Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 6443 Online Üye ve Ziyaretçi: 906

GönderenKonu: Dünya Amerika ve diğerleri olarak ikiye ayrılır diğerleri İran ve Suriye  (Okunma sayısı 344 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akhai

 • Gümüş
 • *
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 135
 • Toplam Konu: 40
 • Süper Puan: 19027
 • PuanBank: 0
 • www.anindatepki.com
 • Katılım: 12/2008
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]


Dünya eskiden ne güzeldi diyebilirim.Daha önce de  bundan şikayet ediyorduk. İki kutuplu dünya diken üstündeydi. Rusya ABD silah ve nükleer yarış içindeydi. Arada göklere hakim olma şeyi aslında bilimsel yarış ta oluyordu uzay çalışmaları falan. Şu anda artık tek kutuplu dünyada iyice tehlikeli hal almaya başladı. Yine eskiden darbeler üzerinden işlerini yürüten Amerika şimdi halkarı tahrik ederek hükümetleri yıkıp değiştiriyor. Değişik bir darbe türü deneniyor açıkça. Suriye göz göre bu duruma itilmedi mi? Ortada ne vardı da böyle oldu? Tek tık çıkmayan Suriye de bir el biranda ateşe dönderdi orasını. Sonra da adına oraya insanlık götüreceğiz derler.  :s20: :s19: :nono:

Dünya Amerika ve diğerleri olarak ikiye ayrılır diğerleri İran ve Suriye
 

Benzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
3 Yanıt
1997 Gösterim
Son İleti 06 Kasım 2012, 01:43:48
Gönderen: sunny
7 Yanıt
410 Gösterim
Son İleti 31 Temmuz 2009, 01:37:21
Gönderen: süperpozisyon
6 Yanıt
864 Gösterim
Son İleti 15 Aralık 2009, 20:38:01
Gönderen: mr.teo
4 Yanıt
1102 Gösterim
Son İleti 23 Temmuz 2010, 19:29:36
Gönderen: Raskolnikov
8 Yanıt
413 Gösterim
Son İleti 08 Ocak 2011, 12:03:23
Gönderen: prideUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak