Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 3 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 35176 Online Üye ve Ziyaretçi: 1050

GönderenKonu: Şer Güçler En değerli Varlığımızı Elimizden Almaya Çalışıyorlar!!!  (Okunma sayısı 1294 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

vertyucek

 • Demir
 • *
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 18
 • Toplam Konu: 9
 • Süper Puan: -3629
 • PuanBank: 0
 • anindatepki
 • Katılım: 06/2017
  YearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym
Rahman Rahim Allah ' ın adı ile başlarım. Alemlerin Rabbı Allah ' a hamd olsun. Salât ve selâm, PEYGAMBER EFENDİMİZ ' in ve BÜTÜN PEYGAMBERLERİN Onların pak âlinin ve ashabının tümüne.

وَمَا تَوْفِيقِي إِلاَّ بِاللّهِ عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ وَإِلَيْهِ أُنِيبُ
ve mâ tevfîkî illâ billâh, aleyhi tevekkeltu ve ileyhi unîb
selamun aleyküm rahmetullahi ve berakatühü

Değerli Kardeşler videoları dikkatle izlemenizi ve yazıyı dikkatle okumanızı EHLİ SÜNNET VEL CEMAAT AKİDESİNİ öğrenip çocuklarımıza da öğretmenizi aksi takdirle bu konuda hassas olmadığımız için şer güçlerin emellerine ulaşacağını size haber veriyorum!!!

MİSYONERLERİN İTİRAFLARI izleyiniz:

&spfreload=5


Bizi 1071'de muzaffer eyleyip bu cennet vatanı miras eyleyen ne idi?sırpsındığında haçlılara karşı muzaffer eyleyip ilerlememize sebep olan şey neydi?1453'te İstanbulları fethettirip PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM'İN müjdesine ulaşmış bir millet olmamızı,Avrupanın kapılarını açmamızı bize kazandıran şey neydi?ya 15 temmuzda algı operasyonları sonucu kandırılmış kardeşlerimizin önümüze sürdüğü tanklara çıplak ellerimizle dur dedirten güç neydi?İMAN-DİN ve EHLİ SÜNNET oluşumuz!!!İşte şer güçlerde bizim gücümüzü İmanımızdan,dinimizden EHLİ SÜNNET YANİ PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM'İN yolunda oluşumuzdan bunlardan öğrendiklerimizle yalnız CENAB'I ALLAH CELLE CELALÜH'E inanıp,güvendiğimizden güçlü olduğumuzu biliyorlar ve ehli sünneti düşman olarak görüyorlar.bizi yok etmek içinde bunları yok etmeyi planlıyor,bizi bu konularda cahil bırakmak için ellerinden geleni yapıyorlar!!!

İMAN-DİN ve EHLİ SÜNNET oluşumuz!!!Evet söylediğim kelimelerin ilk 2'sini hepimiz çok iyi anladık ama 3.'sünü yani ehli sünneti pek kimse bilmiyor ve hatta önemsemiyor önemsemediğimiz,bilmediğimiz içinde bu bizim için çok ama çok önemli olan parçayı yavaş yavaş kaybediyoruz.eğer kaybedersek zaten diğer 2'side kaybolup gitmiş olacak.ben size kısaca açıklamaya çalışacağım ama asıl önemli olan şey sizin özellikle CÜBBELİ AHMED HOCAMIZIN ilmi sohbetlerine devam edip neyin ne olduğunu iyice anlamaya çalışmanız olacak.CÜBBELİ AHMED HOCA benim babamınoğlu değil hayatımda videolar'dan,tvlerden,radyo gibi yerlerden başka yerde de görmedim ama bu işin bayraktarı bu adam!!!tıpkı FATİH gibi,Sultan 1. MURAD gibi,ALPARSLAN gibi bu işin güvenilir kaynağı O... ilmi açıdan bu adamcağız!!!şimdi gelelim ehli sünneti olabildiğince kısaca açıklamaya.

MÜBAREK DİNİMİZ İSLAM'IN en önemli kaynaklarından 1.AYETİ KERİMELER 2.HADİSİ ŞERİFLER ve PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM'İN  uygulamaları olan SÜNNETİ SENİYEDİR.İşte hadisi şeriflere ve sünneti seniye'ye itaat ettiğimiz için bunlar bizi EHLİ SÜNNET yapar.ama bu gün bu konunun ne olduğunu tam olarak bilmediğimiz ve şer güçlerin eline bıraktığımız için altı oyuluyor ve şer güçlerin maşası olmuş Mustafa İSLAMOĞLU,Mehmet OKUYAN,Abdulaziz BAYINDIR,Bayraktar BAYRAKLI gibi nice sözüm ona ilahiyatçı kisvesine bürünmüş fakat aslında bu Milletin en büyük değeri olan DİNE ve EHLİ SÜNNET vel cemaat oluşuna düşman bunlar gibi diller tarafından nuru söndürülmeye unutturulmaya ve inkar edilmeye çalışılıyor.BUNLARI DİNLEMEYELİM BUNLAR BİLEREK VEYA BİLMEYEREK MİSYONERLERİN MAŞALIĞINI YAPIYORLAR!!!çünkü hadis ve sünnet inkarcısı ekollerin vede HAZRETİ KUR'AN ve HAZRETİ İSLAM'A uygun olmayan birçok işleri var.Mustafa İSLAMOĞLU kaderi inkar ediyor,Abdulaziz BAYINDIR CENAB'I ALLAH CELLE CELALÜH'E iftira ederek geleceği bilmez diyor,Mehmet OKUYAN MERYEM ANAMIZ RADIYALLAHU ANHA'YA iftira ediyor,Bayraktar BAYRAKLI hadislerin değerini hafife alıyor ve daha nice şeyler burada detaya girmek istemiyorum.bunlara yapılan reddiyeleri okuyup,izleyerek neyin ne olduğunu bunların İSLAM'A nasıl zarar verdiklerini görebilirsiniz.

İşte size benim nacizane uyarı kabilinden izlettiğim bu iki videodaki uyarılara kulak asmanız ve HAZRETİ KURA'NA,HADİSİ ŞERİFLERE SÜNNETİ SENİYYEYE azı dişleriniz ile sarılıp korumanız ve çocuklarınıza sağlam bir miras olarak bunları bırakmanız gelecek nesillerimizin din-iman gibi en önemli değerlerimiz açasısından çok önemli...lütfen dikkate alıp HADİSLERE,ve PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM'İN uygulamaları olan SÜNNETİ SENİYYEYE yani EHLİ SÜNNETE sahip çıkalım öğrenelim öğretelim.CENAB'I ALLAH CELLE CELALAÜH'E emanet olunuz.ikinci videoyuda dikkatle izleyiniz.
ALLAH-U ALEM (CENAB'I ALLAH CELLE CELALAÜH en doğrusunu bilir.)

HADİSLERİN ÖNEMİ VE HADİSLERLE SAYGISIZLIĞIN SONUÇLARI

&spfreload=5

ALLAH ' U ZÜLCELALE sonsuz sınırsız istiğfarı tevbe,hamd ve şükür, PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM ' E,BÜTÜN PEYGAMBERLERİMİZ ALEYHÜMÜSSELAMLAR ' A, EHLİBEYT ve ASHABINA sonsuz sınırsız salatu selam olsun.CENAB ' I MEVLA bizi affetsin,bağışlasın mağfiret ve hidayete erdirip orada daim etsin azabından korusun,sonsuz rahmetine ve Cennetine dahil etsin.her türlü şerden daima korusun bizlere darda kalmışlara yardım etsin amin.hakkınızı helal edin selam ve dua ile


« Son Düzenleme: 28 Haziran 2017, 03:47:04 Gönderen: vertyucek »Şer Güçler En değerli Varlığımızı Elimizden Almaya Çalışıyorlar!!!
 

TaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
1365 Gösterim
Son İleti 18 Eylül 2010, 22:02:18
Gönderen: marophat
0 Yanıt
513 Gösterim
Son İleti 25 Kasım 2010, 10:26:17
Gönderen: paired
2 Yanıt
1103 Gösterim
Son İleti 26 Şubat 2014, 20:11:40
Gönderen: gızgın
2 Yanıt
366 Gösterim
Son İleti 26 Aralık 2012, 00:47:43
Gönderen: redyellow
2 Yanıt
1162 Gösterim
Son İleti 15 Aralık 2013, 21:58:32
Gönderen: krakulaUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak