Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 2 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 50557 Online Üye ve Ziyaretçi: 1354

GönderenKonu: Mercedes bile Teknik nedenle 136 bin arabayı geri çağırır da neden Türkler böyle yapmaz?  (Okunma sayısı 2567 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bytheWay

 • Pırlanta Üye
 • ***
 • Konuyu Açan
 • Location: Adana
 • Toplam İleti: 697
 • Toplam Konu: 293
 • Süper Puan: 33717
 • PuanBank: 27563
 • bytheway.....yawehtyb
 • Katılım: 07/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Bütün Türk firmaları ve diğer Türk menşeli otomobil firmalarının hiç geri çağırma yaptığını duydunuz mu? Hep duyarız Honda geri çağırmış Toyota geri çağırmış. Üstelik bunu dünyaya duyura duyura yaparlar. Bunlar bu kadar aptal mu neden bu geri çağırmayı basından davulla zurnayla yaparlar hiç düşündünüz mü? Enayi olmalılar. Çünkü hiç Türk firmalardan sanki herşeyi dört dörtlük yapıyormuş gibi geri çağırma duymazsınız. Rezil olur yüzleri kızarır. Yurt dışındaki dev firmalar ağtla oldukları için Türkler kadar ileri zekalı değildirler.

Oysa böyle dev firmalar bunu dünya basınının önünde yaparlar ki 'bakın biz ürettiğimiz tüm arabalara o kadar güveniyoruz ki bir arabada en ufak kusur bulmuşsak biz onu derhal geri çağırırız. Çağırmıyorsak bilin ki o araba en güvenili durumdadır.' İşte alın topluma güven vermeyi. Bizde ise bütün arabalar kuşkuludur. Çünkü Türk firmalarda çalışan yöneticilerin ticari ve ahlaki aklı yoktur.

Alıntı Yap (Seçim)
Mercedes, 136 Bin Aracını Geri Çağıracak
haber 365

Alman otomobil üretici Mercedes-Benz, ABDde 136 bin 750 adet aracını geri çağıracak.

ABD Ulusal Otoyolu Trafik Güvenliği İdaresi'nden (NHTSA) yapılan açıklamada, 1999-2004 döneminde üretilen ve ABD'de satılan 136 bin 750 adet Classe-M ve Classe-M AMG model aracın vites kolunda bulunan teknik bir arıza nedeniyle geri çağrılacağı belirtildi.

Açıklamada, sorunun giderilmesi için araçların Eylül ayından itibaren geri çağrılacağı ifade edildi.

Bytheway=Aklıma gelmişken

pontanas

Türk kafası işte ne olacak Türk dedin mi 2 metre uzağa git zararı dokunmasın  :014:


moony

bizde böyle şey olmaz sonra itibarım azalır mantığı anlık kurtarma basit düşünce
Mercedes bile Teknik nedenle 136 bin arabayı geri çağırır da neden Türkler böyle yapmaz?
 

GoogleTaggedBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
6 Yanıt
558 Gösterim
Son İleti 28 Şubat 2013, 01:59:19
Gönderen: fyonk
5 Yanıt
652 Gösterim
Son İleti 31 Aralık 2010, 02:48:56
Gönderen: gececi
3 Yanıt
500 Gösterim
Son İleti 28 Nisan 2010, 13:35:41
Gönderen: bahtiyar0011
0 Yanıt
530 Gösterim
Son İleti 15 Şubat 2012, 13:03:20
Gönderen: gearW
13 Yanıt
3493 Gösterim
Son İleti 29 Nisan 2013, 20:46:54
Gönderen: nakedUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak