Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 2 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 41150 Online Üye ve Ziyaretçi: 1010

GönderenKonu: Neden frene biraz basınca arabada hızlanma olur?  (Okunma sayısı 1968 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Boooble

 • Gümüş
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: Adana
 • Toplam İleti: 144
 • Toplam Konu: 56
 • Süper Puan: 21210
 • PuanBank: 0
 • Katılım: 06/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Sizde oluyor mu bilmiyorum ama yolda belli bir hızla giderken frene hafif bir dokunun ilginç bir biçimde arabanın hızlandığını fark edeceksiniz inanın psikolojik falan değil çoğu kez böyle oluyor. Yani tehlike yaratan cinsten birşey değil. Kısa süreli olup geçiyor. Frenen basmaya devam edince fremn hakim olmaya başlıyor. Herşey yoluna giriyor. Belki bu konudan anlayan biri vardır bizi aydınlatır.
Neden frene biraz basınca arabada hızlanma olur?
 

GoogleTaggedBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
1 Yanıt
356 Gösterim
Son İleti 24 Temmuz 2009, 16:29:09
Gönderen: metalok
1 Yanıt
530 Gösterim
Son İleti 18 Mart 2010, 10:07:11
Gönderen: metalok
0 Yanıt
5295 Gösterim
Son İleti 06 Kasım 2010, 23:09:21
Gönderen: hanedan
1 Yanıt
1406 Gösterim
Son İleti 05 Mart 2012, 17:14:06
Gönderen: Kabuska
1 Yanıt
1730 Gösterim
Son İleti 11 Ekim 2014, 21:58:22
Gönderen: FelsefeciUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak