Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
01 Eylül 2017 Kurban Bayramına Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 18163 Online Üye ve Ziyaretçi: 442

GönderenKonu: Dincilerin esas fikri budur 'Demokrasi kafir oyuncağı' olup cihat biat esastır  (Okunma sayısı 354 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

LockedIn

 • Pırlanta Üye
 • ***
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 647
 • Toplam Konu: 295
 • Süper Puan: -14993
 • PuanBank: 18932
 • Çok bağıranlar gündüz bile korkanlardır
 • Katılım: 05/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]


Hep söylenir ama dindar kimseler dinde zorlama olmaz dinde serbestlik vardır derler. Habuki kazın ayağı öyle değildir. Dinciler için mutlak itaat vardır. Dine girmek orunlu olup cıkanlar öldürülür. El kesilir recm ile ziina eden kadınlar taşlanarak öldürülür. Bunun için de demokrasi şeytan icadıdır diye kabul edilir. Adalet hep böyle biat 1400 yıl öncenin anlayışı ile karar verilir. 3 yaşında kızlara nikah kıyılır diyen göye din imamının açıklamları.

Alıntı Yap (Seçim)
'Altı yaşında çocukla evlenilebilir', 'Üç yaşında kız çocukları amcalarının yanına külotla çıkmamalı', 'Kız çocukları cehennem kadar risktir" gibi sözleriyle tepki çeken Sosyal Doku Vakfı Başkanı Nurettin Yıldız, bu kez demokrasiyi hedef aldı.

Nurettin Yıldız demokrasiye ilişkin yaptığı açıklamada, 'Müslüman cihattan soğursa kaybeder. Demokrasi kafir işidir' şeklinde ifadeler kullandı. Demokrasinin Müslüman'a uygun olmadığını belirten Nurettin Yıldız, 'Müslüman onu giyince bol olur. Yürüyemez. Parmaklarını sıkar.' dedi. Türkiye'de Gülen Cemaati'nin 15 Temmuz darbe girişimi sırasında hayatını kaybedenlere "Demokrasi Şehitleri" denirken, Nurettin Yıldız'ın demokrasiye ilişkin bu sözleri tepki çekti.

Nurettin Yıldız'ın o ifadeleri şöyle:

'Müslüman da bilmeli ki bütün alternatifleriyle cihattan soğuduğu sürece kaybeder. Demokrasi kafirin üzerine ayarlanmış bir oyuncaktır. Onun kafasına uygun bir külahtır. Onun ayağına uygun bir ayakkabıdır. Müslüman onu giyince bol olur. Yürüyemez. Parmaklarını sıkar. Hile, savaş, taktik doğru şeyler bunlar. Naçar için demokraside kullanılabilir bir çare olabilir. Ama inandığımız şey değildir.'

Odatv.com
Dincilerin esas fikri budur 'Demokrasi kafir oyuncağı' olup cihat biat esastır
 

GoogleTaggedTaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
2134 Gösterim
Son İleti 30 Mart 2009, 12:12:03
Gönderen: Müdür
2 Yanıt
423 Gösterim
Son İleti 23 Ekim 2012, 18:52:38
Gönderen: Nevet
2 Yanıt
408 Gösterim
Son İleti 17 Haziran 2013, 20:51:12
Gönderen: Nevet
2 Yanıt
455 Gösterim
Son İleti 20 Mart 2012, 21:58:23
Gönderen: El-Cezeri
3 Yanıt
1059 Gösterim
Son İleti 01 Nisan 2014, 06:45:51
Gönderen: blazerUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak