Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 31087 Online Üye ve Ziyaretçi: 833

GönderenKonu: İşte Kaddafi lincinde İslamın yerle bir edilişi Batılı gözüyle İngilizce  (Okunma sayısı 1342 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mr.teo

 • Yakut
 • *
 • Konuyu Açan
 • Location: İzmir
 • Toplam İleti: 339
 • Toplam Konu: 108
 • Süper Puan: 23759
 • PuanBank: 0
 • Katılım: 09/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]


İngilizcesi iyi olanlar daha iyi anlayacaklardır. Kendisine müslüman diyen ve inandığı Kurandan ayetler okuyanlar bu kadar haktan ayrı olabilirler mi? Bize neey o adamın sorunu deyip durmayın. Oradaki yüzlerce kişi aynı şeyi söylüyor. Mutlaka en baştakilerin de bundan haberi var. Durun demiyorlar. Bize yakışmaz inandığımız gerçeklere uymaz demiyorlar. Neden çünkü onlar kendilerini müslüman olarak biliyorlar. Onlara müslümanlıkları bunları öğretmiş. Kuranı bile ezbere bilen bu kişilerin müslüman olduğıunda şüphe yok. Hem de sıkı bir müslüman. Şu anda da bu anlayış egemen. Yani her an ters düşün sonunuzu sorgusuz sualsiz buna benzetebilirler. Kaddafi de İslam bayraktarılığı yapmıyor muydu? Onun yaptıkları bile ona derman olmadı. Şimdi bunu sorgulamaktan bile midem bulanıyor ya sizin? Muhammedin bir anlayışı ingilizce ekrana getirilmiş esirlere iyi muamele yapın diye. Muhammedi kim takar halde bu insanlar sizce insan mı? Öfke duyabilirsin. Mahkeme sonunda idam da edebilirsin. Bu işkence ve linç nedir? Hangi insanlıkta hatta hangi müslümanlık ta var? Dünyanın her yerinde böyle değil mi?


Black

Hem yine Peygamber ne demiş duyduğum kadarıyla

Esirlere iyi davran ne yersen onlara ver durursa sen de onlarla birlikte dur. Hem de senin dinkardeşin be adam yanlışı olabilir.


Hristos

Hristyan hareketinde toplumdan topluma yanlışlardan söz edilebilir ama bu derece insanlık dışı toplumsal ve bireysel muamele görülmemiştir. Malesef müslümanlık ilk çıkışından bu yana kendini kabul ettirmek için bu metodu seçmiştir. Kuran ve Muhammet söylemleri buna destek vermez görünse de.


mevladi

Hristyan hareketinde toplumdan topluma yanlışlardan söz edilebilir ama bu derece insanlık dışı toplumsal ve bireysel muamele görülmemiştir. Malesef müslümanlık ilk çıkışından bu yana kendini kabul ettirmek için bu metodu seçmiştir. Kuran ve Muhammet söylemleri buna destek vermez görünse de.


Srebrenitsa da SOY KIRIMI HIRISTIYAN SIRPLAR  yaptı hemde Avrupanın ORTA yerinde..
Avrupalılar 100 Yıllarca MEZHEP SAVAŞLARI Katliamlarını yaşadılar


Black

Öyle videolar var ki Allahuekber eşliğinde diri diri insanları yakanlar insanları kuş gibi vuranlar bunlar Allah ile islam ile bunları yapıyor işte dğeişen nedir masum bir amerikalı kaddafi gibi linç ediliyor
Bu mudur insalık bu mudur müslümanlaık din nedir neye yarar allahaşkına bir söyleyinİşte Kaddafi lincinde İslamın yerle bir edilişi Batılı gözüyle İngilizce
 

GoogleTaggedBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
3 Yanıt
1669 Gösterim
Son İleti 13 Haziran 2009, 23:12:12
Gönderen: Şiddetsiz Geçimsiz
2 Yanıt
532 Gösterim
Son İleti 13 Ocak 2010, 15:32:44
Gönderen: vatos
10 Yanıt
1620 Gösterim
Son İleti 24 Şubat 2011, 14:50:09
Gönderen: alabora
2 Yanıt
321 Gösterim
Son İleti 21 Ağustos 2011, 17:26:36
Gönderen: El-Cezeri
16 Yanıt
1627 Gösterim
Son İleti 19 Kasım 2012, 04:50:52
Gönderen: gladyoUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak