Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 11890 Online Üye ve Ziyaretçi: 686

GönderenKonu: İnsanlığın genini yeniden formatlamak lazım  (Okunma sayısı 304 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tyTynn

 • Gümüş
 • *
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 159
 • Toplam Konu: 69
 • Süper Puan: 21824
 • PuanBank: 0
 • www.anindatepki.com
 • Katılım: 01/2010
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
İnsanlığın genini yeniden formatlamak lazım
« : 20 Mart 2010, 13:54:00 »
Hergün internet sayesinde öyle şeyler duyuyoruz ki bu olamaz bu inanlık dğeil diye çoldırıyoruz.Bu günden güne artıyor veya çok duymaya başlıyoruz. Ya insan bu değildi veya insanlık bozuldu. O zaman formatla gitsin.

Nasıl yapılabilir bilmiyoruz.

Alıntı Yap (Seçim)
Oğlunu internette satılığa çıkardı


ABD'nin Washington Eyaleti'ne bağlı Spokane kentinde, bir babanın internet üzerinden verdiği ilanla 4 yaşındaki olgunu satılığa çıkarması, kamuoyunda şok etkisi yarattı.

DHA


Yerel gazete ve televizyonlara yansıyan haberlere göre, adını `Rick Obelophy' olarak açıklayan baba, bedava ilan sitesi craigslist'te yayınladığı ilanla, 4 yaşındaki çocuğunu satacağını duyurdu. İlana `4 yaşında erkek çocuğu, 5 bin dolar, Spokane' diye başlık atan baba, `Gavin' adlı çocuğuna ilişkin verdiği bilgide, "Yüzünden gülücükler eksik olmayan harika bir çocuk" sözlerine yer verdi. Spokane polisinin yani sıra FBI'yı da alarma geçiren ilan haberlere de yansıyınca ABD kamuoyunda sok etkisi yarattı. Polis ve FBI'nın mahkeme kararı ile ilan sitesi craigslit'ten ilanı veren kişinin bilgilerine ulaştı ancak, ilanda adi yazılı Rick Obelophy adlı kişiye ulaşamadı.

Internette verdiği ilana bir de çocuğunun fotoğrafını da ekleyen baba, 5 bin dolar karşılığında satılığa çıkardığı 4 yasındaki oğlunun, `çok fazla huysuzluk yapmadığı, huysuzluk yaptığı zamanlarda da saatlerce bağırdığı' bilgilerine yer verdi. Çocuğuna bakabilecek ekonomik gücü olmadığı için satılığa çıkarmak zorunda kaldığını anlatan baba, verdiği ilanda "Bağırdığı zamanlarda yüklüklerden birine kilitliyorum ve bu yöntem genellikle işliyor" dedi.


single

İnsanlığın genini yeniden formatlamak lazım
« Yanıtla #1 : 22 Mart 2010, 13:39:03 »
Evet böyle birşey olsa iyi olur çünkü çok virüs girdi genler bozuluyor insanlar insanlıktan yakında çıokmış olacak hayvandan beter olacağız


gavur

 • AS Üye Olacağım!
 • *
 • Toplam İleti: 6
 • Toplam Konu: 1
 • Süper Puan: -52954
 • PuanBank: 0
 • 50
 • Katılım: 07/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Ynt: İnsanlığın genini yeniden formatlamak lazım
« Yanıtla #2 : 25 Mart 2010, 16:02:00 »
Formatta kurtarmaz artık. insanlığa son vermek lazım. İnsan hatalı mamul olarak tarihteki yerini almalı. Kimse kurtaramaz.

Bir annenin 10 yaşındaki kızını kokainle değiştirmesi kamuoyunda sarsıntı yarattı

ABD'nin Washington eyaletine bağlı Spokane kentinde, bir babanın internet üzerinden verdiği ilanla 4 yaşındaki oğlunu satılığa çıkarmasının ardından, Michigan'da 45 yaşındaki bir annenin, 10 yaşındaki kızını, 67 yaşında bir adamla birlikte olması için kokain karşılığında değiş tokuş etmesi Amerikan kamuoyunu bir kez daha sarstı.

Elde edeceği uyuşturucu karşılığında kendi öz kızını pazarlayan Angela A. Blackwell adlı kadın, birinci derecede cinsel suç islemeye aracı olduğu, reşit olmayan çocuğuna kotu davrandığı, kendi öz evladını uyuşturucu elde etmek için cinsel amaçlı pazarladığı suçlamalarıyla tutuklandı.

Angela A. Blackwell'in, kokain karşılığında öz kızını pazarladığı Johnnie L. Griffin'in ise polis tarafından arandığı belirtildi. Çocuk yastaki kızını, kendisinden 57 yaş büyük birisine pazarlayan annenin yanı sıra kayıplara karışan Johnnie L. Griffi, yargılanmalarının ardından suçlu bulunmaları durumunda 25 yıla kadar hapis cezasına çarptırılabilecekler.

Amerikan kamuoyu, geçtiğimiz günlerde de bir babanın bedava ilan sitesi craigslist'te, verdiği "4 yaşında erkek çocuğu, 5000 dolar" ilanıyla sarsılmıştı.
İnsanlığın genini yeniden formatlamak lazım
 

Benzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
3 Yanıt
386 Gösterim
Son İleti 16 Ekim 2009, 03:54:30
Gönderen: YuNuSsss
19 Yanıt
1899 Gösterim
Son İleti 05 Nisan 2010, 02:45:25
Gönderen: M
107 Yanıt
10631 Gösterim
Son İleti 30 Ağustos 2010, 15:49:32
Gönderen: redyellow
5 Yanıt
477 Gösterim
Son İleti 07 Ekim 2010, 12:27:33
Gönderen: KırkAyaK
1 Yanıt
307 Gösterim
Son İleti 22 Ekim 2010, 18:13:47
Gönderen: halkapınarUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak