Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 3 Açılan Konular: 2 Okunan sayfa sayısı: 79064 Online Üye ve Ziyaretçi: 1369

GönderenKonu: Boks Futbol her sahada İşte spor dünyasının unutulmaz kareleri  (Okunma sayısı 1048 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bravioBu sahnelere tanıklık etmenin hazzı da bir başkadır. Biz yetişemedik bari görselinden mahrum kalmayalım. İngiliz basını, spor tarihinin gelmiş geçmiş en unutulmaz karelerini belirledi. Boksun efsane ismi Muhammed Ali'nin, Sonny Liston'ı henüz ilk raundda nakavt ettiği fotoğrafın zirvede yer aldığı listede, kimler yok ki!..

Boks Futbol her sahada İşte spor dünyasının unutulmaz kareleri
 

Benzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
1 Yanıt
1214 Gösterim
Son İleti 01 Şubat 2010, 11:30:36
Gönderen: M
0 Yanıt
693 Gösterim
Son İleti 02 Ağustos 2010, 04:18:13
Gönderen: Newman
2 Yanıt
260 Gösterim
Son İleti 22 Ağustos 2010, 00:53:40
Gönderen: redyellow
45 Yanıt
17352 Gösterim
Son İleti 04 Aralık 2012, 00:08:44
Gönderen: inancveahlak
0 Yanıt
412 Gösterim
Son İleti 02 Temmuz 2013, 06:31:16
Gönderen: redyellowUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak