Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 31531 Online Üye ve Ziyaretçi: 835

GönderenKonu: Bu ahlaksızlığa kim dur diyecek?  (Okunma sayısı 655 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8522
 • Toplam Konu: 3616
 • Süper Puan: 105073
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Bu ahlaksızlığa kim dur diyecek?
« : 18 Ocak 2018, 20:13:10 »


Bu ahlaksızlığa kim dur diyecek?

Ağına düşürdüğü genç kızları, sapkın emellerine alet ederek büyük bir ahlaksızlık örneği sergileyen Adnan Oktar'a ne zaman dur denileceği merak ediliyor.

Dini istismar ederek yaptığı müstehcen yayınlarla toplum tarafından tanınan Adnan Oktar, yine bir skandal iddiayla gündeme geldi. Avusturya'da yaşayan 44 yaşındaki Elvan Koçak adlı vatandaş, Oktar'ın 17 yaşındaki 2 kızını bir otelde alıkoyduğunu iddia etti.

GENÇ KIZLARI SAPIK EMELLERİNE ALET EDİYOR

Oktar, ailelerinden kopardığı genç kızları sapık emellerine alet ederek kızların hayatını karartıyor. Kendi televizyon kanalında ağına düşürdüğü kızları ahlak dışı giyindirerek reyting arttırmaya çalışan Oktar, bu kızları kullanarak dini de istismar ediyor.

KIZLARI İÇ ÇAMAŞIRLARIYLA DANS ETTİRDİ

A9 TV'de yaptığı pavyon havasındaki çalgılı programlarda, yanında bulunan yarı çıplak kızlarla ayetlerden ve hadislerden bahseden Oktar, daha da ileri giderek kızları iç çamaşırlarıyla dans ettiriyor. Oktar, önünde dans eden genç kızlara karşı sapkın bakışlarıyla dikkat çekiyor.

../..

RTÜK OKTAR'IN KANALINA NEDEN DOKUNAMIYOR?

Adnan Oktar'ın bu haberle gündeme gelmesinin ardından ise akıllara, televizyon yayınlarını denetlemesi için kurulan RTÜK'ün, Oktar'ın kanalındaki skandal yayınlara neden müdahale etmiyor? sorusu geldi. Sözde yaptığı programlarda dini anlatan Oktar'ın İslam diniyle uzaktan yakından alakası olmayan davranışlarına RTÜK'ün göstermelik cezalar dışında müdahale etmemesi toplum tarafından tepkiye neden oldu.

RTÜK 6112 SAYILI KANUNUN GEREĞİNİ YERİNE GETİRMİYOR

6112 sayılı Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayın Hizmetleri Hakkında Kanunun 8. maddesi ile RTÜK'e 'müstehcen' yayınlara yaptırım uygulama hakkı verildi. Adnan Oktar'ın sözde dini anlattığı programlarında iç çamaşırlarıyla 'kedicikler' olarak adlandırdığı kızları dans ettirmesine bile bir ceza uygulanmaması, duyarlı Müslümanlar tarafından '6112 sayılı kanunun uygulanması için daha ne olması gerekir' dedirtti.

KAYNAK
Bu ahlaksızlığa kim dur diyecek?
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
517 Gösterim
Son İleti 09 Temmuz 2010, 10:59:12
Gönderen: craig
3 Yanıt
1015 Gösterim
Son İleti 26 Mart 2014, 03:04:23
Gönderen: ekşın
15 Yanıt
968 Gösterim
Son İleti 01 Nisan 2012, 00:42:54
Gönderen: placebo
0 Yanıt
383 Gösterim
Son İleti 31 Ekim 2012, 17:20:26
Gönderen: LockedIn
8 Yanıt
1983 Gösterim
Son İleti 23 Kasım 2012, 14:55:41
Gönderen: redyellowUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak