polis memuru kaçırılmış. Polis memurunun yanında bulunan eşi ve çocukları ise serbest bırakılmış.

İnşallah herhangi bir olumsuz bir şeye uğramadan kurtulur polisimiz.

Batman'ın Kozluk ilçesinde kaymakamlık binasına bombalı saldırı düzenlenmiş,  Saldırıda bir polis memuru ve bir bekçi hafif yaralanmış.

Bu hainler tam anlamıyla iyice azdılar son günlerde.


Ve jetlerimiz Kandili bombalamış.

pKAKA "yapılan bu operasyondan  sonra ATEŞKESİN ANLAMI KALMAMIŞTIR" diye açıklama yapmış.

Vay kanı bozuklar vay, siz aylardır yol kesiyorsunuz, araç yakıyorsunuz, polis kaçırıyorsunuz, polis öldürüyorsunuz, askere ateş ediyorsunuz ateşkes oluyor, çözüm süreci oluyorda sizi bomba atılınca mı ateşkesin anlamı kalmıyor?

Hem hainler hem utanmazlar!
Alıntı Yap (Seçim)
"Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi, Suruç'ta yaşanan terör eyleminden bir gün önce HDP ve DBP yetkilileriyle yaptığı görüşmeyi Milli Gazete muhabiri Timuçin Mercanoğlu'na anlattı. Kaymakam Çiftçi'nin verdiği bilgiler, menfur olayın seyrine dair oluşturulan kanaatleri tartışmaya açacak nitelik taşıyor. Olaydan bir gün önce, gelen gruptan 19 kişinin Kobani'ye geçmeleri ve basın açıklamasının Kobani sınırındaki Çaykara köyünde yapılması konusunda uzlaştıklarını söyleyen Çiftçi; 'Olay günü bu planın birileri tarafından değiştirilmiş olduğunu' ifade etti.

POLİSİN BULUNMAMASI HDP'NİN TALEBİYDİ

Söylendiğinin aksine Suruç'ta fiziki güvenlik tedbirlerinin en üst seviyede olduğunu bütün güvenlik önlemlerini aldıklarını kaydeden Çiftçi 'Saldırı günü ve öncesi polis tüm tedbirleri almıştı.  Grup Suruç'a geldiğinde güvenlik güçleri tarafından ilçe girişinde arandılar. Gruptan iki kişi 'araması' olduğundan gözaltına alındı. Daha önceden de gruptakilerin geldikleri illerle irtibat kurduk. Patlamanın gerçekleştiği kültür merkezinde polisin bulunmaması HDP'nin talebiydi. Orada toplananların tahrik olmaması için böyle bir istekte bulundular. Grubun güvenliğini biz sağlayacağız dediler' ifadelerini kullandı."

Haber aynen böyle.

Kaymakam beyin açıklamaları çok ilginç, çok da dehşet verici.

Bu iddiaların üzerine ciddi olarak gidilmeli ve hdpnin oyunu bozulmalı.
Davutoğlu "Türkiye bir savaşın parçası olmayacak" açıklaması yapmış.

Çok aklı selim bir açıklama. Dilerim hükümet hep bu duruşta olur.

Türkiye KENDİNE YAPILAN EN KÜÇÜK BİR SALDIRIYA EN AĞIR ŞEKİLDE; ÇOK CAYDIRICI BİR ŞEKİLDE CEVAP VERMELİDİR.

Ama suriyeye girmek, ıraka girmek, resmi bir savaşın içine düşmek gibi bir hataya asla düşmemelidir.


Bülent Arınç "suruçta açıklama yapan grubun yanında neden hiç bir tane HDPli vekil vs. yoktu?" diye sormuş, buna cevap veren demirtaş aklı sıra uyanıklık yapıp laf dolandırıp "biz de bir gün öleceğiz vs.vs" türünden konuşmuştu.

Arınç ADAM GİBİ CEVAP VER diyor.

Kim ne derse desin Arınç çok haklı bu konuda.

Demirtaş ve hdp o grubun içinde neden hdpli vekiller yoktu bunu açıklamalılar.

YOKSA O BOMBAYI PKK MI KOYDU????


CHPli Mahmut Tanal,  son dönemlerin en çok tartışılan yolsuzluk operasyonları  vs. ile ilgili olarak Zarraf, Erdoğan, Bağış, Çağlayan ve Güler hakkında suç duyurusunda bulunmuş.

Bİ ŞEY ÇIKMAZ!


AKP ile CHP arasındaki koalisyon görüşmeleri daha doğrusu PAZARLIKLARI başlıyor.

Bu görüşmelerden bakalım bir akp+chp koalisyonu çıkar mı?

ÇIKACAK GİBİ!

Bekleyelim.


İncirlik amerika tarafından kullanılacaksa, abdnin Türkiyeye zarar veren işide gerçek anlamda bir şey yapacağına inanan varsa aklına turp sıkayım!Milli Gazete yazarı Mehmet Şevkez Eygiden harika tespitler.

"İslam'ın kesinlikle haram kıldığı, yasakladığı rüşvet alma verme, haram yeme, gayr-i meşru rantlar, riba, zina, yalan iftira gıybet, emanete hıyanet, gıybet, dedikodu korkunç boyutlara ulaşmış, genelleşmiş."" diyor.

"FAİZ" illetine dikkat çekiyor.

"Oruç tutanların, beş vakit namaz kılanların sayısı azalıyor. İslam ahlakı konusunda korkunç bir fesat görülüyor. Din din denilerek dinin içi boşaltılıyor" diyor.

MÜSLÜMAN olan herkesin kulaklarına küpe olması gereken uyarılar, eleştiriler, Ellerine sağlık Mehmet Şevket Eyginin.

Ahmet Taşgetiren çözüm süreciyle ilgili hataları sıralamış.

"pkakanın tüm faaliyetlerine göz yumuldu", "hakkariye 10 km mesafedeki pkaka kamplarına müdahale edilmedi" diyor ve eleştirilerini sıralıyor.

Katılıyorum.

Akp çözüm sürecini iyi niyetli başlattı ama çok hatalar yaptı, görüşmeler/anlaşmalar/tavizler KARŞILIKLI olur, TEK TARAFLI OLMAZ.

Hep devlet taviz verdi hep devlet geri adım attı, hainler ise yol kestiler, kimlik sordular, ellerinde silahlarla, apo haininin posterleriyle cirit attılar. Ve akp bütün bunları seyretti, sonuçta da hainler iyice azdılar, kudurdular.İstanbuldan İĞRENÇ bir haber, hatta iğrenç ötesi.

14 yaşındaki bir kız çocuğu.

Neredeyse ailesindeki bütün erkekler tarafından tecavüze uğruyor!

Babası tarafından fuhuşu zorlanıyor!

Bizzat teyzesi eniştesiyle birlikte olmaya zorluyor

Vs.vs.

Okudukca insanın kusası geliyor.

Maalesef bu iğrençlikleri yapanlar bir iki sene ceza alırlar, sonra çıkarlar ellerini kollarını sallaya sallaya bu toplumun içinde adamız diye, insanız diye dolaşırlar.

Hep ne diyoruz: İDAM İDAM İDAM!
[/color][/size]
Redyellow'un Kervan'ı 1320 (25.07.2015) İslam'ın Haram Kıldığı Bir Çok Şey...
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
1762 Gösterim
Son İleti 10 Ocak 2015, 08:20:52
Gönderen: redyellow
1 Yanıt
2694 Gösterim
Son İleti 02 Mayıs 2015, 21:44:05
Gönderen: Herhangi
0 Yanıt
1818 Gösterim
Son İleti 20 Ocak 2015, 08:35:17
Gönderen: redyellow
1 Yanıt
2053 Gösterim
Son İleti 03 Temmuz 2015, 19:29:56
Gönderen: Herhangi
0 Yanıt
1147 Gösterim
Son İleti 06 Ekim 2015, 08:12:56
Gönderen: redyellowUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak