Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 3 Açılan Konular: 2 Okunan sayfa sayısı: 45826 Online Üye ve Ziyaretçi: 1096

GönderenKonu: Deniz Yücel tahliye oldu  (Okunma sayısı 1290 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8461
 • Toplam Konu: 3555
 • Süper Puan: 103184
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Deniz Yücel tahliye oldu
« : 16 Şubat 2018, 15:58:06 »


Deniz Yücel tahliye oldu

Başbakan Binali Yıldırım'ın Almanya Başbakanı Angela Merkel ile yaptığı görüşmenin ardından Türk-Alman vatandaşı Deniz Yücel hakkında tahliye kararı verildi.

Tahliye haberini avukatı Veysel Ok 'Ve nihayet müvekkilim Deniz Yücel hakkında tahliye kararı çıktı' mesajıyla duyurdu. Alman Dışişleri Bakanlığı da tahliye kararını teyit etti.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Deniz Yücel hakkında açıklamada bulundu. Deniz Yücel hakkında 18 yıla kadar hapis istemiyle iddianame kabul edildiği açıklandı. Savcılıktan yapılan açıklamada Yücel'e tahliye kararının iddianamenin kabulünün ardından geldiği belirtildi.

Deniz Yücel'in serbest bırakılması hakkında Almanya Başbakanı Angela Merkel'den ilk açıklama geldi.

Yücel'in serbest bırakılmasından memnuniyet duyduğunu söyleyen Merkel, Türkiye'de tutuklu olan diğer Alman vatandaşlarının da serbest bırakılmasını umduğunu belirtti.

Başbakan Binali Yıldırım, Alman ARD televizyonunda katıldığı Tagesthemen programında Deniz Yücel hakkında açıklamalar yapmıştı. Yıldırım "Kısa sürede bir gelişme olacağı kanaatindeyim" demişti.

1 YILDIR CEZAEVİNDE

Gazeteci Deniz Yücel geçen yıl 14 Şubat'ta İstanbul'da kendi isteğiyle ifade vermek üzere gittiği emniyette gözaltına alınmış, 27 Şubat'ta da "halkı kin ve düşmanlığa tahrik ve terör propagandası yapmak" suçlamasıyla tutuklanmıştı.

Silivri Cezaevi'nde tutulan Yücel hakkında henüz iddianame hazırlanmadı.

KAYNAK
Deniz Yücel tahliye oldu
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
4 Yanıt
353 Gösterim
Son İleti 02 Nisan 2010, 09:03:59
Gönderen: pride
0 Yanıt
177 Gösterim
Son İleti 13 Şubat 2011, 04:17:49
Gönderen: raprap
6 Yanıt
918 Gösterim
Son İleti 18 Haziran 2011, 00:34:00
Gönderen: placebo
22 Yanıt
1298 Gösterim
Son İleti 02 Temmuz 2011, 17:49:00
Gönderen: El Fuego
4 Yanıt
411 Gösterim
Son İleti 07 Haziran 2012, 13:45:10
Gönderen: didibigUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak