Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
2018 Yeni Yıla Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 35560 Online Üye ve Ziyaretçi: 662

GönderenKonu: Michael Jackson'ı Öldüren Serum deşifre oldu sebep Propofol ilacı  (Okunma sayısı 1048 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

protest

 • Bakır
 • *
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 31
 • Toplam Konu: 7
 • Süper Puan: 10830
 • PuanBank: 0
 • anindatepki
 • Katılım: 01/2011
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Doktor nasıl doktormuş böyle hem astronomik ücret al dev bir müzik kralına hizmette ol hem de adamı öldürecek ilaçlarını kontrol etme! Cezalandırılmalı  /-@2

Alıntı Yap (Seçim)
Michael Jackson'ı Öldüren Serum

Kasıtsız adam öldürmek suçundan yargılanan popun kralı Michael Jackson'ın özel doktoru Conrad Murray, Jackson'ın yakın koruması Alberto Alvarez'in verdiği ifadeyle iyice köşeye şıkıştı.
Davanın üçüncü gününde tanık kürsüsüne çıkan Alvarez, 'Odaya girdiğimde Michael kolları açık bir biçimde yatıyordu. Gözleri ve ağzı da açıktı' dedi.

Alvarez Jackson'un hayatını kaybetmesinin ardından, doktorun kendisinden önce etraftaki ilaçları kaldırmasını ve sonra ambulansı aramasını istediğini belirtti.

Alvarez bir poşete koyduğu ilaçlar arasında sütü andıran sıvı bir ilaçla bir serum tüpünün bulunduğunu belirtti.

Savcı David Walgren, evde bulunan sütü andıran sıvının şarkının ölümüne yol açan 'Propofol' adlı ilaç olduğunu iddia etti.
Michael Jackson'ı Öldüren Serum deşifre oldu sebep Propofol ilacı
 

GoogleTaggedBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
2 Yanıt
461 Gösterim
Son İleti 06 Haziran 2009, 00:18:49
Gönderen: GökaLp.
50 Yanıt
6705 Gösterim
Son İleti 18 Mayıs 2013, 12:25:56
Gönderen: c#apsis
0 Yanıt
361 Gösterim
Son İleti 31 Aralık 2009, 21:10:19
Gönderen: patavat
4 Yanıt
2069 Gösterim
Son İleti 13 Mayıs 2010, 09:47:59
Gönderen: fnsman33
0 Yanıt
946 Gösterim
Son İleti 20 Nisan 2011, 02:36:52
Gönderen: gececiUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak