Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 3 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 34839 Online Üye ve Ziyaretçi: 1049

GönderenKonu: Ölenler Hristyan olsa ayağa kalkarlardı Sen hiç onlar için ayağa kalktın mı!  (Okunma sayısı 3528 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

vertyucek

Anladığım kadarı ile bu olanları müslümanlara yüklüyorsunuz.sizin çevrenizde bunlar var olabilir ama asla çoğunluk Müslümanlarda böyle bir öğreti yoktur zorless lütfen dosdoğru şeyler söyleyelim.
Ölenler Hristyan olsa ayağa kalkarlardı Sen hiç onlar için ayağa kalktın mı!
 

Benzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
2 Yanıt
1009 Gösterim
Son İleti 14 Eylül 2011, 01:17:02
Gönderen: komün
2 Yanıt
465 Gösterim
Son İleti 29 Nisan 2011, 01:55:42
Gönderen: kaptan
0 Yanıt
380 Gösterim
Son İleti 18 Ekim 2011, 04:51:22
Gönderen: raprap
4 Yanıt
8003 Gösterim
Son İleti 20 Ekim 2014, 23:14:38
Gönderen: paydaş
5 Yanıt
1411 Gösterim
Son İleti 16 Ağustos 2014, 19:35:34
Gönderen: gearWUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak