Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 1 Açılan Konular: 0 Okunan sayfa sayısı: 26480 Online Üye ve Ziyaretçi: 861

GönderenKonu: Cimbom fanatiklerine gece vakti Taksim serbest emekçiye gündüz yasak  (Okunma sayısı 288 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

krakula

 • Pırlanta Üye
 • ***
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 846
 • Toplam Konu: 302
 • Süper Puan: 28034
 • PuanBank: 7288
 • leb de desen leblebi de desen anladığım kadardır
 • Katılım: 05/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]
İşte hükümetin ve valiliğin katılanların düşer diye tehlike gördüğü Taksim meydanına şampiyonluk kutlaması gecesi binlerce kişi Taksime yüyüyor çoşku ve hoplama zıplama eşliğinde inşaata yakın alanlara gidiliyor ama nedense risk ve tehlike olmuyor. Kimse çukura mukura düşmüyor. Gündüz gözüyle emekçilerin tamanen bilinçli aklı başında eylemi aman inşaata düşerler diye engelleniyor. Gaz sıkılıyor cop kullanılıyor. Şimdi bu adalet mi? Bu iki yüzlülük nasıl bir zihniyet? AKP'li ya da Valilik yetkilis o başka bu başka işmiş diye mazareti suçundan beter bir açıklama yaptı. Ne demek yani suç emekçi olmakta mı? Koyun millete yakışır  :s19:

ha drakula, ha krakula nasılsa ikisi de yok!Cimbom fanatiklerine gece vakti Taksim serbest emekçiye gündüz yasak
 

Benzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
5 Yanıt
3389 Gösterim
Son İleti 31 Mart 2011, 16:41:46
Gönderen: Ülkü
3 Yanıt
3171 Gösterim
Son İleti 22 Mart 2011, 00:46:37
Gönderen: inancveahlak
1 Yanıt
538 Gösterim
Son İleti 15 Ocak 2013, 02:44:54
Gönderen: offline
1 Yanıt
294 Gösterim
Son İleti 24 Mayıs 2013, 12:02:19
Gönderen: was
3 Yanıt
994 Gösterim
Son İleti 28 Mayıs 2013, 20:03:51
Gönderen: gölgeUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak