Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 8402 Online Üye ve Ziyaretçi: 584

GönderenKonu: Habertürk Basın Kulübü AKP kulübü mü oldu? Hiç karşıt çıkmıyor da  (Okunma sayısı 1289 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gızgın

 • Pırlanta Üye
 • ***
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 977
 • Toplam Konu: 355
 • Süper Puan: 31730
 • PuanBank: 23104
 • Katılım: 05/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
Nerde eski o basın kulübü programları? Kanal 7'deki sunucuyu artık habertürk'te basın kulübünde sunucu olarak görüyoruz. İyi de basın kulübünün adı da değişsin akp kulübü olsun. Adeta o program en çok izlenen haber kanalında akp'li ünlülerin gelip boy gösterme ekranı oldu. Bu danışıklı bir iş gibi geliyor bana. Show Tv Ciner'e hediye edilince tabi akp'de sunucusunu oraya transfer edip arzı endam etmeye başladılar. Şimdiiye kadar dişe gelir bir akp karşıtının geldiğini görmedim. Bakalım göreceğiz.

Eski basın kulübü programlarını düşündüm de oraya gelen siyasiler bir basın ordusunun dişli sorularına muhatap olurdu. Her kesimden medyanın laf yapanları gelirdi. Şimdi onların videolarını koyalım.Şimdi ise bakın nasıl ve kimler basın kulübünde..Bu konu, asağıdaki bölümlerde de gösteriliyor:
Habertürk Basın Kulübü AKP kulübü mü oldu? Hiç karşıt çıkmıyor da
 

GoogleTaggedBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
2 Yanıt
470 Gösterim
Son İleti 03 Şubat 2011, 23:26:01
Gönderen: loose
36 Yanıt
2223 Gösterim
Son İleti 20 Ağustos 2009, 21:54:42
Gönderen: marophat
4 Yanıt
317 Gösterim
Son İleti 13 Haziran 2010, 14:06:41
Gönderen: pride
0 Yanıt
386 Gösterim
Son İleti 02 Ağustos 2010, 04:55:59
Gönderen: Newman
12 Yanıt
51 Gösterim
Son İleti 15 Ağustos 2012, 00:05:24
Gönderen: El FuegoUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak