Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 3 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 35157 Online Üye ve Ziyaretçi: 1050

GönderenKonu: Tayyip niye hala çok kızgın ve bağırıyor tarihe hırsız diye geçtiği için  (Okunma sayısı 3372 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gearW

 • ALTIN Üye
 • *
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 1362
 • Toplam Konu: 491
 • Süper Puan: 37788
 • PuanBank: 22308
 • AnındaTepki
 • Katılım: 04/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Düşünün Tiran Tayyipin elde etmedigi bir şey kaldı mı kalmadı.  Ne istediyse orayı kendine bağladı.  Neyi olmak istediyse hepsini hepsini elde etti.  Cumhurbaşkanı olmak son makamdi onu da aldı oturdu.  Peki şimdi hala sanki elinden birseyi alınmış gibi neden bagisirip duruyor.  Neden yine hakaret ve tehditlere devam ediyor.  Bir anlamı var mi. Yok ama devam ediyor gittikçe artan hırsla. Iste bunun nedeni herkes unutsa da tarihin unutmayacağı bir sofat var HIRSIZ TAYYIP diye yazıldı.  Bunu silme gücü yok ta ondan başka da derdi yok. Bu hırsla giderse sağlığı zaten bozuk daha da bozulacak.  Parayi da buldu mu yetmiş ceddine yeter. Daha neden kin ve düşmanlık ediyor ki yok paralel yok bilmem kim diye.  /&).
Bu iletiyi beğenen üyeler: gızgın


gızgın

Adam yazık hala cumhurun başkanı olamadı ne yapsın yazık ciyak ciyak ötüyor  :s3: :sarcastic:
Tayyip niye hala çok kızgın ve bağırıyor tarihe hırsız diye geçtiği için
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
1 Yanıt
614 Gösterim
Son İleti 24 Haziran 2009, 14:50:08
Gönderen: hötürsel
0 Yanıt
229 Gösterim
Son İleti 26 Temmuz 2010, 15:12:57
Gönderen: gölge
0 Yanıt
439 Gösterim
Son İleti 19 Aralık 2011, 00:31:46
Gönderen: gızgın
2 Yanıt
544 Gösterim
Son İleti 09 Eylül 2012, 11:08:41
Gönderen: minimum
2 Yanıt
734 Gösterim
Son İleti 06 Nisan 2013, 14:34:27
Gönderen: placeboUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak