Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
01 Eylül 2017 Kurban Bayramına Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 22162 Online Üye ve Ziyaretçi: 361

GönderenKonu: Almanyada yaşanan olayı biz de Vanda yaşadık...  (Okunma sayısı 1423 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8007
 • Toplam Konu: 3133
 • Süper Puan: 84020
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]

Karamollaoğlu: Almanya'da yaşanan olayı biz Van'da yaşadık

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nin toplantı için partilerine tahsis edilen salonu iptal etmesine tepki göstererek, 'Biz bir ile giderken gittiğimiz ilde ya belediye ya da üniversiteler ile ilgili bir yerde toplantı yapacak olursak. Bizim toplantılarımız iptal ediliyor ve burada toplantı yapamazsınız diyorlar. Van'da da bunu yaşadık. Üniversite bize salonunu verdi ancak daha sonra bunu iptal etti. Bize her hangi bir gerekçe de sunmadılar. Referandum ile ilgili bizim kararımızın hayır olması bunun için bir gerekçe olarak görülüyorsa bu çok endişe verici bir gelişmedir. Onların Almanya'da yaşadığı olayı biz Van'da yaşadık' dedi.

KAYNAK
Almanyada yaşanan olayı biz de Vanda yaşadık...
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
835 Gösterim
Son İleti 19 Aralık 2008, 13:07:22
Gönderen: SertYazar
1 Yanıt
317 Gösterim
Son İleti 02 Kasım 2012, 18:21:06
Gönderen: gızgın
0 Yanıt
148 Gösterim
Son İleti 09 Haziran 2013, 06:45:40
Gönderen: redyellow
3 Yanıt
1493 Gösterim
Son İleti 16 Kasım 2013, 19:57:10
Gönderen: redyellow
3 Yanıt
668 Gösterim
Son İleti 14 Mart 2014, 21:26:21
Gönderen: placeboUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak