Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 12271 Online Üye ve Ziyaretçi: 675

GönderenKonu: GÂVUR'UN ÜLKESİ...  (Okunma sayısı 1052 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MetinMATT

 • Bakır
 • *
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 27
 • Toplam Konu: 27
 • Süper Puan: -1983
 • PuanBank: 0
 • anindatepki
 • Katılım: 12/2017
  YearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
GÂVUR'UN ÜLKESİ...
« : 26 Ocak 2018, 02:52:28 »
EY GÂVURUN ÜLKESİNDE KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN BEŞER!

Gavurun ülkesinde yedi sülalenin refahını sağlarsın, insani şartlarda çalışır ve yaşarsın; tüm özlük haklarından, demokrasisinden faydalanırsın. Gavurun LAİK memleketinde, dinini özgürce yaşarsın, istediğin şekilde örgütlenir, ibadetini yapar, cemaatini kurar, ideolojini ve inancını anlatma imkanı bulursun. Gavur'un Facebook'unu, Twitter'ini kullanır, Iphone'nundan burnunu çıkarmazsın. Gavur sana ülkesinde inanç da dahil tüm özgürlükleri sunarken, sen bir yılbaşına tahammül edemez, günler öncesinden propagandaya başlarsın. Gavurun ülkesinde olsa ayağa kalkacağı şeylerde; hırsızlık, yolsuzluk, taciz, tecavüz, kadın-çocuk istismarı vs. "mümin zikrinde gerek" diyerek ortalarda görünmezsin... Bu örgütleri gavur başımıza sarıyor der, o örgütlerle birçok hadiste birleşirsin. 1400 senedir orucu neyin bozduğunu halâ anlayamadın, 2000 sene daha geçse Noel ile yılbaşının farkını da asla anlayamazsın. Noel'e alternatif, "Mekke Fethi" uydurur ezikliğini tolere etmeye çalışır, ertesi gün fetih metih hatırlamazsın. Hayatında bir kitap okumuş onu da gırtlağından aşağıya indirememişsin.. Ne sanattan haberin var ne bilimden ne de ilimden.. Ne kendi Dede Efendi'ni tanırsın ne gavurun Mozartı'nı. Ne kendi Fuzuli'ni bilirsin ne gavurun Puşkini'ni. Ne kendi İbn-i Sina'ndan haberin var (ki onlar dahi sana göre bilime bulaşmış gavurlardır) ne gavurun Nikolası'dan.. Ne bir kuple şiir okursun ne de bir kuple müzikten nasibin vardır...
Velhasıl, insanlığın başına belasın! Gavur senin Mevlâna'nı, Yunus'unu senden iyi bilir, ziyaret eder, hürmet eder. Sense gavurun Noel babasının kafasına silah dayarsın... Sözüm meclisten içeri; sen gavura kurban ol! Müslümanlık insan içindir, sen önce bir insan ol!..


GÂVUR'UN ÜLKESİ...
 

GoogleTaggedTaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
3 Yanıt
3647 Gösterim
Son İleti 26 Ekim 2014, 18:24:39
Gönderen: yuhu23xy
17 Yanıt
1350 Gösterim
Son İleti 15 Eylül 2012, 16:09:31
Gönderen: 4.MaymunUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak