Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 2 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 36108 Online Üye ve Ziyaretçi: 1277

GönderenKonu: Redyellow'un Kervan'ı 1292 (23.06.2015) Allah'dan Korkun Yahu!!  (Okunma sayısı 1394 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8554
 • Toplam Konu: 3648
 • Süper Puan: 106181
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
"Harun gibi gelip karun gibi gidenlerden olmayacağız" özdeyişiyle meşhur Numan Kurtulmuş reza sarrafa ödül vermiş bu da hayli konuşulmuştu.

Numan kurtulmuş "Keşke bu töreni düzenleyenler kime ödül vereceğimizi bize önceden söylemiş olsalardı. Eğer önceden bu isme ödül vereceğimi biliyor olsaydım o karenin içerisinde yer almazdım. Bu fotoğrafın ortaya çıkması inanın ki herhalde en çok bana rahatsızlık vermiştir." demiş.

Bana kime ödül verileceğinden haberinin olmaması pek inandırıcı gelmedi doğrusu, ülkenin başbakan yardımcısı bir ödül törenine katılacak, ödül verecekse herhalde önceden bir önbilgi verilir diye düşünüyorum.

Ayrıca ülkenin başbakan yardımcısı bu kişiyle aynı karede yer almak istemiyorsa bu kişide bir sıkıntı var demektir, o zaman bu kişiye operasyon yapan polisler neden içerdeler????HDP'in meclis başkan adayı eski akpli yeni hdpli dengir mir mehmet fırat olmuş.

Meclis başkanlığı için isimleri geçenler arasında MHP'den Ekmeleddin İhsanoğlu varmış, Meral Akşenerin ismi Bahçeli tarafından çizilmiş.

Bahçelinin Akşenere gıcığı nedir anlayan var mı?

Acaba kendine rakip olur diye mi endişe ediyor???


İstanbul İstiklal Caddesi'nde bir grup eşcinsel vs.vs. "6.Trans Onur Yürüyüşü" adı altında eylem yapmışlar.

Bu yürüyüşün durup durup özellikle  RAMAZAN ayında yapılmasının özel bir amacı var mı acaba???Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın danışmanı Şeref Efe Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili ağır eleştiriler yapmış.

Sarayın kamuya yıllık 300 milyon dolar masraf açacağını söyleyen Efe, harcamanın "kibir ve israf" olduğunu söyledi. Şeref Efe, "Cumhurbaşkanlığı Sarayımızın Müslümanlığa sığmadığını aslında anlatmaya hiç gerek yok" demiş.

Vay be, çok sert eleştiriler.

Hem de başbakan yardımcısının danışmanından.

Bu vatandaş akpliler tarafından kesin HAŞHAŞİ ilan edilir!
Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin danışmanı Metin Özkan, MHP'nin de anaların ağlamasına karşı olduğunu ancak "kırmızı çizgileri bulunduğunu" açıklamış.

Buna göre MHP'nin süreç için şartı PKK'nın silah bırakarak masaya oturmasıymış.

Çok çok ilginç bir açıklama.

MHP bu açıklamayı sahiplenir mi, reddeder mi bilemiyorum, şu ana kadar aksi bir açıklama yok.

MHPnin "pkknın silah bırakarak MASAYA OTURMASINI" kabul etmesi çok çok ilginç gerçekten.

Bu açıklama mhp tarafından reddedilmezse ufukta bir akp+mhp hükümeti görünüyor demektir.Numan kurtulmuşun reza sarrafa ödül verilmesiyle ilgili bilseydim o karede yer almazdım sözleri twetterda çok konuşulmuş.

Daha da konuşulur bence.


Birleşmiş Milletler'in kurduğu komisyon, Filistin'in savaş suçu sayılabilecek ihlâllerde bulunduğunu açıklamış.

Bu alçaklar yakında filistin İTraile tazminat ödesin derse hiç şaşırmayın!

Emin olun amerika ve israilin uşağı bu birleşmiş milletlerin bu tip kararlar almasına ben hiç şaşırmıyorum.

Birleşmiş millet kuruluş amacından tamamen sapmış, amerikanın, itrailin, veto yetkili olan ülkelerin kuklası olmuş bir kuruluştur.

Türkiye ve bm'nin bu halinden rahatsız diğer ülkeler ayrı bir kuruluş oluşturmalıdır.Suriyedeki iç savaştan kaçıp türkiyeye gelen suriyelilerin perişan halleri devam ediyor.

Ülkemizin bir çok yerinde sokakta, parkta, çoluk çocuk perişan vaziyetteler.

Allah kimseyi vatansız, yurtsuz bırakmasın.
Futbolseverlere müjde.

TRT Spor, Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi'ni 3 sezon boyunca şifresiz yayınlayacağını açıklamış.

Ek bir receiver vs. satmadan, ücret karşılığı bir abonelik vs. istemeden direk şifresiz yayınlayacaklarsa bravo diyorum.
pKAKA'nın kandildeki elebaşlarından bayık denilen yaratık mhpye çok kızmış, MHP DEĞİŞMELİ diyormuş.

Breh breh breh!

Bu yaratığa sormak lazım: sen neden o dağda duruyorsun, senin ve yanındaki hainlerin ellerindeki boru mu?
Bayrampaşa Belediyesi tarafından her yıl Balkanların genelinde her akşam düzenlenen iftar yemeği bu yıl Bosna'daki Doboy kentinde düzenlenmiş, ancak  70 kişilik bir Sırp grup, ellerinde Sırbistan bayraklarıyla iftar sofralarının kurulduğu bölüme saldırmışlar.

'Kosova Sırbistan'ındır' sloganları atan gurup aynı zamanda Aliya İzetbegoviç aleyhine ve ezana karşı hakaretlerde bulunmuşlar.

Hep söylüyorum:

Ortadoğuda İTrail, kafkaslarda ermenistan ve balkanlarda sıplar tam anlamıyla çıbanbaşları, kudurmuşlar! Allah bunlara fırsat vermesin her türlü melaneti yapar bunlar.


İsrail gazetesi Ha'aretz İsrail Dışişleri Bakanlığı Genel Direktörü Dore Gold ile Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu'nun İtalya'nın başkenti Roma'da gizlice görüştüğünü iddia etmiş.

Dilerim bu haber yalandır, Türkiye dilerim böyle bir rezalete imza atmaz.Aile ve sosyal güvenlik bakanlığı sögütözünde 35 katlı bir kuleye taşınmış.

Bu binaya aylık 850 BİN TL kira ödüyorlarmış!

Ve yine bu binanın aylık temizlik ve güvenlik  gideri olarak taşeron firmalara ödediği para da  520 BİN TL!

İSRAF!

İSRAF!

İSRAF!

Ve İSRAF İSLAM DİNİNDE HARAMDIR!

ALLAHDAN KORKUN YAHU!


Redyellow'un Kervan'ı 1292 (23.06.2015) Allah'dan Korkun Yahu!!
 

GoogleTaggedTaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
1485 Gösterim
Son İleti 06 Ocak 2015, 08:31:50
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1313 Gösterim
Son İleti 08 Ocak 2015, 08:38:37
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1360 Gösterim
Son İleti 11 Haziran 2015, 06:43:46
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1957 Gösterim
Son İleti 02 Temmuz 2015, 06:03:01
Gönderen: redyellow
0 Yanıt
1790 Gösterim
Son İleti 22 Ağustos 2015, 07:26:13
Gönderen: redyellowUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak