Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 12417 Online Üye ve Ziyaretçi: 677

GönderenKonu: Malesef sporda da Türkiye ruhu kalmadı! Bütün kurumlarda da ruh çıktı gitti  (Okunma sayısı 823 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gazman

 • Gümüş
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: izmir
 • Toplam İleti: 140
 • Toplam Konu: 30
 • Süper Puan: 19954
 • PuanBank: 188
 • Katılım: 06/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Bütün çalışanlar kimi görsem kurumlarda ruhsuz bir şekilde çalıştıklarını söylüyorlar. Spor da bundan nasibini aldı. Kurtuluş nasıl olur ne zaman olur belli değil
Alıntı Yap (Seçim)
Maalesef Türkiye ruhu yok  :angry2:

Güney kore tatsız tuzsuz 0-0

Suat UMURHAN / VATAN SPOR
Maalesef Türkiye ruhu yok Hoca dünyaca ünlü, oyuncular, anlayış, sistem yeni... Ancak 3 maçtır yenilen Milliler, G.Kore önünde de umut vermedi.

Bir Umut, bir de Kazım?ın kafası dışında pozisyonumuz yoktu. Emre özel-resmi maç ayrımı yapmadan yine kendini attırdı. Elemelerdeki Avusturya sınavı öncesinde tablo hiç de iç açıcı değil...

TÜRK Milli Takımı, dün akşam Güney Kore karşısında ızdırap dolu bir hazırlık maçını daha 0-0?la atlattı. Takımın başına kim gelirse gelsin futbolcular, bu maçlara bir türlü konsantre olamıyor, sahada adeta çile çekiyor.

BİR takımı maça Guus Hiddink de motive edemiyorsa artık yapacak bir şey yok demek ki... Biz de genlerimize göre bir yol haritası çizmeliyiz. Belki milli takım kampında yapılacak çift kale antrenman maçı bile dün akşamki manzaradan daha zevkli olabilirdi.

http://haber.gazetevatan.com/maalesef-turkiye-ruhu-yok/358381/5
Malesef sporda da Türkiye ruhu kalmadı! Bütün kurumlarda da ruh çıktı gitti
 

GoogleTaggedBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
309 Gösterim
Son İleti 02 Ağustos 2010, 02:39:36
Gönderen: indigo
0 Yanıt
185 Gösterim
Son İleti 02 Ağustos 2010, 03:55:42
Gönderen: indigo
2 Yanıt
467 Gösterim
Son İleti 25 Haziran 2011, 20:11:39
Gönderen: kafkaf
9 Yanıt
887 Gösterim
Son İleti 18 Mayıs 2013, 13:50:55
Gönderen: Lord
1 Yanıt
406 Gösterim
Son İleti 16 Temmuz 2013, 02:20:04
Gönderen: placeboUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak