Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır. Hz.Muhammed..
31 Mart 2019 Türkiye Genel Yerel Seçimine Kalan Süre:
Anlık değişen canlı forum verileri...

Mesajlar: 2 Açılan Konular: 1 Okunan sayfa sayısı: 22542 Online Üye ve Ziyaretçi: 901

GönderenKonu: Burak cinayetinde karanlık dolap yine AKP devletini mi gösteriyor DHKP-C kim?  (Okunma sayısı 834 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ekşın

 • ALTIN Üye
 • *
 • Konuyu Açan
 • Toplam İleti: 1120
 • Toplam Konu: 241
 • Süper Puan: -35245
 • PuanBank: 13086
 • Katılım: 03/2009
  YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Profili Görüntüle
 • [Puan Gönder]
 • [Puan İste]


Bir anda başbakanın diline dolamasından başlarsak bu cinayet te çok şaibe taşıyacak gibi görünüyor. Grup önce tahrik edilip resmen kensin çatışma ihtimali olan alana yönlendiriliyor. Sonra orada birden elektirkler gidiyor. Ortam karanlık. Bir karambol oluyor. Kavga dövüş derken silahlar patlıyor ve bir genç insan yere düşüyor. Ondan sonra oradaki mobese gibi kayıtlar da yok. Peki ne oluyor sıcağı sıcağına DHKPC örgütü biz öldürdük diyor. Yani karanlıkta ne yaptığını bilen biri derhal üstleniyor. Profesyonel bir örgüt böyle pat diye böyle üstlenmez. Çünkü cinayetin gerekli sansasyonu sağlaması lazım. Ondan sonra da dikkat çevrilmiş topluma biz öldürdük denir. Başbakan da nerdeyse bu açıklamaya paralel mitingde ayn şeyi açıklıyor. Oysa devlet üst yetkilileri olay kesinlik kazanmadan araştırma gelmeden bunu açıklamazlar.

Sonuçta iktidara Berkin cinayetine denk mitingde magdur edebiyatı yaratmak için güzel bir fırsat yaratılmış oldu mu oldu. Şimdi DHKP-C kimin örgütü diye sormak lazım. Nedense bu devasa iktidar paralel deyip dururken rahat rahat DHKPC örgütü diyebiliyor. Sanki kuş sevenler derneği der gibi doğal sesle söylüyor. Bir de mal bulmuş mağribi gibi malmeze yapacak iş doğmuştur. Yani birileri ki anladınız onları siz bir masum gence kıymaktan çekinmemiştir. Hesap sorulur.

Berkin'e de Burak'a da rahmet olsun uzanan eller kırılsın. Arkasında olan kim varsa yurdu yuvası dağılsın.
Burak cinayetinde karanlık dolap yine AKP devletini mi gösteriyor DHKP-C kim?
 

GoogleTaggedTaglerBenzer Sayılabilecek Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
1 Yanıt
322 Gösterim
Son İleti 28 Temmuz 2010, 11:59:36
Gönderen: EngineerInDefenceInd
2 Yanıt
473 Gösterim
Son İleti 17 Ocak 2011, 22:23:37
Gönderen: El Fuego
6 Yanıt
1881 Gösterim
Son İleti 16 Aralık 2012, 13:37:50
Gönderen: gölge
4 Yanıt
1293 Gösterim
Son İleti 18 Ocak 2013, 05:45:49
Gönderen: blazer
0 Yanıt
626 Gösterim
Son İleti 27 Eylül 2013, 11:30:01
Gönderen: prideUNUTMAYALIM Anayasa: Madde 25. Herkes, düşünce ve kanaat hürriyetine sahiptir.
Her ne sebep ve amaçla olursa olsun kimse, düşünce ve kanaatlerini açıklamaya zorlanamaz; düşünce ve kanaatleri sebebiyle kınanamaz ve suçlanamaz.

Madde 26. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİ

Madde 19 : Herkesin düsünme ve anlatma özgürlügü vardır. Buna göre, hiç kimse düsüncelerinden dolayı rahatsız edilemez. Ayrıca ülke sınırları söz konusu olmaksızın bilgi ve düsünceleri her türlü araçla aramak, sağlamak ve yaymak hakkına sahiptir.Sitemiz forum sistemi olduğu için önceden izin alınmaksızın ve sonradan haber verilmeksizin konular açılabilmekte ve yorumlar yapılmaktadır. Eğer bu siteyi şu anda geziniyor ve size, yahut kanuni temsilcisi bulunduğunuz gerçek ya da tüzel kişiler aleyhinde uygun olmayan, yasalar çerçevesinde problem oluşturan bir sorun gördüyseniz, altta görülen resmi e-mail adresimize haber edebilirsiniz. E Mailiniz bize ulaştığında gerekli incelemeyi yaparak durumu açıklığa kavuştururuz. Sürekli yayında olan sitemiz için bu tür durumları fark etmemiz, her zaman mümkün olmayabilir. Bu tür durumlardan hemen her daima paylaşımları yapanlar sorumludurlar. Bunu gezinen tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılırlar. Aksi halde yayınların durumundan sorumlu tutulamayız.

A.T. Resmi e-mail Adresi


ÇOK ÖNEMLİ UYARI: Forumdaki Aktif-Nonaktif listede değilseniz saat başına 2 SÜPER PUAN kaybınız vardır! Renkli konumda olanlar aktif konumda oldukları için saat başına puan kazanırlar. DİKKATİNİZE!
bayrak