Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 3 Açılan Konular: 2 Okunan sayfa sayısı: 45914 Online Üye ve Ziyaretçi: 1097

GönderenKonu: Amerika'dan ne dost ne de ortak olur  (Okunma sayısı 928 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8461
 • Toplam Konu: 3555
 • Süper Puan: 103184
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Amerika'dan ne dost ne de ortak olur
« : 18 Şubat 2018, 19:40:36 »
Amerika'dan ne dost ne de ortak olur

Sakarya il kongresine katılan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Amerika'dan ne stratejik ne de başka türlü dostluk ve ortaklık kurulmaz." dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Sakarya İl Başkanlığı'nın 6'ncı olağan kongresine katıldı. Alkış ve sloganlar ile kürsüye çıkan Saadet Lideri Karamollaoğlu, ülke ve dünya gündemine ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.

FARKLILIKLAR ZENGİNLİKTİR
Milli Görüş'ün bu ülkenin ruhu olduğunu belirten ve amaçlarının kardeşliği, adaleti kâmil anlamda sağlamak olduklarına dikkat çeken Karamollaoğlu, "Biz ülke sorunlarına yönelik bizim gibi düşünmeyenlere düşmanlık beslemeyiz. Onları görmemezlikten gelmeyiz. Biz farklılıkları zenginlik olarak görüyoruz. Farklılığın olduğu yerde aklın ve düşünmenin daha çok kullanıldığına inanıyoruz. Ancak şu an hâkim olan anlayış bundan çok uzak." dedi.

ALÇAKLIĞA BAKIN
Bugün bölgemizde yaşanan olayların temelinde BOP'un ve bunun uygulayıcısı olan ABD'nin olduğunu kaydeden Karamollaoğlu, konuşmasına şöyle devam etti: "Buradan yine söylüyoruz. Amerika'dan ne stratejik ne de başka türlü bir dostluk ortaklık olmaz. Bu Amerika hem bir ülkenin içine fitne sokar, oraya terör getirir, seni zayıflatmaya çalışır. Sonra onu kendisine mahkûm kılmaya çalışır. Hepimiz okuduk. Türkiye'ye geliyorlar, diyorlar ki, 'Siz PKK'dan rahatsızsınız. İsterseniz YPG'yi PKK'ya karşı savaştırabiliriz' şu alçaklığa bakın. Hem bu örgütleri kendileri ortaya çıkartıyorlar, sonra da bunları birbirine düşürelim diyorlar."

BOP'U BİR OLARAK YERLE BİR EDERİZ
ABD'nin BOP'u uygulamasının önüne geçmek için kucaklaşmak ve kardeşliğimizi artırmaktan başka yol olmadığına dikkat çeken Karamollaoğlu, "Türk olmayı, Kürt olmayı ya da başka bir milletten olmayı zenginlik olarak görmeliyiz. Kenetlenmeliyiz. Aramıza ekilen fitneleri ortadan kaldırmalıyız. Küresel emperyalizme karşı dik durmalıyız. Böylece oyunlar ile, hesaplar ile mücadele edebiliriz." şeklinde konuştu.

http://www.milligazete.com.tr/haber/1504227/amerikadan-ne-dost-ne-de-ortak-olur
Amerika'dan ne dost ne de ortak olur
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
1 Yanıt
332 Gösterim
Son İleti 26 Nisan 2010, 17:53:29
Gönderen: pride
1 Yanıt
767 Gösterim
Son İleti 08 Eylül 2010, 18:04:24
Gönderen: El-Cezeri
3 Yanıt
1466 Gösterim
Son İleti 12 Eylül 2010, 17:08:10
Gönderen: metinbeyler
9 Yanıt
764 Gösterim
Son İleti 31 Temmuz 2011, 16:49:09
Gönderen: bahtiyar0011
0 Yanıt
2296 Gösterim
Son İleti 07 Ağustos 2015, 06:27:01
Gönderen: redyellowUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak