Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 2 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 86956 Online Üye ve Ziyaretçi: 1025

GönderenKonu: Sadece onlarmı?  (Okunma sayısı 1012 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

goldenlok

 • Yakut
 • *
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 404
 • Toplam Konu: 282
 • Süper Puan: -26357
 • PuanBank: 0
 • Katılım: 01/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Sadece onlarmı?
« : 22 Nisan 2012, 15:15:23 »
Bu ülkede belirli bir statüde olanlar şiddete ve haksızlığa maruz olduklarında gündem oluyor,tabiiki olacak .Ancak büyük alışveriş mağaza,kuleler,avm vs. süslü mekenlar pahalı gösterişli arabaların artığı ,insanların sanal ve duygusuzlaştığı yerde,maalesef insan kalitesi çok çok düştü.Bu yazıları yazarken bile kaç kişi trafik magandalarınca hakarete,şiddete maruz kaldı,kaç kişi toplumsal bir ikazda bulununca (sana ne lan ) tepkisini aldı ,kaç kişi komşusunu uyarı karşılığında tehtit edildi,kaçtane  görevli hastahaneleri basan malum magandalarca darp edildi.....dahabirçok örnek verebiliriz.maalesef bir çok şeye sahip olduğunu sana modern insan???!! kalitesi çok düştü çok..
Bazen kaçıp bu diyarlardan dağları yoldaş edinesi geliyor insanın ama olmuyorki.
Hz .Mevlananın dediği gibi "Bütün güzel görünenler eğreti ,ben mutlak güzelliği istiyorum".
Sadece onlarmı?
 

Benzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
121 Gösterim
Son İleti 03 Ağustos 2010, 17:55:31
Gönderen: Newman
12 Yanıt
3199 Gösterim
Son İleti 06 Ekim 2010, 00:53:19
Gönderen: redyellow
12 Yanıt
66 Gösterim
Son İleti 31 Aralık 2010, 15:14:03
Gönderen: pride
30 Yanıt
1360 Gösterim
Son İleti 17 Ekim 2011, 19:57:50
Gönderen: bahtiyar0011
1 Yanıt
395 Gösterim
Son İleti 21 Aralık 2013, 12:29:46
Gönderen: merqezUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak