Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 2 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 34511 Online Üye ve Ziyaretçi: 1268

GönderenKonu: Ameliyat Bıçak parası artık yasal Girişim Ücreti diye adı değişti halk perişan  (Okunma sayısı 1269 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gearW

 • ALTIN Üye
 • *
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 1362
 • Toplam Konu: 491
 • Süper Puan: 37211
 • PuanBank: 23518
 • AnındaTepki
 • Katılım: 04/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
İşte akp hükümetinin halk için diye yola çıkmasının da takiyye olduğu nasıl da ortaya çıktı. Halk ta bir amaç değil araçmış. Görün artık halk ameliyat için iki bin liraya yakın fark ücreti ödeyecek. Bu da doktorun bıçak paraı olacak. İğrenç ve haksız. İşte madem tam günü kaldırdın yerine çalışanları da memnun edecek bir düzen getiremedikleri için yeniden eskiye dönmek zorunda kaldılar. Tıpkı dış politikada ve herşeyde olduğu gibi... Bakalım yandaşlar buna ne diyecek. Yüzde elli yine hükümete aferin diyebilecek mi?
Ameliyat Bıçak parası artık yasal Girişim Ücreti diye adı değişti halk perişan
 

GoogleTaggedBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
4 Yanıt
1195 Gösterim
Son İleti 15 Aralık 2013, 12:53:32
Gönderen: LockedIn
0 Yanıt
986 Gösterim
Son İleti 07 Ekim 2011, 09:24:53
Gönderen: Red Action
1 Yanıt
720 Gösterim
Son İleti 03 Haziran 2013, 19:05:19
Gönderen: mainfriend
0 Yanıt
434 Gösterim
Son İleti 27 Eylül 2013, 04:18:38
Gönderen: trainer
2 Yanıt
1226 Gösterim
Son İleti 09 Ocak 2014, 13:50:18
Gönderen: craigUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak