Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
01 Eylül 2017 Kurban Bayramına Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 2 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 205412 Online Üye ve Ziyaretçi: 973

GönderenKonu: Alman mahkemesi dayı-yeğen ilişkisine izin verdi  (Okunma sayısı 1406 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

redyellow

 • AS Üye-Kupa
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: ankara
 • Toplam İleti: 8001
 • Toplam Konu: 3127
 • Süper Puan: 83783
 • PuanBank: 0
 • Anında Tepki
 • Ödüller:
  Örnek Üye Bravo!-Dürüst Devamlılık
 • Katılım: 10/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Alman mahkemesi dayı-yeğen ilişkisine izin verdi
« : 02 Kasım 2016, 17:45:51 »


Alman mahkemesi dayı-yeğen ilişkisine izin verdi

Almanya'nın Brandenburg Eyalet Yüksek Mahkemesi, dayı-yeğen arasında yaşanan aşk ilişkisine onay verdi.

İki yıl önce 14 yaşındaki yeğeni Josephine P. ile 47 yaşındaki dayı Gerrit H.'nin aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Ailesi kızlarının dayısı ile görüşmesini engellemek istemişti.

Bild gazetesinin bildirdiğine göre, şu anda 16 yaşında olan Josephine, dayısıyla görüşmesini engellemek isteyen ailesini mahkemeye verdi. Kızın başvurusunu görüşen Brandenburg Eyalet Yüksek Mahkemesi, ailenin kızlarının kendisinden 30 yaş büyük bir erkekle birlikte olma isteğini kabullenmek durumunda olduğunu belirterek, kızın dayısıyla görüşmesinin yasaklanması talebini reddetti.

İlişkinin yasaklanmasının kızın sağlığı açısından sorun oluşturacağına hükmeden mahkeme, 'Kızın isteği göz ardı edilemez' dedi.

Mahkemenin kararında psikologların kızın sağlıklı olduğu ve ne istediğini bildiği yönündeki raporunun etkili olduğu belirtiliyor.

Josephine Mart 2015'te dayısıyla birlikte ortadan kaybolmuş, ailesinin talebi üzerine çıkartılan uluslararası arama sonucu, ikilinin Güney Fransa'da tatilde oldukları ortaya çıkmıştı.

KAYNAK
Alman mahkemesi dayı-yeğen ilişkisine izin verdi
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
4 Yanıt
1042 Gösterim
Son İleti 10 Haziran 2010, 18:39:37
Gönderen: El-Cezeri
0 Yanıt
1086 Gösterim
Son İleti 23 Ekim 2011, 00:39:35
Gönderen: Nevet
5 Yanıt
1364 Gösterim
Son İleti 14 Ocak 2012, 18:07:50
Gönderen: halkapınar
1 Yanıt
293 Gösterim
Son İleti 05 Mayıs 2013, 15:51:45
Gönderen: redyellow
1 Yanıt
1554 Gösterim
Son İleti 20 Nisan 2015, 12:15:40
Gönderen: prideUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak